matej43

okres Trenčín

<< předchozí 1 2
    • 10.8.2019  15:00
    Podfukářky (2019)

Krátka, príjemná komédia so šťastným koncom a skvelou chémiou. Ideálny film na rande alebo len tak zahnať nudu.

• 21.1.2019  13:38

Čím ďalej, tým viac si vážim prvú sériu.

• 4.6.2017  19:12
    Život (2017)

Life si očividne berie inšpiráciu z Gravitácie a hlavne z Aliena. Začiatočný tracking shot ako vystrihnutý z gravitácie mi prišiel iba nudný. Po takej všelijakej prvej polhodine to nabere obrátky a už nespomalí. Palec hore za fuck you koniec.

• 3.6.2017  20:24

Má to síce menej gagov ako napríklad neighbours, žiadne výbuchy smiechu sa nekonajú. Na druhú stranu sú tu lepšie vykreslené postavy a príbeh.

• 3.6.2017  20:19
    Domek z karet - Série 5 (série) (2017)

Myslím, že zatiaľ najlepšia séria. Určite najlepšie odráža Frankovu a Claire túžbu a potrebu po moci.

• 3.6.2017  20:08

Veľmi zaujímavý film z výcvikového tábora vo Vietname. Vynikajúce herecké výkony od každého, ale hlavne Colin Farell je tu elektrizujúci. Ďalší príklad toho ako vojna vyjebe s vašou hlavou.

• 30.5.2017  14:06

Wow... Frank je späť vo forme.

• 29.5.2017  10:02

Strašná nuda. Má to síce 90 minút, pocitovo ale 3 hodiny. Dialógy ma nebavili, akčné scény hrozne natočené, strácal som sa v tom kto je s kým. Celkovo je to jeden veľký chaos.

• 28.5.2017  19:33
    Patrola (2012)

Fuck you David Ayer, not again.

• 21.5.2017  13:35

Po audiovizuálnej stránke nádhera, ale absolútne som nepochopil o čom to bolo. Premrhaný talent a peniaze.

• 18.5.2017  19:05
    Mariňák (2005)

Každá vojna je iná a každá vojna je rovnaká.

• 8.5.2017  21:07

Celkom slušná komédia na zabitie času, seriál sim nevidel. Pobavili camea. Hlavne Neesonove.

• 8.5.2017  21:04
    Nepřítel (2013)

Veľmi divný film. Nič pre mainstreamového divák. Gylenhall v dvojroli exceluje. Aj keby to vidím tisíckrát tak to nepochopím.

• 8.5.2017  20:58

Vyzerá to tak, že marvel so svojimi filmami nemôže netrafiť. Guardians sú zatiaľ ich najodvážnejším projektom. Vychytali atmosféru, super soundtrack, ako vždy skvelá akcia, ale hlavným plusom sú postavy, ktoré mali medzi sebou neskutočnú chémiu. Celkovo film pôsobí veľmi sviežo, má to drajv a je to zasa niečo nové.

• 8.5.2017  12:25

Zatiaľ moc nerozumiem tým výletom do minulosti, ale Fullerov štýľ z Hannibala je pecka.

• 8.5.2017  11:26

Ikona dobrodružného filmu, skvelá popcornová jazda.

• 26.3.2017  19:32
    Deadpool (2016)

Príjemné osvieženie už tak otrepaného superhrdinovského formátu. Deadpool naplno využil dospelejšieho prístupu. Áno, je to veľmi násilný film, ale to násilie je tak over the top, že párkrát vybuchnete od smiechu, podobne ako u Tarantina. Dialógy sú napchaté popkultúrnymi odkazmi, ktoré sú relevantné len v určitom čase, takže pozeranie filmu o desať rokov by sa mohlo stať dosť pometeným zážitkom. Čo sa týka hereckých výkonov tak mám podozrenie, že Ryan Reynolds v skutočnosti je Wade Wilson. Jedinú menšia výhradu mám k záporákovi, ktorý ma príliš nezaujal. Potešila aj prítomnosť ďalších dvoch X-Menov. Pre komiksových fanúšikov je Deadpool splnený vlhký sen, pre iných poslúži dobre aj ako romantická komédia.

• 26.3.2017  11:18

Vysokooktánová zábava!

• 14.3.2017  18:58

Je vidieť, že je to srdcový projekt pre Afflecka a snaží sa. Škoda, že jediná vyvinutá postava je jeho a jediný zaujímavý vzťah je s jeho otcom, s ktorým má dohromady asi dve scény. Fanúšikovia prohibičných gangsteriek si prídu na svoje, vyzerá to nádherne, prestrelky sú asi najlepšie čo som v gaunerských filmoch videl (počítam aj The Untouchables). Problém je že postavy sú tak nezaujímavé a emociálne som v príbehu nebol. Ako atmosferický kúsok z USA dvadsiatych rokov minulého storočie je to v pohode.

