Netvor (2011)

Všichni dobře známe příběh Krásky a Netvora (a kdo ne, ten by se měl maličko zapojit do světového procesu...proč nezačít třeba u klasické story od Disneyho z roku 91!). Takže film jako je Beastly vás nemůže překvapit svou pointou. Může však být jednou z alternativních variant legendy, která se traduje po generace...rozšiřme si obzory! Film není nijak zvlášť oslňující, nic moc originálního nepřichází... ale Pettyfer A Hudgens jsou vskutku stravitelní, k tomu více než přijatelný soundtrack a sem tam nějaký Harrisův plk a máme tady oddychovou úsměvnou romantickou slátaninku pro sentimentální paka, jako jsem já :) takže pro ty, jejichž osobní kruh není nepropustně uzavřen...do toho :) MÍR

Skandály ze života zvířat (2008)

tohleto je strašná konina .. film nabitý zvířaty, kouřením trávy, téměř nevymyslitelnými situacemi a v neposlední řadě trapnými hláškami ... přes to vše mě dokázal učarovat na tolik, že si 3 rozhodně zasloužil, humor je dost odvázaný a střeštěný, ale i přes trapnost, jednoduchost a nekonzistenci tohoto snímku, jsem břišní svalstvo a bránici zaměstnal dost! herectvo je vesměs sympatické a umí to s "publikem jako jsem já"!;) takže za mě rozhodně úspěch v rámci mezí a nenáročným divákům vřele doporučuji pro uvolnění napjaté nálady ;) MÍR

Poslední americký hrdina (1973)

milovníci klasických MECHANICKÝCH aut? rozhodně! milovníci Bridgese? rozhodně! milovníci tvrdé ale kvalitní domácí whiskey/pálenky? rozhodně uroníte nějakou tu slzičku!:P film má své kvality, Fordem Mustang 390 GT Fastback z 68 počínaje, Bridgesem konče! dnes už naivní znázornění toho, proč je dobré si tvrdohlavě stát za svým ... ale co bychom to byli za fanboys, kdybychom přestali věřit?! :) MÍR

Já jsem Harry Potter (2010)

při "Harryho" předvádění jizvy kameramanovi jsem se pousmál, ale bylo absolutní ztrátou času něco takového točit a publikovat!:) MÍR