Frida (2002)

Moc se mi líbí Frida Kahlo. Mám o ní přečtené první poslední a proto jsem velice uvítala filmové zpracování s představitelkou Salmou Hayek. Dle mého názoru je to velice povedený film, který hezky mapuje život Fridy. Salma odvedla precizní práci jak hraním, tak zpěvem, který tam zazněl. Suma sumárum - má srdeční záležitost. Film, co mě neomrzí.

Prci, prci, prcičky (1999)

Ne ne ne a ještě jednou ne! Je to trapné a i přesto, že jsem to viděla naposledy na základní škole a jako náctiletá jsem měla být asi cílová skupina, tak se netrefili. Všechno špatně. Jednu hvězdu dávám za zprznění jablečného koláče a MCBP na kulečníku.

Santa je úchyl! (2003)

Mám divný vkus a ne každá komedie mě chytne, ale toto!! Krásně zesměšněnej amarickej kult Santa Clause. Jsem ráda, že toto vzniklo a pouštím si to každé Vánoce. Billy Bob Thornton krásně vystihl alkáče. Prostě rád píchá, chlastá a chčije na veřejnosti. A ještě si na toho ožralu dávají rodiče fotit děti na památku :D ha ha ha Marry Christmas

Modrý samet (1986)

Ano, toto mě zaujalo hned od začátku. Prostě borec najde na louce ucho a od toho se to celé odvíjí. Zajímavá zápletka. Celý film prošpikován zvláštními událostmi. A ten konec!! Nádhera. Zde se do mého vkusu pan Lynch, na rozdíl od Mazací hlavy, trefil.

Mazací hlava (1977)

Určitě můj pohled na film ovlivňuje to, že jsem byla zkouřená. Moožná to i zvýraznilo celkový dojem z filmu. Dojem který by se dal popsat slovem "podivnost". Celá ta divná atmosféra filmu, zvuky, postavy... Nevím, jak to zhodnotit. Film jako takový mi nic nedal. Možná jen to, že cestou do svého pokoje na koleji jsem se zaposlouchala do zvuku výtahu. Své diváky si jistě tento film najde.

Hanebný pancharti (2009)

Jako fanynka QT říkám SUPR! Celý příběh je jak podnos plnej dobrých chlebíčků a jednohubek. Nevím, jak to Tarantino dělá, že vždycky do svých rolí obsadí herce, kteří se snad pro ty jeho role narodili. Třeba T. Schweiger - ten mohl dostat i víc prostoru, ale i tak je jako neurotický Hugo hodně výrazný. To že je film rozdělen zase do několika příběhů, je už téměř Tarantinův rukopis. Líbí se mi nepředvídatelnost celého příběhu. Každá kapitola má hezky otevřený konec. Ale tak jak to u QT bývá, vždycky překvapí spádem, kterým se film začne ubírat. Co se týče mluveného slova QT opět nezklamal. Naopak! Třeba hra amíků na taliány je dokonalá. A jak už to u QT bývá, konec je zase brilantní! Až mě trošku mrzí, že takhle všichni ti nacističtí šmejdi nechcípli. Takže kdo má rád Tarantina si přijde své.

Desperado (1995)

Jsem asi jedna z mála, které se líbil celý film tak, jak je. Je fakt, že druhá polovina je pomalejší, ale zase kdyby byl film akce od začátku do konce, bylo by to fádní. Někde se film rozjíždí od začátku nebo, jako je to zde, jednoduše dojíždí. Střílečky hlava nehlava jsou tu prímový. Herecké osazenstvo jabysmet. Steve Buscemi je sladkej jako všude a mikro role Tarantina je jako vždy jedena z nejlepších scén z celýho filmu. Salma i Antonio jsou pár jak ze žurnálu, takže prostě kvalitní podívaná. Akce střídá reakci. Film, kterej mě snad nikdy neomrzí.

Černá labuť (2010)

Perfektní příběh, prostředí i herci. Konkrétně Natalie Portman i Mila Kunis ztvárnily své představitelky naprosto brilantně. Celý film má spád a jistou jiskru. Závěr je doslova grandiózní. Běhal mi až mráz po zádech. Z kina jsem si nesla opravdu silný zážitek. Mohu jen doporučit!!

Star Trek: Do temnoty (2013)

Film byl velice dobrý. Průběh, akce, atmosféra a takhle bych mohla pokračovat dál. Jednoduše velice efektní podívaná... Záporák pan Harrison je osoba, která je mi velice nesympatická... možná až slizká. Tento druh lidí je mi jednoduše proti srsti, takže do záporné role byl dobrej, ale něco mi na něm nesedlo. Zbytek hereckého osazení byl, jako u prvního dílu, bezva. Vtipné rozhovory... sem tam hláška. Ovšem jedna hvězda musela pryč z nepopsatelného pocitu z celé té podívané. První díl byl prostě lepší.