dj_pepino

okres Zlín

1 bod

• 7.1.2017  13:58
    Buchty a klobásy (2016)

Tady napíšu jen: obrovské zklamaní. Animák plný sprostých slov - toť vše. Vtip: 0

• 7.5.2015  00:32

Pokud mám hodnotit film podle počtu "zimomriavek", tak je to nejlepší film v mém životě. Čekal jsem něco polovičatého, ale dostal jsem jsem to nejlepší co jsem mohl dostat. Ať už je to střih, hudba, režie, příběh, prostě všechno..... kdybych mohl dám 150% (15 hvězd). Přál bych si zapomenout první shlédnutí, abych mohl shlédnout poprvé znovu. Jediné co vytknu tak český dabing Tonyho a Furyho... to je moje největší zklamání...

• 1.11.2014  10:00

Na to že jde o českou produkci jde o výborný snímek, který rozhodně stojí za shlédnutí.

• 26.10.2014  23:04
    Všemocný (2011)

Pro mě WOOOOW. Hlavně hudba..... nic víc k tomu nemůžu napsat, protože prostě je to jeden z těch TOP filmů které si zaslouží minimálně jedno shlédnutí.

• 25.10.2014  23:30

Až tento díl mi připomněl Alenku v říši divů, kterou jsem viděl v dětství (tu od disneyho) a ta vzpomínka byla velmi silná a krásná. Myslím, že hodně povedená adaptace... prostě nádherňajs :) (btw Johny Depp opět nezklamal)

• 20.8.2014  20:58
    KYTV (TV seriál) (1989)

Moje dětská vzpomínka ještě z videokazet. Tehdy vznikla moje láska k anglickému humoru. Byť v dnešní době...asi celkem nepochopitelná věc....

• 6.4.2014  11:18

Není to špatné, řekl bych průměrná komedie ve stylu snažícího se napodobit M.Pythona. Do pěti mi tam chybí nějaký fakt odvaz a odpad nedám protože jsem se víceméně smál, některým vtípkům víc, některým méně, film účel splnil - takže 50%.

• 9.1.2014  21:20

Mnou dlouho očekávný snímek na který jsem se díky traileru fakt těšil. No když nebudu počítat to, že film začne tak hroooozně pomalu, že než stihne začít, tak vlastně skončí, tak to nebylo až tak zlé, ale čekal jsem pecku roku 2013, a místo toho je tohle pro mě největším zklamáním roku 2013. Efekty perfetkní, no ale k čemu to je, když příběh pokulhává a scény jsou poskládané tak, že jsem chvíli přemýšlel jestli jsem střih nedělal já. Dva pomatení doktoří či co to bylo, mělo být asi snahou o vtip, no, nezasmál jsem se. Prostě příběh to zkazil a zpracování příběhu taky. Ale roboti jsou prostě COOL, proto 50%.

• 13.11.2013  22:32

Ačkoliv miluji Natalii Portman (byť nechápu proč vzala tuhle roli, která jí fakt nesedí, i když je fakt sexy....) a dal bych tomuto filmu 5* už jen za její sexy-look, musím přiznat, že jsem schválně počítal kolikrát jsem se u filmu zasmál....dvakrát přátelé (no dobrá třikrát, když nebudu počítat vtip, který znám) a to je prostě na takové hodnocení málo. Jediný důvod proč jsem na film víceméně koukal, byla zmíněná Natalka. Jinak je to taková odpočinková komedie na večer k práci, kdy Vás nezajímá příběh a potřebujete jen "něco" na pozadí. Kdybych měl hodnotit film podle Ashtona tak dám 2*, protože mi přijde že ten herec nic jiného zahrát neumí, ale nenechám se ovlinit tímto hercem a prostě je to takový průměr. Možná mladší generace najde vtipů víc a doufám že jo.

• 6.11.2013  19:55
    Kick-Ass 2 (2013)

Abych pravdu řekl, dvojka překvapila. A musím říct, že celkem mile. Zvláště pokud jste viděli první díl, očekáváte asi stejnou "úchylnost" jako v případě prvního dílu, což vlastně působí pozitivně, protože tu "úchylnost" odsunete tak nějak dozadu a sledujete celkem zábavné akční dílo. Vidět prvně tohle bez prvního dílu je podle mě hloupost. A jestli vidět oba, tak v pořadí, v jakém Vás chtěl režisér zklamat / překvapit. Dá se říct, že tenhle skvost, jestli to tak můžu nazvat, je díky své zvláštnosti, tak zvláštní, že se prostě líbí. Musím přiznat, že dvojka je, dost tvrdší než jednička, co se týče krve a efektů, nicméně boje jsou podle mě na uplně jiném levelu, což přidává na kvalitě. A navíc, z Chloë roste pěkný kus baby. Jak jsem napsal u Red 2, dal bych hvězd, ale opět je to jen dobrý film na podívání, pobavení, ale nic to ve mě nezanechalo.

• 6.11.2013  15:57
    Red 2 (2013)

Příjemný odpočinkový akčňák s prvky komedie, nabitý super herci a super zvraty. Není to lineární akční stílečka typu "ublížil jsem ti-pomsta-konec". Líbí se mi, že Dean Parisot si dal záležet nejen na roli B.Willise, ale taky na roli J.Malkoviche. Jeho úžasné "pohledy", které jsou filmem prošpikovány fakt pobaví. Jako taková akční komedie s důchodci pro zabavení na dlouhé zimní večery super. Má to energii, má to nápad, má to super herce a fakt to není "B" film. Nicméně do pěti hvězd mi tam chybí něco, co by ve mě zanechalo takový ten pocit že: "Fůha, to byla pecka".

• 4.11.2013  00:07
    Ocelový muž (2008)

Co říct no .... jako názorná úkázka toho jak se nemají točit filmy je to naprosto skvělé a dokonalé. Herci jsou tak stupidní, že já po litru vodky bych podal lepší herecký výkon než herci v tomto snímku. Oblek sám o sobě pochází snad z 90tých let. Hlasové příkazy Skrýt a uplně skrýt se mi vryly do paměti a svět už nikdy nebude jako před tím. No prostě představte si to nejhorší na filmu co jen může být a tohle je presně ono v čem to všechno najdete. Jediné čeho se bojím, že by snad někdo chtěl natočit pokračování.

• 3.11.2013  08:22

Jednu hvězdičku dávám jen kvůli Hayden, která je prostě sexy, jinak je to film, který můžete pustit, vypnout zvuk a v klidu dělat něco jiného. Tímhle bych možná netrápil ani 15ti letou neteř v pubertě... Nicméně pokud jste z USA a milujete roztleskávačky, americký fotbal a je Vám + - 15 let - asi nutnost. Jinak to nestojí ani za nelegální stažení.