Blonďatá a blonďatější (2007)

Pro zdejsi intelektualy asi nestravitelne sousto ale pro normalni lidi je to vyborna komedie. Humor ve stylu Fantozziho, hlaskujici policajti, absurdni zapletka, fesandy herecky. Ja se tlemil v kuse a ruku na srdce, kdy jste naposledy videli kanadskou kinematografii ?

Hranica - Episode 1 (2022) (epizoda)

Celkom pohodovka to bude. Prva cast v prekvapila, ked budu aj nadalej hlaskovat ako tu tak sa o uspech nebojim. Aj ked nejde o original ale o remake chorvatskej verzie tak zrejme vybrali scenare tych lepsich cast a o zabavu bude postarane. Akoze tunajsi "intelektuali" to asi nemaju sancu dat ale pre normalnych divakov to bude slusna zabava. Mne osobne to reze viac nez Horna Dolna ci Profesionali kde bol humor pilis hrany, tu je to kus aj o deji :-) Slusnych 70% - Mnohaja lit, blahaja lit :-)

Královna barbarů (1985)

Protoze se dnes uz moc fantasy netoci tak sem sahnul po historii a celkem to slo, zadna prudernost, samy kozy :) Proste pro priznivce fantasy povinna jizda.

Lucy (2014)

Celou dobu jsem mel pocit, ze film bol delanej pro Milu Jovovich ale Scarlet to zvladla taky dobre. Kazdou sezonu tu mame nejakej (pseudo)intelektoalni scifi film a tohle je nepochybne kralem sezony 2014. Trochu videt, ze nametem byla jenom povidka ale nejak to nevadi, aslespon tam neni moc strihu a odsypa to svizne. Jo a kamarad rek - to je jasny scifi, dyt zeny mozek nemaj :)

Ovládací panel
12. nej uživatel Svatý Vincenc a Grenadiny