Karolek

Karolek

Česko

<< předchozí 1 2 3 4 9 16 24 31
    • 15.7.2018  20:35

Byl jsem jasně na straně černocha a proti tupcům v bílých kápích, jenže chuť dát filmu lepší hodnocení mi zkazila volba žánru klišoidní soudní pohádky.

• 15.7.2018  17:10
    8 MM (1999)

Příběh zajímavej, drsnej, syrovej, přesně jak si dané téma zaslouží. Co můj dojem z filmu kazilo je vztah Toma se svou ženou, byl dost povrchně a tupě ztvárněnej, připadalo mi, jako bych sledoval spíše nějakou telenovelu.

• 15.7.2018  12:59
    Hra (1997)

Hra, která byla až moc dokonalá, ale s divákem si pohrála až do konce a dokázala udržet napětí, proto jí to lze odpustit.

• 10.7.2018  22:51

Situace vyhnány do absurdna, ale to vůbec nevadí, protože film nesklouzl k žádnému pitvoření a Paul je jednou z nejsympatičtějších a nejnormálnějších filmových postav.

• 10.7.2018  20:23
    Taxikář (1976)

Druhá půlka filmu je krkolomná a příběhově dost slabá.

• 8.7.2018  23:06
    Propast (1989)

Vizuálně krásný, dějově prázdný.

• 6.7.2018  12:34

Batman standardně super a skvělá single sekretářka s vtipným sarkasmem. Pak se z ní stane šáhlá domina v latexovém oblečku s bičíkem, která mňouká a olizuje se, což patří spíše do trochu jiné kategorie filmů a komiksů. Chybí mi v příběhu vysvětlení, proč se Selina chová, jak se chová, protože to, že se ji Max pokusil zavraždit jako vysvětlení na všechno nestačí. Na mě jsou v ději příliš krkolomné zvraty, jinak vizuálně hezký a obsazení super.

• 5.7.2018  23:34
    Batman (1989)

Skvělý zpracování komiksu. Ať už jde o zvrhlým způsobem vtipnéjo Jokera, krásnou Vicki nebo Batmana a všechny jeho hračky.

• 5.7.2018  20:43

Režisérovi se povedlo stupňovat napětí až do poslední minuty. A to je u tak dlouhého filmu vážně umění.

• 1.7.2018  10:17
    Jackie Brown (1997)

Herecký obsazení je fajn, ale scénář je navoněná bída a film je bezdůvodně příliš dlouhý.

• 29.6.2018  20:11
    Drsný Harry (1971)

Harry je skvělej, prostě správnej polda, kterej dá jednomu pošahanýmu grázlovi, co si zaslouží, a to nejlíp hned, aby ho z toho jinej grázl u soudu nevysekal. Eastwood je kladem filmu, stejně tak dialogy, jen by to chtělo pořádně vystavět děj.

• 26.6.2018  19:52

Niro v roli mafiána cíti byl famózní. Chytře vtipnej film.

• 24.6.2018  10:30

Film o naprosto vyšinutých sadistech si žádá originální stylizaci, která k tématu vážně sedí. Kreativní stylizaci filmu vystihuje třeba naprosto parádní rozhovor ředitele věznice (moje nejoblíbenější postava filmu hraná Tomy Lee Jonesem). Zároveň si hraje s prvky různých žánrů, ukazuje senzacechtivost a pokleslost médií, pošahanost lidí, kteří i díky přispění médií oslavují vrahy (i když sám film na konci působí podobně). Na začátku filmu jsem si myslel, že půjde jen o zvrácenou srandu a hrátky s vizuálními styly, ale pak se objevila i místy dost povedená satira. Vraždy jsou často natáčené jako sitcom nebo akční film a podtrhují tím styl, jakým média každý den s nadšením a radostí servírují násilí z celého světa (čím pikantnější, tím lepší a kdyby ve zprávách mohli mít online přenosy násilí a vražd, měli by z toho mnozí reportéři orgasmus). Přesto mám z filmu trochu rozporuplné pocity, co se týká sdělení, takže nemůžu dát plný počet.

• 17.6.2018  19:41

Moc pěkná pohádka.

• 16.6.2018  23:14
    Desperado (1995)

Tohle je dost stylovej kytarovej koncert.

• 7.6.2018  23:17
    Odplata (1999)

A nechci stotřicet, chci jenom sedmdesát. :) Paráda, tady jde přece o princip.

• 6.6.2018  22:29

Tak tohle je neskutečnej nářez! :)

• 3.6.2018  18:18
    Záhada Blair Witch (1999)

Napětí je chvílema dost silný, ale jak tohle mohlo mít takovej diváckej ohlas, nechápu. Skupina tří naprosto nesnesitelných kreténů v lese. Agresivní, uřvaný, hysterický blbové ve více než 80 minutách, divácký trápení tohle sledovat. Ach jo.

• 31.5.2018  23:58

Výborně vytvořený charaktery, perfektně zahraný. Film, kterej dokáže vzbudit silný emoce, to všechno je známka povedenýho dramatu.

• 27.5.2018  10:20

Vizuálně fantastické. A netvoři vs. kostlivci by mohli dát do samostatného filmu. :)

• 24.5.2018  22:30
    Wind River (2017)

Skvělý scénář, promyšlený dialogy, silná atmosféra a výborný herecký výkony. Tahle kombinace se moc často nesejde.

• 23.5.2018  21:45

Tak teď mají i Afričani svýho superhrdinu a můžou si aspoň ve filmu představovat, že jsou to oni, kdo jsou centrem pokroku a prosperity. To je hlavní pocit, kterej jsem si z filmu odnesl, jinak hloupej příběh, a další kolonka do položky neoblíbených superhrdinů, zařadím si ho hned vedle kapitána Ameriky.

• 21.5.2018  21:00
    Jason Bourne (2016)

Paul Greengrass, Jason Bourne a Mattem Damon. To je jedna z nejlepších filmových kombinací. Ačkoli tenhle díl není dokonalý jako klasická Bourne trilogie, stejně mi udělalo obrovskou radost ještě jednou tohohle borce a nejlepšího filmového agenta vidět v akci.

• 19.5.2018  23:24

Skvělí herci, dobrý výkony, ale slabší příběh a táhlý děj včetně zdlouhavé finální honičky na motorkách.

• 13.5.2018  22:02

Takový drsnější road movie. Vlastně šílenej film plnej zběsilejch postav a krutohustě vytuněných mašin. Hlavně jde o úžasnou vizuální show.

• 4.4.2018  02:14
    Teorie tygra (2016)

Výbornej film o podpantofláctví, suverénní herectví hlavních postav a inteligentní scénář.

• 4.2.2018  11:56

Parádní akce!

• 4.2.2018  10:09

Film má skvělá i hluchá místa. Ale jako satira na neutěšenou politickou situaci a jako ventilace mojí naštvanosti na nerozumné spoluobčany (kteří nám zas zvolili toho mstivýho ožralu Zemana) a na hradní partičku splnil film svůj účel. Škoda, že Blaník nemůže ukázat, jak řídit stát jako auto. Za to může zas ta Lumpenkavárna! :)

• 4.2.2018  08:30

Komplexně promyšlená postava instalatéra na venkově, milý překvapení. Takovej trošku trouba a mamánek, ale získá si divákovy sympatie díky své dobrosrdečnosti.

• 8.1.2018  21:05
    Constantine (2005)

Působivě natočený, působivý efekty, jinak jen film s nijakým dějem a dost zvrácenou představou o Bohu a duchovním pozadí.

<< předchozí 1 2 3 4 9 16 24 31