tazkykamen

tazkykamen

okres Poprad

<< předchozí 1 2 3 4 5
    • 13.4.2021  15:08

šikovne urobené manipulatívne video v každom prípade , ale naozaj by ma zaujímalo koľko je v ňom faktov o danej veci. Pravdu poznajú tí dvaja, no či ju aj hovoria ? kto vie

• 2.4.2021  00:15

Celkovo mi prišla dvojka vydarenejšia ako jednička kde sa mi páčili iba dve poviedky. Teraz ma paradoxne vyložene nezaujala ani jedna, ale neprehliadnuteľná snaha o komický nadhľad zachránila skoro všetky príbehy od tuctovosti.Inak podobne ako v jedničke ani tu si s prepracovanosťou príbehov nikto hlavu nelámal a stále sa hrá hlavne na bizardný audiovizuál čo mi, ale vlastne vyhovuje )

• 27.3.2021  16:24

Nevyrovnaná poviedková antológia. Najlepšia je surealistická Drena (3) , nasledovaná nekromantskou Siete veces siete (7). Zvyšok(1,2,4,6,8) je nenápaditý priemer a laciná snaha šokovať v príbehu Lo que importa es lo de adentro (5).

• 22.3.2021  14:15
    Jurský park (1993)

môj skromný tribute ) - https://www.youtube.com/watch?v=VzOvel3rK50&ab_channel=guarosahum

• 15.3.2021  13:29
    The Rental (2020)

Zvláštna naozaj zvláštna vecička, Franco sa vo svojom réžijnom debute vytiahol musím uznať. Precízne natočené a doplnené hudbou v tomto smere nie je čo vytknúť. Čo trošku hapruje je realizácia hlavného nápadu a síce - ako si to hlavní hrdinovia dodrbú sami aj bez zloducha. Postavy sú okrem blondýny a paradoxne aj fejkového záporáka (ten je vlastne najväčší sympaťák) krajne nesympatické takže som ich vôbec neľutoval.A na záver chýbalo "prekvápko" čo sa týka identity vraha.

• 12.3.2021  12:19

"Otwieraj ty chuju garbaty!" Nie celkom čistá žánrovka s nieľkými zbytočne naťahovanýmmi scénami , nelogickosťami a kostrbatým scenárom. Hlavná hrdinka správne vybraná, pretože z deciek vedela najlepšie hrať a hudba ma potešila asi zo všetkého najviac.

• 11.3.2021  16:09

Uruguajci dodali tomuto obyčajnému slasheru osobitú štylizáciu a tým ho povýšili nad priemer.

• 11.3.2021  15:53
    Penance Lane (2020)

Hodnotiť normálne sa to nedá, pretože je to poloamatérska záležitosť s ochotníkmi. Ak to natočili zadarmo , slušný výkon.

• 11.3.2021  03:55
    Wrong Turn (2021)

Tým že scenárista hodil na papier každé "prekvapivé" klišé ktoré ho napadlo a odmietol čokoľvek vyhodiť vznikla vlastne ľahko netradičná žánrovka, ale žiadny zázrak to nie je.

• 1.3.2021  20:20

O tomto zázraku by sa dalo napísať veľa aj keď priznám sa netuším o akú a čoho metaforu malo ísť ani čo má symbolizovať, ale jedno viem , Nico sa rozhodol hrať už iba v tých správnych pošukoidných bijákoch a tým si naplno získal moje sympatie )

• 18.1.2021  16:33

Milovníci prvoplánových primitívnych hororov nikdy nebudú mať nato, aby pochopili Romerove skvosty )

• 1.1.2021  14:16

Zatial čo jednička bola indi orginál, dvojka je typická americká maintream malinovka o hľadaní práva na vlastnú slobodu, o tom ako otec konečne nájde pravý vzťah k svojej dcére a stanú sa milujúcou rodinou, o tom, že každý aj žena má pravo na masturbáciu atď., ale je tu jedno veľké ale. Nebol by to Cohen ak by celé klišé nezabalil do jeho typických fekálnych humorov ( z rici do úst, menštruačný tanec plodnosti)) a nechýba ani paródia proti rôznym extrémistom a protižidovským konšpirátorom. Po raketovom začiatku však s jasným zámerom formujúci sa príbeh začína nudiť a happyend aj napriek snaživému Giulianimu pôsobí skoro ako tuctovy filmový boj dobra so zlom s obligátnym prekvapením, takže už aspoň viem ako to bolo s tým covidom.

• 26.12.2020  01:54

Vždy som obdivoval strih, kameru, samozrejme hudobnú stránku a nevadí, že inak je to len povrchný politický pamflet

• 24.12.2020  03:37

Čistý trolling a irelevantná prehliadka samopoškodzovania. Pýtam sa proti komu, čomu sa tu bojuje ? Kto je hlavný hrdina ? V ktorej psychiatrickej liečebni sa liečil scénarista ? Kto dal jemu a ďalším pacientom peniaze ?

• 30.6.2020  10:10
    Soudní síň (TV pořad) (2008)

nejde ani tak o herecke vykony, tie su primerane nehercom, ale ze sa takyto vzor chovania vratane advokatov vtlka mainsteamu do hlavy ako normalny kazdodenny standart tak to je trestny cin !

