Karolek

Karolek

Česko

<< předchozí 1 2 3 4 8 14 21 27
    • 25.9.2017  08:51

Tuhle partičku miluju, fakt mi přirostla k srdci. Krásný světy, dobrý vtipy a nejroztomilejší postavička, jakou jsem kdy ve filmu viděl - malej Groot.

• 24.9.2017  20:34

Doktor Arogantní Kretén čakruje ve světě východoasijských blábolů spolu s ženou kreslící ohnivé kosočtverce. Tohle prostě nemusím.

• 24.9.2017  19:18
    Ant-Man (2015)

Celkem mě to bavilo. Zajímavej superhrdina.

• 24.9.2017  08:47

Geniální film v každé oblasti. Tihle okouzlující elegáni opravdu nemaj jednoduchej život.

• 23.9.2017  22:45

Dost zmatený děj. Místy celkem vtipný. Ale snaží se tvářit, že vybočuje z otravných šablon superhrdinských filmů, přitom se do nich vzápětí vrací. Škoda. Plusem je skvělá postava Groota.

• 21.9.2017  02:24
    Deadpool (2016)

Příjemný a celkem vtipný superhrdinský odlehčení, jen kdyby Deadpool tolik nekecal.

• 21.9.2017  01:52

Strašně smutnej díl. Tak už i mýho oblíbenýho Logana dostala ta svině stáří. Konec jedné velké role skvěle hrajícího Hugh Jackmana.

• 17.9.2017  22:58

Logan opět zachráncem. Ten chudák má smůly ranec, vždycky odnese všechny problémy.

• 17.9.2017  11:03
    Wolverine (2013)

Jediný můj oblíbený X-Men opět v akci. Sice v poněkud ulítlé kultuře Japonska, ale i tak jsem tohohle borce rád znovu viděl. Povedenej díl a boj na rychlovlaku je fakt dobrej. Jsem rád, že to Logan ještě přežil. Logan totiž na rozdíl od kombinace X-Menů mívá nějaký příběh.

• 17.9.2017  00:50

Ten Xavier je prostě na ránu, úchylně působící, neskutečně nesympatickej frajírek s hromadou hloupých keců. Dialogy do mrtě narvaný typickými klišé. Ohraná zápletka. Je smutný, pokud je ve filmu sympatičtější ta zlá strana. Tenhle díl mě prostě neměl čím zaujmout.

• 14.9.2017  21:50

Logan je celkem sympatickej chlapík s mizerným osudem. Jedna z těch zajímavějších postav týhle podivný partičky v celkem povedeném zpracování.

• 13.9.2017  23:28
    Mlha (2007)

No fuj, šílená situace. Zoufalství v závěru bylo i pro mě jako diváka hmatatelný. A důkaz toho, že film dokázat naplno vybudit emoce.

• 13.9.2017  20:27

Pochvala za impozantní přesun mostu a nápaditý bojový scény.

• 10.9.2017  22:10

Plytký, lehce zaměnitelný se všemi dalšími filmy o superpostavičkách, trošku tupý dialogy a v hlavní roli pro mě naprosto směšná a nesympatická postavička Kapitána Ameriky v dětském (mírně úchylném) oblečku. Přeplácané vizuálními efekty, které často působí příliš uměle. Bitvy mezi superhrdiny jsou někdy působivé, ale bylo by zajímavější, kdyby si to rozdali na život a na smrt, protože při každém souboji stejně vidíme, že jsou téměř nezničitelní a tím pádem schází napětí. Ještě že je ve filmu Iron Man, jediná zajímavá postava.

• 10.9.2017  18:55

Tvůrcům se povedlo vytvořit šeredně děsivej a až do konce napínavej biják. Dobře postavenej děj a uvěřitelný emoce. Narozdíl od jiných filmů, nepůsobily tyhle zombie ani trochu komicky, z těchhle superrychlých zombíků jsem si málem kákl a to jsem je sledoval jen na monitoru.

• 10.9.2017  10:05

Jako exkurs do reálií USA dobrý, ale jinak příliš natahovanej film o bandě vymaštěných hajzlíků.

• 5.9.2017  21:22

Jde spíše o poslepované útržky (něco jako střípky vzpomínek) ze života Edy a tahle nedějovost je asi hlavní věc, kterou filmu vytýkám. Na druhou stranu je zde skvělý malý herec Alois Grec, mnoho scén ze života, které v různých obměnách prožíváme, oblíbení herci a Svěrákové. Pro mě byla nosná postava Vlka, člověka, který byl ostatními odmítán, přitom měl jako jeden z mála srdce na správném místě.

