Absolute Duo (2015) (seriál) odpad!

"Anime o týpkovi co nastoupí na nějakou školu pro válečníky či co, kde používá své nadpřirozené schopnosti pro souboje, dají ho na pokoj s nějakou stříbrnovlasou týpkou a dál jsem se nedostal..." Obvykle vydržím aspoň celou první epizodu, nejlépe tři než udělím odpad. Tentokrát jsem si jist, že ani třikrát lepší druhý díl by nedostal jednu hvězdičku a nic tuhle "věc" nemůže spasit. Je to příšerně nadabované, hlavní hrdina a celkově děj je copy/paste z jakéhokoli jiného průměrného anime, co víc příšerně stupidní. Animace není nic úchvatného ale asi vás neurazí, stejně doporučuju se tomuhle zmetku obloukem vyhnout.

Jurikuma araši (2015) (seriál) odpad!

Tomuhle můžu s čistým svědomím napálit odpad a taky to udělám. Důvod si můžete vybrat, ale já bych řekl že stačí jeden, epizoda první. Yuri mi nevadí, ale dlouho jsem neviděl něco tak zmršeného ve všech směrech.

The Real Housewives of New Jersey (2009) (pořad) odpad!

Přehlídka povrchnosti, hlouposti a pýchy doporučuji jako studijní materiál studentům psychologie. Také je to asi nejlepší obhajoba domácího násilí, když někdo tvrdí že by nikdy neuhodil ženu, pusťte jim pár dílů tohohle.

Madžimodži Rurumo (2014) (seriál) odpad!

Po třech epizodách, mohu se 100% jistotou prohlásit, že je to naprostý odpad. Netřeba dalších slov na tomhle anime je špatně asi vše.

Je muž, který je vysoký, šťastný? (2013)

Po delším uvažování jsem se rozhodl nehodnotit, neboť z hlediska filmového je to selhání. Obraz je nezajímavý a ruší. Konverzace je sice zajímavá, ale mnohem lépe by fungovala například v rádiu nebo tak někde. Ačkoli nepovažuji Chomského za takového génia, jako jej považují jiní, nechci jej srážet dvěmi hvězdičkami mezi mizerné béčka.

Z/X: Ignition (2014) (seriál)

Nevydržel jsem ani jeden díl. Nebudu hodnotit hvězdičkami, ale radši jděte na rektální vyšetření.