MilujemSex

MilujemSex

okres Bratislava

• 18.1.2017  21:30
    Prázdniny (TV seriál) (2017)

Mám to práve zapnuté popri práci na notebooku, a je to niečo strašné. Tomuto sa nedá dať ani ODPAD, lebo to urazí iné filmy a seriály, ktoré majú hodnotenia ODPAD, no oproti tomuto sú to zlaté klenoty. Tento tragi-komicko-trápny seriál nemá absolútne žiadnu myšlienku ani výpovednú hodnotu. MEGASRAČKA. Nepochopím, ako niekto vôbec niečo takéto môže natočiť.

• 27.3.2016  03:48
    Tvoje tvář má známý hlas (TV pořad) (2016)

Naša slovenská verzia ma priznám sa fakt baví. Je to sranda a každý to tak na 100% berie aj z účinkujúcich a poroty. Človek sa pri tom fakt pobaví a má to nejaký šmrnc. Po vzhliadnutí prvého českého dielu musím takisto ako väčšina povedať, že táto česká verzia je fakt o ničom, nemá to žiadne gule, úplne suchárske, všetci sa tam tvária vážne, fakt sklamanie. Nuda, nuda, nuda.... slovenská verzia relácie o dve triedy lepšia.

• 3.2.2016  22:17

Koncet skupiny Scooter v domovskom Hamburgu. Jednoznačne najlepší koncert skupiny, aký kedy mali.