• Romantický
  • Fantasy

Wendy a Lucy (2008)

Chcela som dať ****, pretože to bolo dobré a filmy podobného rázu fakt môžem. Ako čerstvá majiteľka útulkáčika však za koniec strhávam jednu *. Koniec nebol až taký strašný ale práve preto, že mám doma psíka, ku ktorému cítim bezhraničnú lásku som si povedala na konci: Určite nie! Toto by som nerobila, takto by som sa nesprávala, urobila by som čo najviac. Každopádne Michelle je skvelá a jej trápenie a hľadanie som prežívala spolu s ňou. Výsledok? Slzy a ohryzené nechty.

Elvis a Anabelle (2007)

Môj prvý komentár :) :Vždy ma potešia filmy, obsahujúce podobný atmosférický nádych leta, lásky, životných okamihov a istého "omamna", ktorého je v Elvisovi a Annabelle cítiť viac než dosť. Blake veľmi prirodzene stvárnila mladé dievča unavené žiť skôr matkin než jej sen stať sa krásnou Miss. Cíti, že potrebuje vo svojom živote práve tie veci, ktoré bežným okom nevidíme :) Podarí sa jej to až na pitevnom stole a zápletka pokračuje výborne v štýle asi každému známej rozprávky o čarovnom zázračnom bozku a láske ktorá všetko prekoná, dokonca aj šialenú mamičku s prevráteným rebríčkom hodnôt.