• Mysteriózní

Speer a Hitler (2005) (TV film)

Super nakombinovaný hraný film s dokumentem a dobovými ukázkami. Výborné herecké výkony a dobře vybraní herci! Film, u kterého se člověk rozhodně nenudí.

Satyrikon (1969)

Jeden, protože to je Fellini. To šlo prostě úplně mimo mě absolutně nepochhopeno..

Eliška má ráda divočinu (1999)

Ty barvy a občasný osvícený záchvěv režiséra. Ale jako celek to dost pokulhává..

Hodina pravdy (2000) (TV film)

Velice povedený televizní film. Někdy se nevyplácí zkoušet lásku za každou cenu.

Charakter (1997)

4 a půl. Vlastně 5, ale neviděl jsem konec, protože můj tchán film špatně nahrál. Dokonce 2x. Aspoň se je ještě pořád na co těšit. Krásný, ponurý film o zvláštním způsobu výchovy. Která ale doopravdy zafungovala. O tom, jak otec synka zocelil a naučil ho ze všeho se vždy vyhrabat sám.

Mluv s ní (2002)

vlastne **, ale pisnicka Velosa je tak krasna.

Wimbledon (2004)

komická stránka tohoto filmu dost pokulhávala, protože kdykoliv udělal nekdo nějaký vtip, jeho partnér se okamžitě hlasitě smál, a tím chtěl pravděpodobně pan režisér dát diváku doporučení, kdy se smát. jak by řekli Angličáci: "This film had no balls at all."

G:MT Greenwich Mean Time (1999)

Uzasna hudba (soundtrack fakt neni!), schematicky pribeh, presto dobra kamera. Ale ta hudba, ta tomu dodala tu spravnou atmosferu. Patri k filmum, na ktery se casem zase rad podivam.