Karolek

Karolek

Česko

<< předchozí 1 2 3 4 8 16 23 30
    • 17.12.2017  14:26

Film ze začátku zaujal, ale ze smrti v lidském těle tvůrci udělali nelogicky troubu, až mi bylo trapně za ně. Skutečnej smrťák by přece měl všechno odpozorováno a nechoval by se jako takový pako. Scénáři prostě chybí základní logika, film je zbytečně dlouhej a roztahanej a Brad Pitt předvádí jen jakýsi pokus o herectví. Alespoň Hopkins hraje standardně dobře a Claire Forlani zase mužského diváka oblažuje krásným pohledem, příjemným úsměvem a ženskou křehkostí. Závěr sice dojme, film má i pár dobrých nosných myšlenek, ale je třeba přiznat, že jde spíše o efekt ždímačky emocí ve stylu červené knihovny. Tak malou slovní zásobu v dialozích mezi Joem a Susan nemá ani ten nejzamilovanější, hormonama nejomámenější páreček na světě.

• 17.12.2017  09:34

Podnětnej film o zajímavý životní cestě, kterej mě mnohokrát chytil za srdce a donutil zamyslet se i nad svojí cestou a svých touhách.

• 10.12.2017  13:17

Mám rád tyhle dialogy i vytváření pouta mezi Jackem a Jonathanem. Příjemnej film.

• 9.12.2017  19:40
    Záměna (1983)

První část celkem zajímavá, druhá část, od chvíle, kdy se ti dva spojili, už jen trapná fraška.

• 6.12.2017  21:28

Ve vedlejší roli opět můj oblíbenej polda Billy, takže celkem spokojenost. Billy, musíme si promluvit! :) Jen scénář není žádná hitparáda.

• 3.12.2017  22:58

Axel si ty policajtský fórky vyloženě užívá. Vtipný postavy dobráckejch policajtů - hlavně polda Billy.

• 3.12.2017  16:42

Tu a tam vtipný, i když většině Cronauerových hlášek jsem se nesmál (buď že mi přišly slabý a trapný nebo že byly určeny pro amerického diváka znajícího americké reálie), taky se přiznám, že byl Cronauer někdy spíš otravnej a protivnej než sympatickej. Scénář je nesourodá všehochuť plná klišé z filmů o válce ve Vietnamu. Českej dabing se k tomuhle filmu vážně nepovedl, ale za to už originál nemůže.

• 3.12.2017  10:01
    Vůně ženy (1992)

Další ukázka, že Al Pacino je špičkovej herec a zvládne zahrát cokoli. Chris O'Donnell zdatně sekunduje a k tomu hraje zdařilá tklivá hudba Thomase Newmana. Jde o film, kterej chce z diváka totálně vyždímat emoce, ale u tohohle filmu mi to vůbec nevadilo. Závěrečná řeč byla sice dobrá, ale uměle působící klišé nadšených tleskajících studentíků si scénárista mohl odpustit. Přesto díky skvělým postavám, famóznímu herectví, plukovníkovu umění okouzlit ženy a rozeznat snad každou ženskou voňavku, dialogům s Charliem, a atmosféře, která mě dojala, odpouštím nedokonalý scénář a dávám plnou palbu.

• 28.11.2017  22:14

Vtipnej a inteligentní film na smutný téma s dobře hrajícím Robinem Williamsem.

• 26.11.2017  18:23
    Mizerové (1995)

Ta záměna policajtů je naprosto nesmyslná, není pro ni tady žádnej důvod. Navíc se ti dva chovaj jak prvotřídní blbci, stálo dost přemáhání ty dva vypatlaný černochy vydržet sledovat, dobrej film vypadá jinak. Aspoň obsadili krásnou Téu Leoni k pokochání se, když už chybí kvalitní scénář. Tak stupidní a po všech stránkách mizernej film jsem už dlouho neviděl.

• 26.11.2017  13:37
    Galaxy Quest (1999)

Už sám námět je geniální. Tohle je fantastický sci-fi a zároveň vtipná parodie na sci-fi. Skvělý obsazení, povedenej dabing, chytře vystavěnej příběh a dialogy a Sigourney Weaver, která má plno hlášek a neskutečně jí to tu sluší.

• 26.11.2017  09:16
    Paul (2011)

Animace mimozemšťana dobrá i pár fórů se povedlo. Ale plno keců je naprosto dementních, hlavně ty protikřesťanský, mimozemšťan je otravnej, tohle naprosto přebíjí tu trošku povedenýho.

• 25.11.2017  18:00
    Interstellar (2014)

Vizuálně a hudebně dost působivý, hned bych se proletěl vesmírem (teda kdyby to netrvalo tak dlouho a měl jsem dostatek Kinedrylu). Silný byly momenty s rozdílným plynutím času (stárnutí Cooperových dětí), ale i boj na neznámý planetě. Naprosto úžasnej a nápaditě ztvárněnej byl robot. Jen mě trochu iritovala Hathaway, její herectví v týhle roli působí dost otravně a nesympaticky, stopáž je zbytečně přepálená a všechny ty "vědecký" proslovy působí místy spíše komicky. Myšlenkový pochody konečný části filmu, kdy Cooper je zavřenej v jiný dimenzi, jsou už vyloženě jak z drogovýho tripu.

