Reklama
Reklama
ČSFD.cz
Hledat
Podrobné vyhledávání
Můj účet
Ovládací panel
Přihlášení
Registrace
Zapomenuté heslo
Přidat film
Přidat tvůrce
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
další
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
31 fanoušků
/ 18 bodů
Pluto879
Arthur Maurer
Košice, Košický, Slovensko
Nejsledovanější
žánry
žánry
/
typy
typy
/
původy
původy
Drama
Animovaný
Komedie
Akční
Krátkometrážní
film
seriál
pořad
studentský…
TV film
USA
Velká Británie
Francie
Československo
Německo
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
další
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
Uživatelé
další
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
Uživatelé
Oblíbené filmy
(10)
Aguirre, hněv Boží
(1972)
Mexická jízda
(2001)
Apokalypsa
(1979)
Rampa
(1962)
Blade Runner
(1982)
U konce s dechem
(1960)
Démanty noci
(1964)
Kouř
(1990)
Drsné jaro
(2001)
Studená válka
(2018)
Napsat zprávu
Přidat do oblíbených
Ovládací panel
18 bodů
Fanklub
(31)
TheJokerCZ
O.P.I.Č.Á.K.
ProfesorLotr
VaHo
drella_lover
val.fut
Avari.73
O0okamioo0O
RagnaR69
Jurkodak1
Idea666
xtraper
adamko100
Dr.Strenk
Gregor.Sobin
davidone
Slizard
F-red
Frenstat
fancyfancy
předchozí
1 - 20
další