• 5.9.2017  21:17

Zvláštní, zajímavé, nesrozumitelné, pocitové, šílené, neobvyklé - existuje ještě mnoho slov, jak popsat tuhle sérii Twin Peaks. Některé díly mě naprosto vytáčely, některé nudily a některé držely v očekávání. Je jasné, že tohle už není styl původních příběhových sérií Twin Peaks, které jsem měl rád, Na tuhle sérii jsem si musel zvykat, měla něco do sebe jako experiment s divákem, ocením originální zoracivání, ale popravdě to není můj šálek čaje.

• 31.8.2017  20:18
    Narcos (TV seriál) (2015)

Neuvěřitelně poutavě natočený. Přitom je vše stále o boji proti Escobarovi, ale zpracování je takový, že jsem zůstal po celou dobu přikovanej u obrazovky a hltal. Je to šílený, co dokázal způsobit jeden zmetek, jako byl Escobar. Skvěle zahraný, umně sestříhaný, dobrej nápad je prolínání se skutečnými záběry, tak že to seriál nijak neruší. Španělština je na poslech hezkej jazyk, což seriálu ještě víc přidává. Tenhle seriál je neobvyklou ukázkou dokonale zvládnutýho řemesla - od scénáře, přes režii, výpravu, střih, ... až k výbornému herectví.

• 29.8.2017  19:13

Agent Cooper je zpět! Super!

• 21.8.2017  22:06

Jako dítě bych si film možná užil, jako dospělý jsem ocenil jen pár pasáží s fantazijními bytostmi. Většina scén s dětskými herci mi spíše lezla na nervy.

• 16.8.2017  21:39

I na tohohle Coopera se dá zvyknout.

• 15.8.2017  22:58

Vedle předchozí šílenosti snad každý další "normálnější" díl vypadá jako mistrovské dílo.

• 15.8.2017  21:28

Tahle epizoda má dost scén, co se vlečou jak smrad. Lynch očividně nechává "chlapíky" od efektů, ať si pohrajou (vyzkouší si naživo, jaký blbůstky ty jejich prográmky dokážou, a že jsou to dost mizerný a otravný efekty) a myslím, že si užívá ten pocit, na co všechno jsme my diváci ochotní koukat, když se to zabalí do kultovního názvu Twin Peaks. Mám rád určitou míru divnosti, ale nic se nemá přehánět. Někteří diváci budou vždycky hledat smysl ve výjevech, který prostě žádnej smysl nemaj a pomocí kterých si Lynch krátí čas, natahuje díly, honí si ego, vyjevuje obrazy režiséra pod vlivem fetu nebo prostě jenom provádí sociální experiment, jaký hovadiny mu lidi budou žrát. Jasná ukázka toho, že když se autor proslaví několika skvělými počiny, může si později dovolit natočit sebevětší zhovadilost a kvůli jeho jménu ho za to budou ostatní obdivovat, přestože jiní by za to byli právem totálně zdrbáni. Opravdu jsem měl problém epizodu dokoukat. Zvědavost mě přesto nutí sledovat seriál dál.

• 15.8.2017  20:47

Konečně. První dobrá epizoda 3. série.

• 14.8.2017  23:28

Tak už víme, jak vypadá Diane. Pořád čekám, co z téhle série vyleze.

• 14.8.2017  22:04

Tenhle díl ze série byl už trochu lepší, protože v něm nebylo moc postiženýho agenta Coopera. Pořád doufám, že snad přijde díl, ve kterým se už zvládne i sám vychcat. Na druhou stranu skvělej doktorův televizní pořad s lopatou.

• 14.8.2017  19:40

Ach jo, Cooper po téžké mozkové mrtvici pokračuje, to je fakt zoufalý. Díky alespoň za postavy agentů, který to vyvažujou.

• 13.8.2017  21:23

Z úžasného agenta Coopera udělal Lynch dementa, kterej navíc chodí, jako by si zrovna nadělal do gatí. To je na mě už trochu moc, protože agent Cooper byl to hlavní, co mě u Twin Peaks drželo přikovanýho. Významnou část dílu pojali tvůrci jako testovač efektů, což mě dost vytáčelo, k tomu všemu jsem měl neodbytnej pocit, že Lynch začal fetovat, jinak si nedovedu vysvětlit plno věcí, který se tu dějou. Tohle bylo totiž extrémně šáhlý i na Lynche.

• 13.8.2017  17:00
    Twin Peaks (1992)

Celkem zdařile domyšlený i natočený prequel skvělého seriálu (minimálně skvělé většiny dílů prvních dvou sérií). Fanouškům seriálu dává nahlédnout do pohnutek chování a osudu Laury Palmer. Samozřejmě není dostatek času, aby zodpověděl tu zbylou hromadu nezodpovězených otázek, to by vydalo na celou další sérii.

<< předchozí 1 2 3 4 8 14 21 27