Karolek

Karolek

Česko

<< předchozí 1 2 3 4 8 15 21 28
    • 20.10.2017  08:11

Tohle dost zásadní zlepšení oproti minulým dvěma dílům. Jedna z nejlepších bondovek vůbec. Příběh má hlavu a patu, záporák se povedl (nejde o žádnýho umaštěnýho ňoumu), Bondgirl je hezká, zároveň chytrá a sympatická, záporákova milenka Lupe je fantastická pastva pro oči a závěrečné bojové scény s kaminonem mají nápady a styl. Konečně zase bondovka, jak má být.

• 19.10.2017  19:23
    Dech života (1987)

Ach jo, kde tyhle Bondgirls vyhrabávají? Minulá byla sice hezká, ale neuměla hrát, tahle uměle přehrává, krásou taky zrovna neoplývá a její postava je vyloženě otravná a hloupá. A zrovna do ní nechá scénárista Bonda zamilovat se. Řečeno legendární větou jiného Bonda: "To by se Connerymu nestalo." Začátek nakopnul pěknou akcí a všechno vypadalo slibně, nový představitel Bonda jakžtakž ujde, ale pak přišly kotrmelce ve scénáři a film pokračoval a taky skončil jako slabší průměr.

• 18.10.2017  20:15

Dost slátaný děj, Bond obklopen z jedné strany špatně hrající Bondgirl, která mi lezla na nervy, a z druhé ve všech ohledech odpudivou May Day. Roger Moore si zasloužil lepší odchod do bondovského důchodu.

• 17.10.2017  20:48
    Chobotnička (1983)

Doposud nejvtipnější bojové scény, zajímavé lokace a krásné ženské "komando" jako závěrečná tečka.

• 17.10.2017  03:24

Vzhledem k tomu, že tahle neoficální Bondovka splývá s mnoha oficiálními díly, jde celkem o nadbytečný počin, ale proč nedát Connerymu ještě poslední šanci v roli agenta. Očividně se na úspěchu ofociální série toužilo přiživit další studio.

• 15.10.2017  21:17

Povedenej díl bez přílišných dějových krkolomností. Bondgirl je v tomhle díle nejen krásná, ale i sympatická a s mozkem v hlavě.

• 15.10.2017  16:31
    Moonraker (1979)

James Bond se dostal do hvězdný války a na konci provede svůj roky prověřený vstupní manévr dokonce i ve vesmíru, hezký. Nechybí znovu ani pan Zoubek s pečlivě ošetřeným kovovým chrupem.

• 12.10.2017  21:01

Tohle je díl podle mého gusta. Bond má větší šmrnc, ostrovtip a víc času na svou Bondgirl. Titulní píseň má konečně líbivou melodii a vidíme i příkladnou ukázku nejlepšího způsobu přátelení velmocí - v posteli. Jen by neuškodila kratší stopáž.

• 11.10.2017  20:35

Konečně zajímavá zápletka, do filmu se vrátil i vtip. Pozitiva tohohle dílu - záporák, mile zmatená Mary Goodnight, šerif z USA a směšný trpaslík.

• 10.10.2017  19:20

Příběh mě moc nezaujal, zato honička na skútrech, tupý šerif a nádherná Bond girl stáli za to.

• 9.10.2017  21:03

Teda nic moc, kdyby nebylo rafinovaných teplých zabijáků, tak není co chválit. Taky je vidět, že Connerymu v roli Bonda jaksi dochází dech.

• 8.10.2017  18:09

Celkem hloupý, zdlouhavý a zmatený děj, tenhle díl nic moc. Naopak fajnovej je souboj na bobu a oženění Bonda s krásnou komtesou, i když je manželem jen na krátko.

• 8.10.2017  07:52

Ten polykač vesmírných posádek je parádní věcička. Už celkem standardní Bond, děj trochu na jedno brdo a na můj vkus má Bond od tvůrců napsáno až moc štěstí, i s předchozími díly by byl normálně už tak dvacetkrát mrtvý.

• 5.10.2017  23:19
    Thunderball (1965)

Děj je sice na jedno brdo (pořád ta obsese atomovými zbraněmi), ale čtvrtou hvězdu dávám za podvodní souboje. Navíc v tomhle díle vytáhli z klobouku obzvlášť nádhernou bond girl, takže téměř vše, jak má v bondovkách být.

