• Válečný

Utržený ze řetězu (2005)

Více než ty akční bojové scény, mě nadchly rozhovory mezi Jet Li a Morganem Freemanem.

Ten nejlepší (2000)

To by asi nebyla ta slavná USA, kdyby nebyl rasismus a patriotismus, ovšem příběh je motivující, a dokazuje, že když se chce tak se cíle dosáhne i přes hromadů idiotů. Nejvíce zajímavá mi přišla scéna s tou ponorkou a taky souhlasím, že hodnocení tento film docela degraduje ačkoliv to není pro mě 5*

Oklamaný (1971)

Film se silným erotickým nábojem, který se odehrává během války sever proti jihu... C.E ty nadržené ženské všechny nezvládl, naopak oni ho zpracovali, že skončil v pytli.

Senzační prázdniny (1967)

Letní komedie s Funésem je opravdu povedená dávka humoru, ale nemohu jí brát jako 5*kovou.

Čínský syndrom (1979)

Taky si myslím, že na 80. léta to bylo kvalitní, ačkoliv autoři předkládají smyšlený příběh zároveň ukazují a varují na nedostatky elektrárny Three Mile Island pár dní pro premiéře.

Najväčšie tragédie Slovenska (2007) (seriál)

Tento dokument informuje o událostech, které lze těžko najít jako novinové články nebo jako obsah na wiki. Jáslovské bohunice a košické železárny mě dost překvapily svým rozsahem tragických událostí.

Krotitelé dluhů (2009) (pořad)

Docela mě tento pořad učaroval, je zvláštní sledovat osudy lidí, kteří se dostali do dluhové pasti svou blbostí nebo náhodou. Ale i kdybych nestudoval finanční obor tak dle mého názoru, to přinutí dost lidí uvažovat nad vlastními financemi (dělat si analýzu), takže chválím vzdělávací přínos, snad Provident a Cetelem jen tak snadno nezíská nové nešťastníky.

Yamato - Loď smrti (2005)

Mě se tenhle japonský velkofilm dost líbil, jde z něj cítit ta japonská kinematografie :)