Kouř (1990)

Film byl uveden ve Filmovém klubu Alfa Sokolov v sezoně 1992/93. Inža kouřil clejky a možná že i rejža. Každopádně to bylo sklepácky a vorlovsky dobré - kam se ta invence z dalších děl vypařila? asi se vypařila.

Běsi (1988)

Film byl uveden ve Filmovém klubu Alfa Sokolov v sezoně 1992/93.

Zločiny a poklesky (1989)

Film byl uveden ve Filmovém klubu Alfa Sokolov v sezoně 1992/93. Fascinují lehkost se kterou Allen v 90. letech tvořil bohužel lehce odeznívá. je to vtipné, je to allenovsky moudré a dá se to vidět vícekráte.

Cena zlata (1988)

Film byl uveden ve Filmovém klubu Alfa Sokolov v sezoně 1992/93.

Příběh služebnice (1990)

Film byl uveden ve Filmovém klubu Alfa Sokolov v sezoně 1992/93, ale před tím jsem jej viděla na MFF v Karlových Varech v poloprázdné kinokavárně Národního domu. Jo to byly časy, kdy si jeden jen tak odskočil z práce na film, bez front a stresu. Chtěla jsem zjistit v festivalovém archivu, který to byl rok, ale asi není lid, který by zavedl do PC a pak na web starší ročníky. No při tom rozpočtu se není co divit. Šak víme , že už to není až tak moc o filmech - stačí se podívat na letošní program. Konečně nebudu lítat z kina do kina jak běsný pes. Takže k hodnocení - je to netypické sci-fi, což mně vždycky vadí, leč u tohoto snímku nikoliv-je totiž uvěřitelně zpracovaný, svižně natočený a nic mi nevadilo.

Bio Ráj (1988)

Film byl uveden ve Filmovém klubu Alfa Sokolov v sezoně 1991/92. Můj zamilovaný biják se scénou v kině, kde diváci prožívají, dohrávají a komentují to co sledují na plátně. Nádherné, citlivé herectví Mistra Noireta.

Ženy na střeše (1989)

Film byl uveden ve Filmovém klubu Alfa Sokolov v sezoně 1991/92. Tak to si už více jak 20 let pamatuji ty nádherné kompozice a 38 let mladého Stellana.

All That Jazz (1979)

Film byl uveden ve Filmovém klubu Alfa Sokolov v sezoně 1991/92.

Coming Out (1989)

Film byl uveden ve Filmovém klubu Alfa Sokolov v sezoně 1991/92. Stalo se nevídané. Do kina mohlo vstoupit tabuizované téma homosexuality a v tomto filmu velice citlivě a otevřeně a řešené.

Sex, lži a video (1989)

Film byl uveden ve Filmovém klubu Alfa Sokolov v sezoně 1991/92.