BubbleGum

BubbleGum

okres Praha
To si ani nepřej vědět...

• 6.10.2012  13:08

Jen dvě slova: špitka soli!

• 6.10.2012  13:06

Na tenhle film se musím zase brzo podívat. Opravdu to stojí za to! Al Pacino je skvělý jako vždycky, a Keanu taky vůbec není zlý. Dobré obsazení, jen Charlize se nemůže podívat do zrcadla, protože tam vidí zrůdu.

• 6.10.2012  12:58
    Simone (2002)

S1m0ne je můj oblíbený film, zábavný od začátku do konce, plný jak vážnosti tak humoru a ironie, a především Ala Pacina - Viktora Taranského. Zajímavý konec, nic co bych nějak předvídala. Proto jsem se právě ani chvíli nenudila. A jsou tam opravdu krásný scény, třeba jak se Viktor "loučí" se Simone. Jen škoda, že mi Rachel Roberts připadá tak ošklivá, a to trochu kazilo můj dojem toho, že to má být nejkrásnější žena...

• 5.10.2012  17:05

Už je to dýl co jsem to viděla, a už si z toho moc nepamatuju. Ale zpracování se mi líbilo, a Al Pacino byl výbornej. William Shakespeare je samozřejmě klasik, a není co víc k tomu říct.

• 5.10.2012  17:00
    88 minut (2007)

Jen dvě slova: Al Pacino! To byl důvod sledování tohohle filmu, a nic jinýho si tam ani nepamatuju.

• 5.10.2012  16:57

Čtyři herci, čtyři postavy, gradující příběh, atmosféra. Nejsem úplně milovníkem divadla a divadelních her, ale tohle zfilmování bylo zábavné. Navíc herci jako Liz Taylor nebo Richard Burton se vážně dobře sledují.

• 5.10.2012  16:52

Vtipný, ironický, naprosto nepřekonatelný kousek! Tohle je podle mě jeden z nejlepších filmů vůbec!

• 5.10.2012  16:50

Asi můj nejmíň oblíbenej film od nich. Samozřejmě vynikající, ale ty dva ostatní mám radši. Ale, i když nemám moc ráda tenhle výraz, musím říct že tady jsou fakt perfektní hlášky! Hoděj se snad každej den. Nehledě na to, jak perfektně uhozený, magorský a ujetý to je. V nejlepším sova syslu. :-) Oni jsou fakt skvělý.

• 5.10.2012  16:47

Naprosto geniální příběhy. Samozřejmě se najdou i slabší, ale to dobrý převažuje! Už je to dávno, co jsem to naposledy viděla. Musím brzy zopakovat.

• 5.10.2012  16:43

Oni jsou opravdu perfektní. O tom žádná. Nejvtipnější a nejlepší humor, ironie, citace, parodie, úplně jenom střelený scénky, inteligentní a přesto jednoduchý a neskutečně zábavný. Neexistuje snad nic, do čeho by si aspoň nerejpli. :-)

• 5.10.2012  16:39

Jeden z mála filmů, u kterých je druhý díl stejně dobrý jako první díl. A to "dobrý" je ještě slabý slovo...

• 5.10.2012  16:37

K tomuhle snad není co napsat! Dokonalost!

• 5.10.2012  16:35
    Irům štěstí přeje (TV film) (2001)

Tenhle film jsem jednou viděla s mladším bráchou v televizi. Teď si jen nevzpomenu, jak to říkal tomu svému dědečkovi, staříčku? Stařečku? Staroušku? Už nevím. :-) Mimochodem, Ryana Merrimana jsem pak viděla ve Smallvillu jako Jasona Danteho, a nemohla jsem si vzpomenout, odkud ho znám. Tak už to vím!

• 5.10.2012  16:29
    Chicago (2002)

Tak tohle mě moc nebere. Muzikály nemusím, a tenhle mi navíc připadá dost přitrapnělý. Zetu-Jones ani Zellwegerovou nemusím. Příběh nic moc, některý písničky ale ujdou. Nemám co víc dodat.

• 5.10.2012  16:24
    Moulin Rouge (2001)

Tenhle opěvovaný, laciný, kulisový, trapný, super-oblíbený kousek mě nikdy nepřestane fascinovat! Všichni tu píšou, že je to kýčovitý, ale všem se to na tom hrozně líbí... nechápu. A choreografie, písně a kostýmy? Podle mě je to úplně maximálně trapný. Ale jak to tak vidím, je asi celkem snadný se zalíbit. Zvlášť když tu polovina lidí dá hvězdičky i za "pěknejzadek Nicole Kidmanový"...

• 5.10.2012  16:15

U tohohle filmu vážně nevím, ani jak s hodnocením, ani jak s komentářem! Mě se to líbilo, ale spíš takovým tím úsměvným způsobem, přišlo mi to vtipný a dobře, dobře zahraný... ale že bych někomu mohla říct, že tohle je dobrý film, nebo ho někomu doporučit, tak to raději ne. Každý na to má dost jiný názor, hodně lidem to připadá trapný nebo blbý, což docela taky chápu. Mě se to celkem líbilo a i jsem se docela nasmála. A když už se na to někdo koukáte, tak určitě doporučuju pustit si to v originále s titulkama - nejen že spoustu věcí špatně přeložili, alei je to určitě v originále "lepší". (Kdybych to bývala viděla jenom dabovaný, tak bych dala odpad. Ten dabing na tom fakt zabil i to málo, co na tom bylo dobrý nebo vtipný!)

