Reklama
Reklama
ČSFD.cz
Hledat
Podrobné vyhledávání
Můj účet
Ovládací panel
Přihlášení
Registrace
Zapomenuté heslo
Přidat film
Přidat tvůrce
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
další
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
glomerata66
zdravotní sestra
Nejsledovanější
žánry
žánry
/
typy
typy
/
původy
původy
Drama
Komedie
Dobrodružný
Akční
Thriller
film
USA
Československo
Francie
Velká Británie
Itálie
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
další
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
další
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
Oblíbené filmy
(10)
Na území žen
(2007)
Piano
(1993)
Hříšný tanec
(1987)
Želary
(2003)
Láska nebeská
(2003)
Prázdná kolébka
(2010)
Smích se lepí na paty
(1986)
Pelíšky
(1999)
Deník Bridget Jonesové
(2001)
Bridget Jonesová - S rozumem v koncích
(2004)
Napsat zprávu
Přidat do oblíbených
Ovládací panel
Časové pásmo bylo změněno