Karolek

Karolek

Česko

<< předchozí 1 2 3 4 9 16 24 31
    • 2.9.2018  13:21

Mix satiry, grotesky, telenovely, komedie a filozofie (to jsem ještě nevyjmenoval všechno) - místy praštěné, ale geniální.

• 26.8.2018  21:47
    Banáni (1971)

Místy hodně vtipný, ale scénář dost pokulhává.

• 26.8.2018  20:24

Tohle dílo má svoji poetiku a specifický styl humoru. Příjemnej kousek.

• 26.8.2018  13:29
    Paddington (2014)

Na mě až příliš přeslazený film, ve kterém šla kvalita scénáře včetně charakteru postav stranou.

• 26.8.2018  07:16

Nádherná animace, hromada vtípků, nabitý nápady od začátku až po poslední minutu závěrečných titulků, jsem naprosto spokojenej.

• 24.8.2018  19:24

Tenhle film je přehlídkou dost kvalitních bojových scén. Žel nic víc nenabízí.

• 20.8.2018  23:12

Vizuální a hudební nálož na city. Mě ve filmu stejně nejvíc těšilo dokonalé herectví kate Winslet.

• 12.8.2018  21:13

Nechápu, k čemu chtěl autor diváka dovést. Mělo jít o nastolení přemýšlení nad dilematem "dodržování zákona vs cit" v krizových situacích? I za cenu šíleně a nevěrohodně překombinovaného děje?

• 12.8.2018  17:46
    REC (2007)

Mohl to být koukatelný film, kdyby se postavy chovaly realisticky a ne jako dementi. Navíc tu televizní reportérku jsem nemohl vystát už od začátku, žel zrovna ona musela přežít až do konce.

• 11.8.2018  21:30
    Profesionál (1981)

Slabý scénář ve stylu Jamese Bonda.

• 8.8.2018  19:16
    Transformers (2007)

Roboti jsou parádní, naopak příběh a postavy strašně stupidní. A Megan Fox si herectví plete s modelingem, místo ní mohla hrát klidně figurína.

• 7.8.2018  20:23
    Argo (2012)

Tak tohle byl film plnej těch nejotravnějších filmových klišé. Vůbec nechápu, jak mohl dostat tolik ocenění, možná právě proto.

• 5.8.2018  20:51

Doufám, že skutečný Johnny Cash byl snesitelnější než ten filmový. Protože pokud bych si o něm měl vytvořit obrázek podle filmu, tak by šlo o nezodpovědnýho, nesympatickýho, extrémně sobeckýho a odpudivýho feťáka, jehož jedinou předností je talent skládat písničky. Popravdě jsem k němu za celý film necítil žádné sympatie. Buď je to opravdu realita nebo nevyrovnaným vykreslením Cashe nebo Phoenixem v hlavní roli, nevím. Radost mi udělala Reese, která je jako June úžasná.

• 5.8.2018  17:26
    Mariňák (2005)

Tohle je pro mě dokonalej film a velkou zásluhu na tom mají skvělé dialogy.

• 27.7.2018  20:22
    Nevědomí (2013)

Vizuálně efektní film s melodickou hudbou, ale scénář je místy nedotaženej.

• 27.7.2018  15:04

Hezká filmová romance s krásnými kostýmy, atmosférou, hudbou, okouzlující Keirou a úsměvně úpornou snahou matky "dobře" provdat svoje dcery. Jen mi děj přišel trochu zkratkovitý a bylo by fajn trochu hlouběji vykreslit charaktery a pohnutky hlavních postav.

• 27.7.2018  09:08

Vtipnej akčňák se skvělým hereckým obsazením. Takový válečný "Na Hromnice o den více". Jako téměř všechny filmy založené na časových smyčkách má i tento logické vady, ale to lze filmu díky mnoha kladům odpustit.

• 26.7.2018  23:00

Výbornej film, realistickej filmovej divokej západ.

• 26.7.2018  17:59

Fakt sory, ale scénář je slabej, s dialogy si tvůrci moc práce nedali a milostný vztahy Reprodrozda jak z ňáký pitomý telenovely. Z celé série Hunger Games za něco stál jen druhej díl.

• 23.7.2018  20:17
    Hunger Games (2012)

Zajímavý námět kruté reality show jako symbol zvrácenosti a podrobení, ale scénář je dost prvoplánovej.

• 15.7.2018  20:35

Byl jsem jasně na straně černocha a proti tupcům v bílých kápích, jenže chuť dát filmu lepší hodnocení mi zkazila volba žánru klišoidní soudní pohádky.

• 15.7.2018  17:10
    8 MM (1999)

Příběh zajímavej, drsnej, syrovej, přesně jak si dané téma zaslouží. Co můj dojem z filmu kazilo je vztah Toma se svou ženou, byl dost povrchně a tupě ztvárněnej, připadalo mi, jako bych sledoval spíše nějakou telenovelu.

• 15.7.2018  12:59
    Hra (1997)

Hra, která byla až moc dokonalá, ale s divákem si pohrála až do konce a dokázala udržet napětí, proto jí to lze odpustit.

• 10.7.2018  22:51

Situace vyhnány do absurdna, ale to vůbec nevadí, protože film nesklouzl k žádnému pitvoření a Paul je jednou z nejsympatičtějších a nejnormálnějších filmových postav.

• 10.7.2018  20:23
    Taxikář (1976)

Druhá půlka filmu je krkolomná a příběhově dost slabá.

• 8.7.2018  23:06
    Propast (1989)

Vizuálně krásný, dějově prázdný.

• 6.7.2018  12:34

Batman standardně super a skvělá single sekretářka s vtipným sarkasmem. Pak se z ní stane šáhlá domina v latexovém oblečku s bičíkem, která mňouká a olizuje se, což patří spíše do trochu jiné kategorie filmů a komiksů. Chybí mi v příběhu vysvětlení, proč se Selina chová, jak se chová, protože to, že se ji Max pokusil zavraždit jako vysvětlení na všechno nestačí. Na mě jsou v ději příliš krkolomné zvraty, jinak vizuálně hezký a obsazení super.

• 5.7.2018  23:34
    Batman (1989)

Skvělý zpracování komiksu. Ať už jde o zvrhlým způsobem vtipnéjo Jokera, krásnou Vicki nebo Batmana a všechny jeho hračky.

• 5.7.2018  20:43

Režisérovi se povedlo stupňovat napětí až do poslední minuty. A to je u tak dlouhého filmu vážně umění.

• 1.7.2018  10:17
    Jackie Brown (1997)

Herecký obsazení je fajn, ale scénář je navoněná bída a film je bezdůvodně příliš dlouhý.

<< předchozí 1 2 3 4 9 16 24 31