Genesis (1998)

Originální a opět dobře zpracované, ale nezapůsobilo to na mne tolik jako předchozí dva počiny.

Aftermath (1994)

Super...hodně úchylné a brutální. Tohle by si zasloužilo minimálně celovečerní film. Technicky, režisérsky i herecky bezvadně odvedená práce!

Vítr v kapse (1982)

Další česká dobová klasika, ve které se trio Vaculík, Tofi a Augusta zatím rozehrává a zahřívá před Kamrádem do deště. Příběh není tak silnej ale má to své kouzlo a emotivní konec to jen podtrhává, obzvláště pak když k tomu hraje Míša David..

Velká fuška (2010)

Kouknul jsem na to jen kvůli Vinnie Jonesovi a nádherné Shannyn Sossamon. Těžko ale mohli nějakým způsobem více zazářit, pač tenhle britský syrový thrillerek s americkým heroickým koncem je tuctová jednohubka. Závěrečná efektní přestřelka to trochu zachránila, takže za 2 hvězdy ale zas taková fuška to nebyla :)

Červená světla (2012)

Tahle spíše mysteriózní než hororová záležitost má sice zajímavý námět ale klasicky nevyužitý potenciál. Vyšetřování paranormálních jevů, kouzel a triků je hodně působivá věc, ale já bych si to představoval úplně jinak. Navíc skoro za 2 hodiny se toho dalo zvládnout mnohem mnohem víc. 4/10

Území mrazu (2013)

Ničím nevybočující záležitost, která sice dostává šmrnc inspirací skutečnými událostmi ale jinak se žádný wow efekt nekoná. 6/10

Dívčí nápravná škola (1986)

Po první scéně jsem nevěděl, jestli se mám smát nebo brečet. Každopádně jsem u toho nějakým zázračným způsobem zůstal a vůbec nelituju. Jednoznačně jde o béčkovou oldies záležitost, ale jako celek je to zábavné, což podtrhuje ještě "kvalitní" český dabing. Samozřejmě jsem od toho očekával erotické scény s odhalenými ženami, kterých tu je celkem dost a spokojenost se tak mohla v klidu dostavit. Na závěr snad ještě jednu peckoidní hlášku: ONA: "Na korbě to ještě neznám,, ON: "Tak to zkusíš,,

Muka (2008)

Rozhodně to byla muka tento nezajímavý a podprůměrný snímek sledovat. A přitom to v galerii vypadalo na něco jak SAW - Hra o přežití...i když o přežití nakonec šlo, tedy aspoň dokoukat to ve zdraví do konce :)

Kazatel (2011)

Hodně svižná akce plná počítačových triků a netradičně zobrazených upírů, které ale chybí duše...5/10

College Road Trip (2008)

Hvězda za prasátko, jinak klasicky americká, bláznivá a debilní komedie o ničem.