Reklama
Reklama
ČSFD.cz
Hledat
Podrobné vyhledávání
Můj účet
Ovládací panel
Přihlášení
Registrace
Zapomenuté heslo
Přidat film
Přidat tvůrce
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
další
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
5 fanoušků
/ 5 bodů
Kacysek
Kateřina Her
Semily, Liberecký kraj, Česko
Nejsledovanější
žánry
žánry
/
typy
typy
/
původy
původy
Komedie
Drama
Animovaný
Akční
Pohádka
film
seriál
pořad
TV film
studentský…
USA
Česko
Československo
Velká Británie
Německo
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
další
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
další
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
Oblíbené filmy
(10)
Pýcha a předsudek
(2005)
Vykoupení z věznice Shawshank
(1994)
Ve znamení lásky
(2016)
Snídaňový klub
(1985)
Harry Potter a Relikvie smrti - část 2
(2011)
Deník Bridget Jonesové
(2001)
Má mě rád, nemá mě rád
(2010)
Jak dostat tatínka do polepšovny
(1978)
Anthropoid
(2016)
Malá Miss Sunshine
(2006)
Napsat zprávu
Přidat do oblíbených
Ovládací panel
5 bodů
Fanklub
(5)
zajda404
Ondra16
luckaa
vace
xhert11
Časové pásmo bylo změněno