Společné Vánoce (2007)

Hrozně průměrná, ale pohodová komedie :) A takhle na vánoce je to perfektní, rozhodně lepší než to, co vysílají. Kdyby se to netvářilo jako drama, tak bych šel klidně i s hodnocením výš :) 6/10.

Lidice (2011)

Válečné filmy mám rád, ale tohle byla nuda. Nebýt Rodena dám i dvě hvězdičky :)

Hobit: Šmakova dračí poušť (2013)

Film, který už se tak trochu podobá LOTRovi. Je tu více akčních scén a také dobře vypadající prostředí oproti prvnímu dílu. Efekty mi nevadili, teda kromě lávy, ta vypadala příšerně. Legolas tam byl naprosto k ničemu a hrozně mě štvalo jak si dokázal poradit se 30ti skřety naráz. A konec byl zbytečně moc dlouhý, sledovat to déle už bych asi nevydržel, ale i přesto se mi líbil, protože dopadl jak jsem chtěl. :)

Český slavík Mattoni 2013 (2013) (pořad) odpad!

Něčemu, tak hrozně podvodnému musím nasypat jedině odpad. V anketě vyhrál Řezník, texty se nelíbili nějakým moralistům a tak ho najednou vyřadili, přitom ještě v ten den tvrdili zase něco jiného. Nechápu tu Mattoni ......

Fighter (2010)

Skvělý film. Dost se mi líbil příběh a herecký výkon Christiana. Je to spíš film o rodině toho boxera než úplně o boxerovi samotném. Je tam sice méně bojů než jsem čekal a konec byl taky trochu urychlený, ale nevadí mi to, furt mám z tohoto filmu dobrý pocit :)

Mortal Kombat - Boj na život a na smrt (1995)

Záleží na úhlu pohledu. Pokud jste hráli hru Mortal Kombat, tak vás film bude bavit a užijete si přesně to co ve hře. Pokud, ale nejste fanouškem hry, tak na vás nečeká nic dobrého a takovým lidem bych to ani nedoporučoval.

Eminem - Without Me (2002) (hudební videoklip)

Podle mě nejlepší videoklip Eminema, hlavně dost pobaví :D

Purpurové řeky (2000)

Po celou dobu to je svižně a líbilo se mi to. Atmosféru to mělo místy opravdu dobrou, ale tak blbej konec ... no prostě konec mohl být více uvěřitelný.