Samotáři (2000)

Pro mě absolutní Top českého filmu, i po 12 letech od natočení tento film vždycky rád vidím. Dokonalé výkony Mitevske a Trojana korunuje do role vkouřenej Macháček a krásná Schneiderová. Úžasné obrazy Prahy, malicherných prolémů a skutečných problémů ve mě zůstanou po shlédnutí tohoto filmu vždycky..a je jedno po kolikáté jej vidím. Díky za něj.

Ďáblův advokát (1997)

Absolutní klasika, která se neokouká. Keanu jakoby z oka vypadl samotnému Ďáblovi (který by se měl od roku 97 vyobrazovat v knížkách s obličejem Al Pacina). Škoda, že dnes už se tak dobré filmy netočí..

Warrior (2011)

Učitel fyziky, zničený ekonomickou krizí, který při pohledu na svoji krásnou ženu smete olympijského vítěze a mistra světa ve střední váze... Největší drsňák ze všech vojáků, drsnější než syn Ramba a G. I. Jane , zdrhnuvší z války, bez povšimnutí kohokoliv a při této cestě konající dobré skutky... Alkoholik, který po 12 krocích terapie už 1000 dní nepil, našel boha a nadevše miluje svoje syny zažije životní euforii a rodinné shledání na nesmyslném turnaji, kam se dostane již zmiňovaný Mr. C - učitel fyziky, Rus připomínající Ivana Draga (který ovšem je opravdu stroj s očima T1000)...mi rozhání myšlenky do všech možných koutů v tomto komentáři, stejně jako i tento film. Pro mě až moc děravý scénář, nicméně je to milé a trochu jiné, než všechny ostatní rváčské srdcervoucí příběhy o hledání boha a ztracených snů. Tři hvězdy.