• 14.3.2017  18:12

Príjemná oddychovka, ktorej tupý obsah zachraňujú len výkony hlavných postáv.

• 5.3.2017  16:34
    Pasažéři (2016)

Od režiséra mrazivého thrileru Mindhunters a oscarového hitu Imitation Game som čakal trochu menej konvenčný film. Passangers sú z malej časti bojom o prežitie a z veľkej sladká lovestory, ktorá má všetky klišé aké si viete predstaviť. Chris Pratt je fajn aj keď hrá rovnakú postavu vo všetkých filmoch(Guardians, Jurrasic park) Jennifer tie jej over the top škreky aj beriem, vzhľadom k okolnostiam má na to dôvod. Vyzdvihol by som ešte kameru a hudbu, ktorá príjemne dotvárala atmosféru. Celkovo je to veľmi pekne vyzerajúci film. Scéna v bazéne bez gravitácie je super.

• 4.2.2017  10:54
    Příchozí (2016)

Denis Villeneuve je vychádzajúca hviezda Hollywoodu, aj keď jeho filmy sú od pravidelnej hollywoodskej šablony ďaleko vzdialené. Štýlom mi pripomína iného mága Davida Finchera. Arrival sa na prvý pohľad môže zdať ako typický sci-fi blockbuster a kto dúfal v pohodovú oddychovú jazdu alá Independence Day alebo hrozná Battleship bude sklamaný. Je to provokatívny, premyslený psychologický thriller, ktorého najväčšie prednosti sú dokonalá réžia, vyšperkovaný scenár, sountrack, nádherná kamera od Bradforda Younga a herecké výkony hlavných postáv. Keby som to mal k niečomu prirovnať tak by som povedal, že je to vedeckejší Interstellar bez sentimentu. Taktiež by som doporučil pozerať Arrival s plným sústredením lebo ide o dosť komplexný a zložitý film. Takýto zážitok z filmu som už dlho nemal.

• 3.2.2017  09:36

Stephen Strange je Tony Stark vol.2. Namyslený týpek, ktorý si myslí, že je najlepší na svete až pokiaľ nenabúra svoje lambo a potom začnú ťažké časy. Film sa mi celkovo páčil, nevedel som čo od toho čakať. Cumberbatch podáva najdospelejší výkon trúfam si povedať celého mcu. Celkovo je to vizuálny úlet, zábavnejšie ako som si myslel. Miestami to malo až taký harry potter feel. Ale ako sólová marvelovka slúži výborne, rozvíja zaujímavo celý vesmír. a potitulková scéna je bmba.

• 28.1.2017  11:42

Výborný film, skvelo napísaný a zahraný. Casey Affleck je sympaťák napriek jeho negatívnym stránkam. Nie je to zdaleka tak uplakané ako sa mohlo zdať. Akurát ma to netrafilo do srdca tak ako malo.

• 8.1.2017  15:38
    Taboo - Epizoda 1 (S01E01) (epizoda) (2017)

Tvorcovia si dávajú na čas, príbeh je celkom jednoduchý. Zdá sa, že úspech seriálu bude veľmi závisieť od Hardyho, okrem neho ma žiadna postava moc nezaujala. Atmosféra super. Kostýmy, make-up tiež. Uvidíme ako sa to vyvinie, potenciál to rozhodne má.

• 3.1.2017  09:25

Pre mňa guilty pleasure roku.

• 29.12.2016  10:42

Veľmi príjemný výlet do života hollywoodskej smotánky tridsiatych rokov. Chýba tomu ale patričná hĺbka.

• 7.12.2016  18:24

Lepšie sa to zvládnuť nedalo. Clint dokazuje, že nepatrí do starého železa a prichádza s dalo by sa povedať psychologickým thrillerom. Vďaka na drámu mimoriadne krátkej stopáži nie je čas sa nudiť. Výborne remeselne spravená true story.

• 30.11.2016  18:10

Tupý scénár ako som očakával. Nebyť solídnych výkonov Hemswortha a Woodyho tak je to totálna strata času.

• 27.11.2016  10:55

Denis Villeneuve je nová vychádzajúca hviezda hollywoodu. Má veľmi podobný štýl ako Fincher, je výborný v násilných scénach. Sicario je skvelý politický thriler s nádhernou kamerou, veľmi dobre napísanými postavami a minimalisticky podmanivou hudbou. Filmu chýba len údernejší záver.

<< předchozí 1 2