• Romantický

Yiootjib kkotminam (2013) (seriál)

Myslím si, že ze seriálu mohli dostat mnohem více. Už jen proto, že zde hrála Park Sin-hye. Příběh její postavy mohl být více rozvinutý a trochu více smysluplnější - nevím jestli by se někdo kvůli takovému důvodu takhle uzavřel před světem.... Yoon Shi Yoon(a) jsem zde viděla poprvé a hned jsem si ho zamilovala - seriál stojí právě na postavě Enriqueho - nebýt jeho, tak to možná ani neshlédnu celé. Obě hvězdy připadají Yoon Shi Yoon(ovi) za jeho postavu.

Zachraňte mě (2017) (seriál)

Tohle byl pro mě první seriál s podobnou tématikou a musím říct, že po prvním dílu jsem myslela, že to možná ani nedám. :-D Seriál mě ale nakonec velmi chytl a bavil... což je dost divné, říkat něco takového u tohoto typu seriálu.Temná atmosféra dýchá celým seriálem, což dokonale dolaďovala kamera, díky které vypadalo celé město tak pochmurně, i když se na obrazovce odehrávaly vtipné, nebo dobré věci. Člověk prostě cítil, že ve vzduchu něco visí a maska poklidnosti a krásy za sebou skrývá zkaženost a odpornou špínu. OCN prostě opět dokázala, že krimi a mysteriózní seriálu jsou její parketou a dokáže si udržet pozornost diváka až do konce. :-)

Zachraňte Willyho! (1993)

Klasika, která se pojí s mým dětstvím, takže nemůžu jinak. Tehdy to pro mě bylo prostě dokonalé.

Život je krásný (1997)

Kdysi jsem viděla název v TV programu, tak si říkám to zní pěkně, mile.... no rozhodně to pěkně začalo, film postupoval a já už začala tušit, že to nebude tak milé až do konce. Moc neoblibuji smutné filmy, ale když už jsem začala, tak to i dokoukám. A?....film je pěkný, rozhodně stojí za to ho vidět. Myslím si, že dnešní generace (včetně mě) by se měla s touto tématikou seznámit, právě skrze tyto "silně zanechávající dojem" filmy, aby měla aspoň nějakou představu o tom, co se dělo.

12 úkolů pro Asterixe (1976)

Tak tenhle je asi nejoblíbenější, když jsem byla malá, tak jsem ho musela vidět vždy když byl v televizi, i teď se na něj ráda podívám. Oblíbené scény: hypnóza ("jsem divočák,... ano jsem divočák... chro, chro") hospoda (jak píše uživatel:Galadriel) a scéna z duchama na pláži. A ještě: "jak vypadala obluda?", a Obelix: "nevím, ale chutnala vítečně"

7Keup kongmuwon (2013) (seriál)

Tento seriál na plný počet hvězd nemá, ale 4 si zaslouží. Pokud ho člověk bere spíše jako parodii na tajné agenty, tak se mu to prostě líbit musí :-) Joo Won(a) jsem zde viděla poprvé, a povedlo se mu udělat velmi dobrý dojem. Za nejkrásnější scénu z celého seriálu považuji tu, která se odehrála na letišti s Gil Ro(em) a jeho otcem - ta mě prostě dostala.

愛似百匯 (2010) (seriál)

Začátek mě celkem bavil, pak se to začalo ubírat nějakým prapodivným směrem a... málem jsem to celé nedala. Některé díly jsem dokonce jenom zběžně překlikala. Mnohá rozhodnutí hlavní hrdinky mě nejednou nadzvedla ze židle. Jsou dva a ona se nemůže rozhodnout, který z nich je ten pravý. Ona je jedna a oni se nemůžou dohodnout, kterej z nich ji tomu druhýmu přenechá, pak do toho ještě vstoupí dvě blbky a je to v... Dalo by se to shrnout takto: vyznání, odmítnutí, zlomené srdce, udobření, ... a tohle několikrát dokola. Jedna * patří Aaronovi, protože se mi na něj velmi pěkně kouká :-) a ta druhá... už vlastně nevím ani za co, ale viděla jsem i horší, tak možná proto.