Na kometě (1970)

Tahle fantastická podívaná je brána s nadhledem a je dalším dokladem Zemanova génia.

Narozen 4. července (1989)

Oscary ověnčený hit s tématem pro Američany nevyčerpatelným - válka ve Vietnamu. Výborný výkon Cruise v roli ochrnutého válečného veterána - postava natočená podle skutečnosti.

Naši furianti (1937)

Pečlivý přepis divadelní hry Stroupežnického s plejádou dobře obsazených českých herců s hlavním problémem: kdo bude ponocným v jedné vesnici nedaleko Písku.

Návrat domů (1948)

Neveselý film o návratu českého důstojníka z války v roce 1945, kdy všechno , co zde zanechal, se změnilo,nebo se ztratilo.

Návrat oživlých mrtvol (1985)

Jeden z lepších horrorů. Oživlí mrtví mají hlad a chutná jim lidský mozek.Akce,napětí a speciální efekty na vysoké úrovni

Návrat oživlých mrtvol 2 (1988)

Velmi dobrý horror, dosahující kvalit prvního dílu.Opět oživlé mrtvoly a zajímavé na tom je, že mají zase hlad a chtějí lidské mozky.

Návrat ztraceného ráje (1999)

Tak tenhle návrat se vůbec nepovedl, byl jsem rád, že jsem to dokoukal do konce. No jo, návraty jsou někdy těžké, že pane Jasný a Pucholte!!!

Na život a na smrt (1997) (TV film)

Je to takový western zasazený do konce americké občanské války. Takže koně, střílení, souboj dobra a zla, intriky a potrestání viníka. Zajímavé je, že ti zlí, se většinou nemůžou při přestřelkách trefit a sami padaji jako švestky.

Nebe a dudy (1941)

Tenhle film neztratil nic ze své svěžesti a dobré nálady. Dětskými hvězdami byli bratři Blahníkovi, kteří zazpívali a zahráli na harmoniku "Nám je to jedno"...

Nebe může počkat (1978)

Horlivý anděl do přežene a vezme předčasně do nebe Joea, zpátky už to nejde, protože dole zatím tělo spálii v kremaci.A co teď? Jo, to jsou problémy! Není to ale nejhorší a občas se dočkáme i vzrůša.