• 5.10.2012  16:04
    P.S. Miluji Tě (2007)

... Teď jsem se jenom zamyslela, proč jsem si ten film vlastně kdy pouštěla! Nejspíš na doporučení NĚKOHO, komu se dřív líbily tyhlety romantycký blbiny. (A možná trochu i Gerard Butler...). Možná jsem to ale měla raději nechat být, a ne dvě hodiny svýho života protrpět čekáním, kdy to konečně nějak kýčovitě a předpovídatelně skončí. No, alespoň teď vím, že u mě fakt žádný "romantický" filmy nemaj šanci!

• 5.10.2012  15:54

Přemýšlím, jestli jsem někdy viděla něco horšího, než tenhle film. Když jde o něj, napadaj mě jenom opravdu hodně neslušný výrazy! Při sledování mi fakt běhal mráz po zádech, člověku by se skoro chtělo rozbít vzteky obrazovku! Romantická slátanina o dvou idiotech, který jsou tak zamilovaný, až se divák hanbou propadá do země! "Řekni že jsem racek"... ještě teď slyším ten její hysterickej upištěnej hlas... FUJ. -100%

• 5.10.2012  15:43

Mě to strašně nebavilo, jenom jsem čekala kdy už to konečně skončí. Hrozná nuda, příšerný obsazení (obzvláště Alexis Bledel, Elijahe Wooda a Jessicu Albu fakt nesnesu), a nevím, připadalo mi to hrozně trapný. Bruce Willis dobrej, jako vždycky, ale jinak dost špatný.

• 5.10.2012  15:14

Podle mě fakt skvělý film. Můj oblíbený žánr, a vůbec prostě styl filmu. Charlie Bartlett je navíc fakt skvělá postava, perfektně napsaná, (podle mě) sympatická, střelená. K tomu ještě navíc perfektní Robert Downey, a moje osobní oblíbenkyně Kat Dennings. 80% :-)

• 27.7.2012  13:10
    Katy Perry - Last Friday Night (T.G.I.F.) (hudební videoklip) (2011)

COŽE? Co to tady dělá? Fuj, hnus, pryč s tím! Blbka Katy Perry, trapný klip, neposlouchatelná "píseň"... Zatknout, svázat, upéct! Hned!

• 15.7.2012  15:50
    Na území žen (2007)

Už si ani nevzpomínám, proč jsem na tenhle film koukala. Příběh byl nudný a nanicovatý, a obsazení fakt hrozný. Adama Brodyho nemám ráda, Meg Ryanovou taky ne, a Krysička Stewart snad ani neumí hrát...

• 23.6.2012  13:39
    Síla country (2010)

To byla ale volovina! Přiznávám, že jsem to neviděla úplně od začátku, protože jsem to jednou zastihla v televizi, tak jsem to jenom dokoukala, ale byla to hrůza! Ten příběh je přihlouplej, předpovídatelnej a neoriginální, a písničky opravdu strašný! Gwyneth mám někdy docela ráda, ale teda tenhle film to fakt nezachrání. Leighton nemusím, a zpěv nemusím ani jedný, takže je to pro mě, žel, odpad.

• 5.6.2012  20:44

Je to sice pěkná magořina, že i tohle je tady na CSFD, ale proč ne... vypadá to, že se při natáčení vážně bavili. :-)

• 5.6.2012  20:30
    Mamma Mia! (2008)

No tý brďo! Tenhle film jsem viděla v televizi když jsem měla žaludeční chřipku, ale musím říct, že by mi bylo asi blbě i bez ní! Neskutečně trapný a blbý. hnusně zazpívaný hnusný písničky. A ať si každý říká co chce, ŠPATNÍ HERCI.

• 29.5.2012  18:22
    Kocour (2003)

Já to moc ráda nemám. To je vše co bych k tomu dodala.

• 29.5.2012  18:21
    Šarlotina pavučinka (2006)

Trapas o holčičce s prasetem.

• 29.5.2012  18:20
    The Runaways (2010)

Cože? To si dělají srandu? Doufám že ano, protože jinak je to opravdu veliký trapas! Ošklivá Dakota a ještě ošklivější Kristen si jen chtěly zahrát ve filmu, ve kterým předvedou, že už jsou dospělý. Vážně - chudák Joan Jett, Bowie, i Sex Pistols!

• 29.5.2012  18:17
    Billy Elliot (2000)

Ten příběh je takovej přiblblej, a moc mě to ani nebavilo. Spíš jsem si to pustila prostě abych to znala, než že by mě to nějak extra lákalo. Ale pár hezkých míst tam bylo. A mám ráda Jamie Bella. :-)

• 29.5.2012  18:05

Asi jeden z mých úplně nejoblíbenějších filmů. Neuvěřitelná atmosféra, perfektní obsazení, krásná hudba, ani na chviličku nudný příběh, láska, nenávist, spravedlnost, skotské tance. Zbožňuju to.