Reklama
Reklama
ČSFD projekce
Motorkáři
ČSFD.cz
Hledat
Podrobné vyhledávání
Můj účet
Ovládací panel
Přihlášení
Registrace
Zapomenuté heslo
Přidat film
Přidat tvůrce
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
další
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
15 fanoušků
/ 13 bodů
barcakratos
Barbora Krátošková
Tábor, Jihočeský kraj, Česko
Nejsledovanější
žánry
žánry
/
typy
typy
/
původy
původy
Komedie
Drama
Krimi
Animovaný
Pohádka
film
seriál
TV film
pořad
divadelní…
USA
Česko
Velká Británie
Československo
Francie
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
další
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
další
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
Oblíbené filmy
(10)
S čerty nejsou žerty
(1984)
Pelíšky
(1999)
Forrest Gump
(1994)
Kulový blesk
(1978)
Troja
(2004)
Dokonalý trik
(2006)
Trosečník
(2000)
Všemocný
(2011)
Borsalino
(1970)
Osudový dotek
(2004)
Napsat zprávu
Přidat do oblíbených
Ovládací panel
13 bodů
Fanklub
(15)
Juditt
Nuhlis
Papaboot
cejpino
ludviktom
amethyst
Machyny
Stepanecek
Vodous
denisaedy
Bartty
Madzin
NemecDavid
Elleshar
zila
Časové pásmo bylo změněno