Tři kluci a nemluvně (2012) (seriál) odpad!

Velmi neoriginální. Člověk po dvou dnech úplně zapomene na existenci tohoto seriálu. Velice zbytečná podívaná.

Stejná srdce (2014) (TV film)

Nejvíc z celýho filmu jsem souhlasila s názorem bratra Neda. Že jako lidé si jsou rovni, ale prostě nemůže říct že jsou "stejní". Já s tím souhlasím. Nejsou stejní!! Ale samozřejmě nic neomlouvá ignoraci, a nebo snad dokonce názor 'přeju vám to, zasloužíte si to', nebo 'nebudeme s tím nic dělat, protože to stejně mají jen homosexuálové, tak kdo by to řešil'.

Miss Březen (2009) odpad!

Po Whitest Kids You Know mě hoši docela zklamali. Je to jako film splácaný dohromady z těch úplně nejhorších nápadů a vtipů, jaké byste ve WKYK našli.

Co kdyby (2012) (pořad)

Některé scénky jsou opravdu povedené!

Drop Dead Rock (1996)

Dost šílená záležitost! Pobavila mě hláška "coffee is not my cup of tea" a písnička "I'm your inseminator"..

Jubilee (1977)

Období punku a mladý Adam Ant

Kousavá láska (1993)

Škoda že to není vůbec známé, a škoda že to má tak nízké hodnocení. Takhle už jsem se fakt dlouho nenasmála, byl to fakt masakr! Co scéna to vtip. Navíc se mi líbila i myšlenka filmu a konec. To s myčkou mě pobavilo asi na tři dny, a "I work for Häagen Dazs" je absolutně geniální. (Viděno v originále i česky, a dabing to má velmi špatný. Stojí za to vidět určitě JEN v originále!)