tazkykamen

tazkykamen

okres Poprad

<< předchozí 1 2 3
    • 17.11.2018  17:32

ano malo to byt nieco ako Triangle (2009) v podzemnych bunkroch, ale to by reziser musel ovladat svoje povolanie http://www.nightmarishconjurings.com/reviews/2018/5/1/movie-review-gehenna-where-death-lives

• 14.11.2018  14:31

hlavne pre fanusikov Stathama , 3D a trochu aj megalodona

• 5.11.2018  06:40

kingik ma pravdu ,len dodam, ze az na upirku, boli herecke vykony dost ochotnicke, ale inac podhodnotene silno

• 17.9.2018  16:01
    Ash vs Evil Dead (TV seriál) (2015)

Aj ked skopirujete vsetky fatality z mortal kombat aj tak ten televizny bordel nezakryjete. Vymietanie Kelly , blazinec, motiv vratenia sa v case , motiv Ashovej dcery , reinkarnovana xena - z toho sa dala urobit slusna stvorka.

• 4.8.2018  02:49
    V moci ďábla (2005)

boh chce aby sme v neho uverili, tak nam ukaze certa ktory posadne jednu babenku, no tak to dakujem pekne za takeho boha, aj za filmy co ho propaguju

• 17.5.2018  21:24
    Inkarnace (2016)

ako novy Scary Movie to mohlo byt dobre, ale na poslednu chvilu sa rozhodli, ze z toho urobia horor.

• 17.5.2018  21:17
    The Darkness (2016)

mna by viacej zaujimaly ti demony s ktorymi musela bojovat alkacka Radka ,otec v sukni Kevin by mohol ostat a bola by z toho celkom zaujimava drama

• 17.5.2018  19:26
    Greenberg (2010)

tak strasne silene dialogy a protivne postavy (vratane psa) som este nevidel

• 17.5.2018  19:12

zo stereotypneho materialistickeho konzumu sa vyclenuju len dusevne chori ludia a ti zdravi v nom nachadzaju zmysel a stastne existuju ?? WTF?? bombasticka popisna nuda

• 26.3.2018  03:33
    Kredenc (TV pořad) (2014)

Dangl, neviem ci si horsi scenarista, reziser, alebo herec

• 21.3.2018  16:31

Nielen vzhladom na vysoke nebezpecenstvo ohrozenia dusevneho zdravia ziadam,aby bol Black Mountain Side ulozeny do trvalej karanteny, ale aj z dôvodu vysokeho rizika, ze by sa tato megahaluz mohla stat v dalekych, zapadnutych zakutiach nasich existencii nicivym kultom

• 19.3.2018  13:33
    Southbound (2015)

" Rough night ? Yeah " ocenit treba ,ze gore nie je samoucelny, naopak v jednej scene ukazkovo vytvara atmosferu.The Accident je ovela chutnejsia jednohubka nez cely The Ritual (2017). Na druhej strane, sterilna kamera ostatnych pribehov oslabuje sviezi bizzare https://en.wikipedia.org/wiki/Southbound_(2015_film)

• 3.2.2018  00:49
    Teorie velkého třesku (TV seriál) (2007)

WTF ?

• 27.1.2018  19:14
    Trash Fire (2016)

Na zaciatku to vyzera na peknu katastrofu,to ked strojeni Grenier a Trimbur ako mlady pár prehravaju, az sa prasi a snazia sa pri tom sukani vyzerat strasne cool srandovne .Esteze v druhej polovici prichadzaju na scenu zlomyselna starka a hrdinska vnucka ,ktore zachranuju co sa da, ale koniec sa im aj tak zachranit nepodari. Asi im mal pomôct ten pastor.

• 27.1.2018  13:22

Another piece was delivered to Romero Dead mosaic. Epic-philosophical, with a stamp of praised humor.

• 26.1.2018  22:54
    Nightlight (2015)

Ako niekto dokaze zohnat peniaze na film ,ktory nema scenar ,je pre mna teda vacsou zahadou ,ako demonicke javy na strasidelnom cintorine ,uprostred nocneho lesa.

• 25.1.2018  21:24
    Creep 2 (2017)

K tomuto imbecilnemu druhemu dielu ,tejto imbecilnej serie ,som sa dostal asi podobne ,ako obete tejto imbecility k opätovnemu stretnutiu s tymto hlavnym ,seriovym imbecilom ,dufajuc ,ze po prvom kontakte ho uz nikdy neuvidia ,teda -neocakavane a nechtiac a aj ked som uz po 15 minutach ,mal sto chuti dat mu zbohom,ja imbecil,som zostal.

• 23.1.2018  06:01

Mozno nie tak efektne ,ale stokrat sympatickejsie nez sledovat trampoty debila Kacera .Achilovau patou je postava Hansa a to herecky aj scenaristicky.Ku koncu to uz sice dost zavána televiznarcinou ,ale nech ,nato jak je ten pribeh blaznivy je este stale psychologicky uhraný v ramci formatu )

• 19.1.2018  00:06
    Hell on Wheels (TV seriál) (2011)

Pozor telenovela ! :v Ale hraje tam Robin McLeavy ! ;) Lenze malo ! ;P

• 18.1.2018  19:14

Smutny zombie horor z Marsu,ktory sa na nic nehraje. Dobre navrhnute postavy. V ich poradi umierania som si nasiel skrytu symboliku ,ale necham si pre seba ) Slusny vizual . Suma sumarum poctive becko.

• 16.1.2018  17:33
    Spartakus (1960)

Film ktory Kubrick nenavidel

• 16.1.2018  17:10

Ze vraj predloha :Wells "hovno" keby bol zivy ,tak tuto agitku do" U.S. Hollywood Society Army" zazaluje za poskodenie dobreho mena.Tentokrat ma Pista trikami neoblbnes.

• 16.1.2018  16:28

Malo mäsa ,malo perverzne,zly koniec .Potencial ale tvorcovia maju. Pozitiva - McLeavy,Chapman

• 16.1.2018  16:18
    Ďábel (2010)

.... a ked ho neuhadnes ,vezmem ta - SPOILER - stara baba

• 15.1.2018  23:32
    Věc (1982)

Skvostna hudba, krasne efekty a mraziva atmoska ,len skoda ze sa koniec nedrzi Campbellovej predlohy ,bolo by to este viac "optimistickejsie" :) http://thething.wikia.com/wiki/The_Thing_Wiki https://www.reddit.com/r/movies/comments/267cx8/the_thing_1982_ending_mystery_potentially_solved/

• 15.1.2018  22:50
    Interstellar (2014)

Najviac ma pobavili komenty o bitke silnych emocii a silneho scifi pribehu ,lebo ja som tu nenasiel ani jedno ani druhe.Miesto duchapustej, brakovej, spekulantskej, nevkusnej ipsacie svojho brata, mal reziser opacit nakrutit OZAJSTNE sci-fi. Ramu od Clarka, Pohlov Gateway atd.

• 15.1.2018  21:06
    Regresión (2015)

Emma Watson by uz konecne mala zacat tocit porno ,nech jej talent nevyjde naprazdno

• 15.1.2018  20:36
    Zmizení (2013)

Neviem ,ale mne sa dokumenty Born to kill ? a pod. stále zdaju ovela zaujimavejsie , nez vsetky tieto filmy o seriovych vrahov https://movies.stackexchange.com/questions/19665/what-happened-to-bob-and-what-is-his-relation-to-the-plot

• 15.1.2018  18:34
    Sacrifice (2016)

Radka si najlepsia a najkrajsia

• 15.1.2018  18:28
    Zodiac (2007)