• 4.10.2017  22:48
    Goldfinger (1964)

James Bond má tentokrát proti sobě fakt zlýho záporáka těžký váhy. A film tím rozhodně získává. Samozřejmě se Bonda jako vždy drží pořádnej kus štěstí, protože žádnej protivník nebyl takovej profík, aby ho rovnou sejmul. Všichni dělaj tu samou chybu, že si s Bondem chtěj pokecat a to Jamesovi hraje do karet.

• 4.10.2017  18:22
    Dr. No (1962)

Děj je o ničem, nenápaditý a zvraty v jednání postav jsou krkolomné a nevěrohodné. Lovkyně mušlí Honey je prkenná, ale hraní od Ursuly Andress vzhledem k jejímu vzhledu asi moc lidí neočekává. Vše zachraňuje aspoň Sean Connery.

• 4.10.2017  18:20

Skvělý Sean Connery a překrásná, půvabná, okouzlující Daniela Bianchi. Oproti předchozímu dílu tento nepostrádá humor a má lepší zápletku.

• 1.10.2017  22:00
    Grimsby (2016)

Je to sice sprostý a nechutný, ale já se každou chvíli řezal smíchy. Na odreagování super.

• 1.10.2017  11:11
    Rare Exports (2010)

A do háje. Děcka, zalepte si o Vánocích zadky a přestaňte se těšit na Santu Clause, protože pravý Santa Claus by vám nedal lízátka a bonbony. On má rád sado maso a ten zadek by vám minimálně natrhnul. Máte štěstí, že ho tihle chlapi odbouchli. Teď už vám hrozí jen návštěva úchylných exhibicionistických elfů.

• 30.9.2017  21:45

Brr, fuj. Ty odporný pouštní zrůdy měli vojáci odkráglovat hned po bombovém testu. Tyhle čistokrevný vyvražďovačky fakt nemusím.

• 28.9.2017  22:16

Haha, tak tohle je krutokrutej černej humor se skandinávským nádechem. I když dost věcí ze života a z manželství je prostě jen pravdivých a řečených na rovinu. Každý by prostě měl být šťastný. Když není, Igor ho nešťastného nenechá. :) První dvě třetiny jsou super, ale ke konci se z filmu stane hovadina.

• 28.9.2017  20:50
    Jezero (1999)

Aby tahle komedie byla dostatečně vtipná, něco jí chybí. Možná kdyby ten krokodýl sežral Hectora a Kelly jako jeho ochránce.

• 27.9.2017  21:18
    Lovec trolů (2010)

Nápad celkem dobrej, jen mě dost iritovalo, jak byli ti studenti blbí (až jsem si přál, aby je už nějakej z těch trolů sežral, což se mi nesplnilo a musel jsem je strpět až do konce) a taky dost rušivej střih záběrů z mnoha krátkých částí.

• 26.9.2017  21:44
    Šéf (2014)

Příjemnej film s vůní (nejen) léta.

• 26.9.2017  14:14

Dost stupidní komedie na ještě pitomější a často opakované téma amerických studentských spolků. Stokrát opakovaná hloupá šablona, divím se, že se ještě najde nějakej blbec, kterej ji znova recykluje. Abych našel i jedno pozitivum - to jsou scény rande se Shelley.

• 25.9.2017  08:51

Tuhle partičku miluju, fakt mi přirostla k srdci. Krásný světy, dobrý vtipy a navíc neznám roztomilejší postavičku jako je malej Groot. Pro mě lepší než první díl.

• 24.9.2017  20:34

Doktor Arogantní Kretén čakruje ve světě východoasijských blábolů spolu s ženou kreslící ohnivé kosočtverce. Tohle prostě nemusím.

• 24.9.2017  19:18
    Ant-Man (2015)

Celkem mě to bavilo. Zajímavej superhrdina.

• 24.9.2017  08:47

Geniální film v každé oblasti. Tihle okouzlující elegáni opravdu nemaj jednoduchej život.

• 23.9.2017  22:45

Dost zmatený děj. Místy celkem vtipný. Ale snaží se tvářit, že vybočuje z otravných šablon superhrdinských filmů, přitom se do nich vzápětí vrací. Škoda. Plusem je skvělá postava Groota.

<< předchozí 1 2 3 4 8 15 21 28