Denny

okres Rokycany
důchodce

<< předchozí 1 2 3 4 5 9 12 16
    • 10.5.2013  10:51

Myslím, že film není na české postkomunistické poměry vůbec špatný, ukazuje problémy tří genarací a dále se dotýká i oblasti rasové (Maruščin nápadník je Cikán, což ale ona zpočátku netuší), homosexuality , drogové i demence. Nejvděčnější a asi nejoblíbenější roli má Eliška Balzerová, jako nejstarší drogová dealerka v naší republice. Film sice není typická komedie, ale docela se divím, že se najde někdo, kdo se během jeho sledování vůbec nezasmál.

• 22.2.2017  22:15

Naprosto nechápu, jak může někdo stvořit takovou slátaninu a motanici a ještě do toho zamotat Sindibáda ! Víc k tomu nemám co říci,...

• 3.5.2013  09:56

Film, kterému vévodí Alan Alda v roli strýce bojujícím s Alzheimerem, se mi líbil. Není to žádná "bomba", dějově taky žádná divočina, přesto jsem u toho neusnul, Aldu daboval klasicky Pavel Trávníček a film hodnotím dobře.

• 26.9.2013  07:29
    Dvojčata (2008)

Tak z hereckého obsazení filmu znám jen Timothy Huttona, který je obklopen enklávou španělských herců , a samotná kriminální zápletka je založena na dvojčatech, věkově od sebe vzdálených cca 10 let, kteří v sobě mají zločinecké sklony.Na film se "dá koukat", konec zřejmě překvapí skoro každého. Jinak na mně zpracování působilo tak nějak nervozně, trochu nesourodě.

• 30.3.2012  07:06

Tenhle film je vyšinutý, téměř všechny postavy jednají nestandardně, vyústění má být /a i je/ překvapivé. Obsazení hlavních postav je zvláště u Ormondové nečekané. Zajímavá je i "zájmová činnost" amerických policajtů - docela dobré krácení nudy.

• 16.11.2011  07:31
    Měsíc v ohrožení (TV film) (2006)

Na tenhle výtvor se v žádném případě nedívejte: má to být ohrožení Země prostřednictvím zdevastovaného Měsíce, ale když jsem sledoval způsob záchrany s hlavním hrdinou Stephenem Baldwinem, vesmírný slalom raketoplánu mezi úlomky Měsíce a další pozoruhodnosti, nemám dalších slov.

• 13.5.2013  07:51
    Doly krále Šalamouna (TV film) (2004)

Dvoudílná , velice natažená a nepovedená slátanina, odehrávající se v Africe, kde jakýsi domorodý kmen zajal anglického cestovatele kvůli bájnému pokladu krále Šalamouna. Za ním se vydává jeho dcera s pomocníky v čele s panem Quatermainem a za nimi další zájemci (Rusové) o poklad. Vidíme africkou krajinu se všemi jejími krásami a nástrahami a naši hrdinové jdou nebo jedou, dost často mají žízeň , občas se střílí a dopadne to tak, jak se nabízelo: anglická blondýnka a dobrodruh Quatermain vše přežijí a nakonec se vezmou a jsou spokojeni i bez pokladu.

• 5.2.2003  06:44

Uprchlý vězeň,zlý šerif,hodné děti a jejich opuštěná maminka, protivná teta- a nakonec happyend (po americku) jak má být. Celkový dojem: "pohádka " vyvolávající úsměv...

• 13.1.2003  14:07
    Babí léto (2001)

Je to snímek o tom, že stáří není důvodem to "zabalit" a starat se jen o to, jaké bude parte, či jaký bude hrob. Chce to prostě užívat život, nehledě na věk. Moc pěkný film!!

• 16.1.2003  12:16

Kdepak, takové pohádky jaké se točívaly, už nikdo neumí. Tenhle film jsem viděl na Štědrý večer a vůbec nepřispěl k té sváteční atmosféře-mdlý příběh, nemá to šmrnc .

• 15.1.2003  06:58

D.Hasselhoff by se měl asi držet Pobřežní hlídky,protože jinak nic moc. Tenhle akční film, ve kterém na něho udělala podraz jeho filmová manželka a on nakonec ty diamanty stejně shrábl, je poněkud překombinovaný.

• 13.3.2003  13:28
    Panika (2001)

Zlatá včelka Mája!!! Už jsem si několikrát všiml, že se R. Hauer zahazuje ve škvárách, tohle je typický případ. A vůbec: nebyla to vlastně komedie?

