• Pohádka

Belphegor: Fantom Louvru (2001) odpad!

Prachy!!! Nic ineho nemohlo prinutit niekoho k stvoreniu tejto esencie stupidity.

Beverly Hills 90210 (1990) (seriál) odpad!

Tori - vdaka! Dokazala si ma uchranit od mnohych hodin, ktore by som bol mozno stravil cucanim na tento televizny klenot. Ale stacilo ta raz vidiet a Beverly Hills 90210 bola mrtva minulost.

Jo (1971)

Jedna z najlepsich funesoviek, strestene situacie porovnatelne s o nieco lepsim "Oscarom". A s konecne "znovuobjavenym" dabingom Filipovskeho - hallejuja! Scenar podla divadelnej hry Aleca Coppela a teda zaroven priblizny remake filmu "Altanek - orig. Gazebo" z.r. 1959. Povodne sfilmovanie s Debbie Reynoldsovou a Glenn Fordom je o triedu slabsie, nez Funesovo. Videne aj v nemeckom dabingu, ktory je kvalitou porovnatelny s dabingom Filipovskeho.

Husári (1978) (divadelní záznam)

Nadherna inscenacia! Mam ju nahratu nekompletne a roky som ju nevedel zohnat v celej stopazi. Ani trezorove filmy za sociku neboli tak zabetonovane ako tieto skvosty. Je to priklad debility a ignorancie profitovo - politicky orientovanych medii. Od doby vzniku bola tato inscenacia uvedena asi dvakrat. Keby tieto inscenacie - vratane t.z.v. "pondelnajsich inscenacii" STV davali pravidelne namiesto primitivnych US/Tureckych hovadin, urobila by statna televizia pre blaho a inteligenciu naroda ovela vacsiu sluzbu! Lenze, to by na tantiemoch zarobili asi ti nespravni ludia. Navyse - podla informacii predovsetkym byvalych zamestnancov STV - tony originalnych zaznamov zhnili na dvore a vlhkych skladoch STV v Bratislave. Nech je im slovenska skladka odpadu lahka! S americko-vychodniarskou mafiou v STV na vecne casy a nikdy inak !

Turecký gambit (2005)

Dobre, velmi dobre, najsympatickejsi hlavni predstavitelia za poslednych 20 rokov vo filme (pre mna osobne urcite!) ... ,ale 2 vyhrady ... 1.) Trochu slabe finalne prekvapenie. 2.) Happy end nebol !!! Kurna, to som na to cumel tolko casu, aby ten magor nechal svoju srdcovu damu "odjechat" do prdele? A uprimne povedane, naco Olge vrazili tu hrdzavu parochnu na hlavu? Nechapem!