• Rodinný

Zamilovaný kněz (2005) (TV film)

4**** za Erola Sandera, ktorému úloha knaza sekne ešte viac ako úloha doktora či detektíva a 1* za krásne zábery z Prahy

Wien, du Stadt meiner Träume (1957)

Pieseň od: André Rieu; Mein Herz und mein Sinn Schwärmt stets nur für Wien, Für Wien, wie es weint, wie es lacht ! Da kenn ich mich aus, Da bin i halt z'Haus, Bei Tag und noch mehr bei der Nacht. Und keiner bleibt kalt Ob jung oder alt, Der Wien, wie es wirklich ist, kennt Müßt' ich einmal fort Von dem schönen Ort, Da nähm' meine Sehnsucht kein End. Dann hört' ich aus weiter Ferne ein Lied, Das klingt und singt, das lockt und zieht: Wien, Wien, nur du allein Sollst stets die Stadt meiner Träume sein ! Dort, wo die alten Häuser stehn, Dort, wo die lieblichen Mädchen gehn ! Wien, Wien, nur du allein Sollst stets die Stadt meiner Träume sein! Dort, wo ich glücklich und selig bin, Ist Wien, ist Wien, mein Wien !

Modern Talking - You're My Heart, You're My Soul (1985) (hudební videoklip)

Pro lásku mého života Všechno obětuju Jen abych z ní udělal svou ženu Polib mě žhavě jako oheň Nikdy ne chladně jako led Zaplatím jakoukoliv cenu Protože je pěkná Každá linka mého rytmu je určena pro tebe A vždycky budu mít pravdu, nikdy tě nenechám zmodrat Jsi pro mě ta nejlepší, budu tě milovat dokud nezestárnu Cennější než zlato Protože jsi moje srdce, jsi moje duše Jsi moje srdce, jsi moje duše Pořád to září kamkoliv jdu Jsi moje srdce, jsi moje duše Budu tě držet navěky Zůstaň se mnou Jsi moje srdce, jsi moje duše Yeah, cítím, že naše láska roste Jsi moje srdce, jsi moje duše To je jediná věc, kterou opravdu vím Moje srdce a duše! Dovedu si představit, že bych s ní byl na opuštěném ostrově A není na světě duše, co by věděla kde jsme byli Vizualizuju a hypnotizuju, ztratil jsem se ve tvé srsti Vzdej se bohatství a slávy Začni žít sám Sám doma, nebudu ani zvedat telefon Ale každý dech, který vdechnu jen aby se pravda rozvinula Ať to vidí celý svět Jsi moje srdce, jsi moje duše

Modern Talking - Cheri Cheri Lady (1985) (hudební videoklip)

Oh, I cannot explain Every time it's the same More I feel that it's real Take my heart I've been lonely to long Oh, I can't be so strong Take the chance for romance, take my heart I need you so There's no time I'll ever go Cheri, cheri lady Going through emotion Love is where you find it Listen to your heart Cheri, cheri lady Living in devotion It's always like the first time Let me take a part Cheri, cheri lady Like there's no tomorrow Take my heart, don't lose it Listen to your heart Cheri, cheri lady To know you is to love you If you call me baby I'll be always yours I get up, I get down All my world turns around Who is right? Who is wrong? I don't know I've got pain in my heart Got some love in my soul Easy come, but I think easy go I need you so Although times I move so slow