• 15.1.2003  11:53
    Četnické humoresky (TV seriál) (2001)

Zase jeden z povedených seriálů, který je prošpikován humorem, což mu dává úplně jiný ráz, než u jiných filmů či seriálů z podobné oblasti. Je to odlehčené a v podstatě je to téměř komedie.

• 19.3.2003  06:31
    May Day (2000)

Převrácená luxusní loď vinou atomového výbuchu a do ní se dokonce dostane žralok - no, co si už lidi nevymyslí. A jeden ze Sedmi statečných (Coburn)tomu velí.

• 3.3.2003  08:20

Bylo to poněkud zamotané (opět dva v jednom), několik erotických scén,několik vražd a rádoby překvapivé rozuzlení.

• 16.1.2003  11:40
    Balzac (TV film) (1999)

Dvoudílný film vystihuje slavného spisovatele, který měl rád život a měl problémy s věřiteli, přestože byl slavný. Depardie je typ, který zřejmě odpovídá dost věrně originálu.

• 20.2.2003  06:45

Je to nějak zbytečně rozvláčné, i když je předem jasné, že ti dva se dají znovu dohromady. Prostě americká červená knihovna.

• 20.1.2003  07:06

V trochu netradiční roli se Bruce Willis rozvádí a zase udobřuje s krásnou Michelle a nebýt jejich dvou dětí, tak je po happy-endu. Místy mi to připadá rozvleklé...

• 17.1.2003  12:37

Jeden z nejhorších filmů, které jsem viděl. Asi ho Rapoš natočil pro svou Evičku, aby se podívala do Afriky.Hrůza!!!!!

• 15.1.2003  06:54
    Múza (1999)

Filmu chybí šťáva a ani plno hvězd to nezachraňuje,všechno se prostě nepovede,i když námět není špatný.

• 15.1.2003  07:23

Tak tenhle návrat se vůbec nepovedl, byl jsem rád, že jsem to dokoukal do konce. No jo, návraty jsou někdy těžké, že pane Jasný a Pucholte!!!

• 30.1.2003  11:30
    Protiúder (1999)

Poněkud zmatený válečný(akční) film z prostředí Jižní Ameriky,kam zkorumpovaný velitel pošle své vojáky,aby vyřídili místního bosse. Pár obvyklých záběrů amerických stíhaček a dost nepravděpodobných situací.

• 4.3.2003  06:46

Co můžeme čekat od filmečku, kde hraje bývalá Polka Pacula? Jako obvykle: nenáročné, místy úsměvné a ona jako obvykle postižená a ukřivděná. I dvojka je moc...

• 15.1.2003  11:36

Vzhledem k tomu, že Costner poslední dobou často "ujíždí" ve svých filmech , je tenhle docela povedený a zajímavý také účastí legendy P.Newmana.

• 10.2.2003  11:49

Pokud není někdo zhýčkaný jinými horrory a nemá vysoké nároky, tak se to dá vidět. Samozřejmě triky na vysoké úrovni, prostředí klasické(starý zámek), několik nedotažených věcí(doktorova asistentka s jedním mužem odjede,údajně jen na skok, a už o nich neslyšíme atd.).

• 17.1.2003  06:42
    Koule (1998)

Já jsem sice literární předlohu nečetl, ale asi jsem udělal chybu, protože tohle sci-fi se mi vůbec nelíbilo, i když žánr mi sedí. Námět vypadá velice lákavě, ale zpracování se kdesi na dně moře utopilo.

• 27.2.2003  06:46

Místy trochu přehnané, konec poněkud nedotažený, výkon J.Langeové mi připadal příliš excentrický. Nevím, jestli to byl thriller nebo melodramatický příběh,prostě to byla slátanina. A protože jsem to viděl na Nově, tak byl ještě useklý konec.Co to tam mají za blbce!!!!

• 5.2.2003  07:09
    Legionář (1998)

Myslím, že by se Jean-Claude měl držet "svého kopyta", v jeho případě roznožek a kopanců.

• 16.1.2003  06:40

Film plný záhad a náhodných setkání s tajemným modrým kamenem, který Keitelovi sice přinesl štěsí a pomohl mu z krize, ale ne nadlouho. Velice dobrý film!!

• 24.2.2003  06:50

Nevzpomínám si, že bych v nějakém dalším filmu byl svědkem tolika dějových kotrmelců .Ještě že to nevysílala NOVA, která má ve zvyku useknout závěrečné titulky...

<< předchozí 1 2 3 4 5 9 12 16