Saw 3D (2010)

Jako fanoušek celé série SAW jsem se těšil i na tenhle. Opět skvělé pasti a zábava od začátku až dokonce. Pokud tvůrci plánují i SAW 8 tak nevím kam ještě chtějí zajít. Jigsaw je mrtvý, a ruku na srdce jeho postava tam chybí. Hlavně hlas Tobina Bella v anglickém znění.

Top Gear (1978) (pořad)

Seriál který má po celém světě větší sledovanost než Zprávy. Překvapený opravdu nejsem protože to co dokážou vymyslet za scénáře tvůrci seriálu je opravdu neskutečné!! Doma mám všechny díly a nemůžu se na to přestat dívat. 3 chlápci po čtyřicítce si ujíždějí na nesmyslných závodech v nesmyslných autech/plavidlech či autoplavidlech a na spoustě krásných a drahých hypersportovních vozů. A tak vtipné hlášky a přirovnání Jeremyho Clarksona jsem nikdy v žádném pořadu neviděl :-) Plný počet a kdyby šlo dám hvězd i 10.

Jezero smrti (2008) odpad!

Na film mě nalákal kamarád prý je výborný a mám se na něj kouknout. Dobře říkám si. Nemám co dělat tak ho s přítelkyní zkoukneme. Ale to co sem viděl tomu jsem opravdu nevěřil. Hlavní "hrdinka" byla tak tupá, že ani v sebevětším stresu by se v některých situacích nikdo takhle nezachoval. Celý tenhle "horor" jsem se držel za hlavu a přemýšlel jestli tohle někdo opravdu myslel vážně a po sestříhání si řekl : "jo tohle je skvělej film a může do kina. Bude to trhák na tom určitě vyděláme balík!"