Chlapi neplačú (2013) (seriál)

Davam sancu. Tvorcovia evidentne stavili na deti a tym to zatial ide narozdiel od niektorych slecien, ktore maju hlavne vyzerat. Z ucty k detskym panom hercom davam ..... styri hviezdy. Teda extra stedro ;-) uvidime co nam dalsie casti prinesu.. Po tyzdni konstatujem, ze nam to tu kazdy den o par percent klesa... necudujem sa.... aj ja uberam z povodnych styroch hviezd pretoze slovenskych telenoviel mam plne zuby.. sorry.

Modré z neba (2008) (pořad) odpad!

Neznasam takuto jalovu prvoplanovost.

Boj za spravedlnost (1997) (TV film)

To snad nie je pravda! A potom ze modre z neba tak leti!

Lehká jako dech (2013) (TV film)

Su tu rozporuplne komentare od kladneho prijatia az po osbnu zaujatost, co ma pri type tohto filmu neprekvapuje. Mna reziser prijemne prekvapil, i ked slovo "prijemne" tu nadobuda iny rozmer. Prijemne v tom, ze som cakala menej a bola som prekvapena, ako sa mu podarilo stvarnit to, o com sa pasivne mlci. Pracujem s mladymi ludmi a tento problem je kazdodenny.. Noemi zahrala svoju ulohu bravurne, mna presvedcila stopercentne a Marie-Luisa tiez. Som rada, ze aj reziseri, ktori maju svoje meno, sa nevyhybaju realite a tvoria taketo veci, kde sa riesi konflikt, ktory NAOZAJ vyzera pritiahnuty za vlasy a kazdy normalny clovek VIE, ze spoluziaci SA NEMAJU VYSMIEVAT spoluziacke, ktora NIE JE AZ TAKA TUCNA. Noemi je krasne dievca, to je jasne. LENZE SKUTOCNOST JE TAKA, ZE TOTO SA NAOZAJ DEJE!!!!!!! Ti, ktorym sa nezda, ze by to tak mohlo byt, verte tomu, ze su ludia, ktori trpia a znicia si zivot a my ich medzi nami vobec nevidime, pretoze sa NAM zdaju normalni a zrazu je kazdy prekvapeny, ze sa nieco stalo a ako to, VED TO BOLA TAKA NORMALNA RODINA!!!! Mozno autorovi neslo o to, aby vytvoril umelecke dielo a mozno tu ani nechce zbierat hviezdicky, i ked podla mna by si ich pravom zasluzil. Urcite nejde o velke filmove umenie, ale po dlhsej dobe to bola z ceskej produkcie vec, ktora ma oslovila.

Melancholie (2011)

Lars von Trier dokazuje o sebe to, čo už v predchádzajúcich filmoch - že je estét. Každá scéna má niečo do seba a hudba, ktorá ich dopĺňa, je nádherná. Postavy nesmierne melancholické, ale čo iné by človek aj čakal... U Larsa von Triera môže žena používať mozog, mať emócie a zároveň byť zmyselná. Toto je môj prvý komentár, tak na mňa nebuďte prísni :D.