• 24.11.2017  01:48

Tak tohle je paráda, vtipný a nápaditý. Postavy Spartana a Phoenixa se povedly. Jen doufám, že se z celého lidstva nestane parta pokrytců a outlocitných buzíků, jako v tomhle filmu. A kurňa, mám dva kredity za porušení slovního morálního statutu. :)

• 21.11.2017  03:30

Docela vtipný a hlavní postavy sympatický. Kde jinde uvidíte jízdu na gepardovi a tak hrdinský naplnění touhy dát si hamburger? Nakonec platí, že dobře najedenej chlap dokáže divy.

• 19.11.2017  17:41

Tuším, o co asi autorům šlo a že chtěli smíchat všechny hororové prvky do jednoho Eintopfu, ale stejně mi ten rituální rozměr přišel naprosto vapatlanej a postrádal jsem za tím aspoň nějakou logiku. Když už vytvořili takovej námět, měli ho nechat třeba vyloženě v rovině touhy po senzaci, dotáhnutí reality show do absurdních rozměrů a lidský zvrácenosti. Co mi ale udělalo radost je, že ti grázlové za monitorama nakonec ochutnali svoji medicínu. Každopádně doufám, že naše reality show zůstanou "jen" stupidní a nikdy nenaberou takhle zvrhlej směr. Na mě prostě příliš překombinovanej film.

• 19.11.2017  12:48

Šílenej nápad, výborný efekty a kopa dobrejch vtipů.

• 19.11.2017  08:39

Chválím povedený filmový postavy s rozličnými charaktery a nápaditý scénáristický vychytávky i reálný chování postav - v krizový situaci se prostě někteří ukážou jako největší sráči a druzí si naopak pomáhají. Hlavní hrdinka Ana je navíc sympatická a chytrá, takže divácká obava o hrdiny tady funguje. Scénáristé navíc hrdiny vůbec nešetří, za což mají pochvalu. Oproti jiným zombie filmům jsou tihle zombíci hrozně rychlý, asi bych si z nich v reálu cvrknul.

• 17.11.2017  13:57

Ty dvě hlavní postavy jsou úplný dementi, bylo docela utrpení je sledovat. Celou dobu jsem chtěl, aby zrovna je zombíci dostali. Vzhledem k tomu, že asi mělo jít o parodii, moc vtipu film neměl.

• 17.11.2017  10:06
    Zombieland (2009)

Film s výrazně nevyužitým potenciálem. Skvělou postavu borce Tallahassee sráží postava kreténka Columba. Ze slibně začínající zombie srandy udělali tvůrci další tuctovou šablonovitou romantickou komedii.

• 15.11.2017  21:23

Taková ztřeštěnina pro děti, ale celkem milá.

• 13.11.2017  21:25

Trošku příběh Pretty Woman ve stylu divadelního představení, absurdní komedie s několika dobrými momenty (výborné postavy soudce a rabína), ale tenhle příběh, jak se z protituky herečka stala, mě nedojal.

• 13.11.2017  18:06

Tohle se povedlo. A o ženskou jako je Sára bych zabojoval taky.

• 13.11.2017  09:48
    Vřískot 4 (2011)

Dobře známé schéma, jen Gale je o něco bezcitnější, studenti jsou lehkovážnější a otupělejší, vrahové zvrácenější a Sidney krásnější. Ale myslím, že Vřískotu už stačilo.

• 12.11.2017  22:21
    Vřískot 3 (2000)

Skvělá Sidney ve filmu s mizerným scénářem.

• 12.11.2017  19:11
    Vřískot 2 (1997)

Příliš překombinovaný závěr. Hvězdy za solidně hrající Neve Campbell a sympatickou postavu Sidney.

• 12.11.2017  17:09

Jo je to pokleslej humor, ale u některých situací jsem se řezal smíchy.

• 12.11.2017  11:15

Skvělý obsazení, skvostný dialogy, parádní rodinný hádky a Jennifer opět v roli, která jí sedí. :)

• 10.11.2017  10:14

Ti chlapi jsou až moc velký dementi, někdy jsou vtipný, ale většinou to ruší. Trochu ubrat ve vypatlanosi a byla by to fajn oddechovka. Jennifer Aniston v roli sexuální závislačky je neuvěřitelně rajcovní, jeden by se rád zařadil do její sbírky. A třešničkou na dortu je postava Matkychtivýho, ten se vážně poved.

• 9.11.2017  20:14

Do třetice všeho dobrého - konečně koukatelnej díl. Chlapi už nejsou takový kreténi, což filmu jen prospělo. A scéna s žirafou absolutním vítězem.

<< předchozí 1 2 3 4 8 16 23 30