• 24.5.2020  12:01
    Blood Quantum (2019)

poloamaterska zalezitost na urovni in-game scén z pc hry, neschopna vytvorit dramaticke napätie a zo zombikmi, ktori prejavuju viac emocii ako zivi

• 12.5.2020  02:22

Zábery z áut spolu s pesničkami sa naozaj podarili a navodzovali tú správnu snovú atmosféru 70.rokoch.(ako 60-te mi to fakt neprišlo) Zvyšok sú klasické Tarantinovské fetiše poukladané okolo oltára s Capriom a Pittom,vrátane trápnej slabomyseľnej bitky na záver. Keď už s tým koncom robil také tajnosti mohol sa vytasiť s niečím rafinovanejším ako úplne predvídateľnou alternatívnou realitou, to už kdejaké priemerné krimi ma dokázalo viacej nachytať. Inak celkom ma prekvapilo koľko ľudí netuší čo sa vtedy naozaj stalo.

• 11.5.2020  22:59
    1922 (2017)

Na rozdiel od novely sa Hilditch odkláňa od hororu, kde vraždy slúžia hlavne na vytvorenie atmosféry a v prvom rade sa snaží o ich odsúdenie, ale v tom prípade mal strašenie mŕtvej manželky radšej úplne vypustiť a sústrediť sa iba na chlapca.Takto je to ani ryba ani rak, ale každopádne oveľa vydarenejšia Kingovka než posledné filmové projekty.

• 9.5.2020  12:01

Nejhorší díl série a zároveň slepá ulička a chudák Asia_Power na to šla do kina

• 7.5.2020  04:57

https://www.theguardian.com/film/2017/mar/14/the-evil-within-horror-movie-andrew-getty-millionaire-meth Whiplash ma zvlastne pozadie, je strasne rozkuskovany, pretoze realizacia ostala niekde na pol ceste. Koehler sa snazi, ale posobi dost otravne. Hlavnym predstavitelom sa tak stavaju psycho-surealne sceny ktorym je podriadene cele rozpravanie, takze nad chaotickym pribehom je zbytocne lamat si hlavu. Skoda len, ze klasickych efektov nebolo viacej.

• 23.4.2020  16:37
    Behind You (2020)

je horéé ! je dolúú ! pozóór vľavóó ! pozóór vpravóó !

• 23.4.2020  04:33
    Potomek (2019)

fakt ma nenapada nic pozitivne, co by som o tomto nepodarku mohol povedat

• 21.4.2020  11:49

Zase niekto neodhadol svoje moznosti. Vidina slusneho thrilleru sa rozplynie po slubnom uvode, ked je treba odkryt karty. Scenarista a herci zrazu zistia, ze aj zanrovku treba vediet a chaby pokus o protikatolicku satiru to nevytrhne.

• 20.4.2020  12:47

Tazko povedat ako by sa to pacilo Lovecraftovi, sice to ma svoje dobre chvilky ci skôr mikrochvilky, a Stanley neni hollywoodsky robotnik, ale aj tak to vyznieva dost rozpacito. Uvod s predstavenim rodiny je o nicom a nepatri do poviedky, o tom zvysku sa da povedat, ze je nou viac menej inspirovany, s prihliadnutim, ze cely dej je dosadeny do sucasnosti. Psychadelicke sceny, ktore mi dost pripominali https://www.csfd.cz/film/222329-sunshine/ su samozrejme tym najlepsim aj ked cely ten digital ide na ukor hororovej atmosfery.

• 20.4.2020  02:34

je jasne ze Jarmush nemohol natocit nejaky komercny blabol pre masy, so zombie sa popasoval celkom dobre a svojmu menu nezostal nic dlzny a ano Tilda je z inej planety

• 10.4.2020  17:13

Tento film dokonale presne vystihuje náladu a atmosféru mnohých Karvašových próz

• 23.3.2020  11:13

Nepodarene, nefunkcne a trapne odkazy na orginal pôsobia ako jeho urazka a vysmech. Dievca a spol. sa prechadzaju Overlookom ako nejakou atrakciou v Disneylande. Primitivne predvidatelny scenar so zapletkou na urovni cečka.

• 26.11.2019  22:02

Tak Lene Nystrom aka Barbie Girl nakoniec hrala "pricinu" zla v tomto bizardnom manipulativnom galimatiasi obalenom v Bergmanskom copyrighte, ale na svoje si pridu aj Tarantinovci. Film je ciernobiely, tak som si ho pustill bez zvuku a svete div sa takmer dokonca perfektne fungoval ako nemy film. Cize principy stare desiatky rokov sa v pohode vyuzivaju aj v sucasnej europskej independent.

• 1.11.2019  19:11

preco z toho urobili americku rozpravku o hlupom Janovi a krasnej princeznej ? a neodpustili si ani polopatisticky scenar, asi aby aj burani pochopili. 1.5

• 1.11.2019  18:50

S koristou sa je treba stotoznit, alebo musi aspon zaujat, kdezto tuna mi bolo hned od zaciatku sumafuk, co sa udeje s vrcholne nesympatickou ustrednou dvojicou. Foree je sice v poho, ale viac bojuje proti divnym posukom (z jeho pohladu) , nez o svoj zivot ( z mojho pohladu), no a zvysna dvojka holiek z uvodu posobi ako zatulana z nejakeho ineho dielu. Ale ok, franchise znacky stoji hlavne na lovcoch a tu je pes zakopany .Aragorn a spol. vyzeraju proste az prilis "coolovo" , aby fungovali ako tá spravna banda vidlackych humusakov. Tym padom vsetko co sa tu deje je samoucelne, naviac ,ked samotny film sa nevie rozhodnut, ci je legitimnym pokracovanim, alebo remakom. 0.5

<< předchozí 1 2 3 4 5