My (2019)

Co to je za módu dávat do každého hororu komedii.. U hororu by se člověk měl bát a ne smát. Film byl bídný až to bolí. Už z traileru jsem věděl, že to bude bída ale tohle bylo teda něco..Nuda pak smích pak nuda pak smích a smích a smích a nakonec otázka "Co to mělo být?". Ztráta času a peněz. Horor 0*, komedie 3*, napětí 1*

Souboj s rodinou (2019)

4*. Je to super komedie. 5* nedávám, protože v traileru a na plakátu to vypadá, že Rock tam hraje půl filmu.. Nakonec tam je sotva 1 minutu a to je bída

Hotel Mumbai (2018)

Je třeba ze startu říct, že jsem byl v kině (GC, Austrálie) v den, kdy se stal teroristický útok na Novém Zelandu. Viděl jsem video z pohledu teroristy, jak vešel do mešity začal střílet do všeho, co se hnulo a tak to bylo i ve filmu. O to větší byl "zážitek". A teď přímo k filmu...To bylo něco! Napětí po celou dobu! Holka mi brečela na rameni celý večer. Perfektní střih, kamera, hudba. 5*. Proště neuvěřitelné! Musím říct, že jsem na tenhle teroristický útok úplně zapomněl a myslím, že i většina lidí. Nebyl, tak mediální jako NYC nebo Londýn.