Milostná past (2021) odpad!

Další z mnoha absolutně předvídatelných romanťáren s (prý) Vánoční tématikou. Blah. Takhle moc mě film nebavil už hodně dlouho.

#REALITYHIGH (2017)

A já se tak těšila :( Žádný vtah do děje, herecké výkony průměrné, celé to bylo jakoby slátané dohromady z všech možných scén... a klišé.

Cesta z města (2000)

Už jen proto, že je film natáčen převážně v krásném okolí Rabštejna nad Střelou a taky proto, že Hanák jezdí na koni :)

Srážka s mimozemšťanem (2011)

Na to, jak mě prvně zaujal trailer, jsem nakonec uvážila dát filmu jen čtyři*. Začátek byl slabší, ovšem přichod mimozemšťana Paula to dozajista vyvážil - od té doby film jen srší gagy a vtipem (pravda, pro nepříznivce amerického humoru možná trochu moc), neslýchanými hláškami a také přestřelkami lidí s mimozemšťanem jaké známé z Man in Black. Film novodobého E.T.-ho určitě potěší nejvíce teenagery, a to nejen kvůli přisprostlému, skoro až "lidsky pubertálnímu" Paulovi. Moderní ztvárnění mimozemšťana se tvůrcům velmi povedl, ne už tak jako scénář - někdy přeplácanost dějů a postav, stejně tak jako slabší začátek a zakončení filmu. Proto Paul na pět hvězdiček u mě nedosahuje.