lordofrvhp

Česko

<< předchozí 1 2
    • 25.10.2015  10:10
    Kód Omega (1999)

Náboženskà agitka americké křesťanské TV stanice TBA,která se naštěstí změnila v nechtěnou parodii a tak si ji můžeme užít naplno.Tvůrci neměli ani základní představu o fungování počítačů( stačí klik a nabouráte se kamkoliv),mezinárodních vztazích ( někdo se může klidně prohlásit pánem světa, protože mu z hlavy přestala téct krev), ani o jaderných bombách. Ovšem to největší guilty pleasure je to všudypřítomné slovo ,,Bůh'' nebo ,,Ježíš''.Náboženský podtext je tu tak trapný,že jsem se smál jako o závod.Fanatické představy tvůrců o tom,jak podle nich funguje křesťanství(Modlíš se= jdeš do nebíčka,nevěříš v Boha =umřeš) a Michael York v hlavní roli z toho dělají NEZAPOMENUTELNÝ zážitek!

• 25.10.2015  09:57

Ty jeptišky doporučuji znásilnit hordou Vikingů! I když na druhé straně-ubozí Vikingové!

• 25.10.2015  09:55
    Já, Claudius (TV seriál) (1976)

Snad každý herecký výkon je tu excelentní a i česky dabovaná verze je velmi dobrá- jedna z mála věcí,kterou mám radši v českém znění.S hlavní postavou-Claudiem prostě musí člověk soucítit.100%.

• 25.10.2015  09:50
    Caligula (1979)

Excelentní polodivadelní představení ze starého Říma,kombinované s téměř autentickými orgiemi.Pro mě osobně vynikající záležitost.

• 25.10.2015  09:46
    Foodfight! (2012)

Pokud máte smůlu jako já,že jste viděli film Foodfight,upřímně lituji vašeho času.Je s podivem,že něco s tak otřesnou animací se někdo odváží nasadit v roce 2012 do kin v USA.Animace je odporná ( postavy se často kroutí jako žížaly ), ten princip fungování toho města v regálech obchodu chápe snad jen scénárista filmu a na dvojsmyslné vtipy toho hnědého skřeta mě nedostanete.Slovy Douga Walkera z Nostalgia Critic:,,Toto že stálo 65 milionů dolarů? Vypadá to,jako by to stálo jen 65 dolarů!''

• 26.9.2015  13:22
    Accidental Lovers (1993)

Jarovo první vystoupení-opravdu hnus! Má hnusnej penis,ten jeho kolega vypadá jako kokot.....Navíc je zvuk příšerný a ničemu tak nerozumíte a anglické titulky probíhají neskutečně rychle,takže nestihnete nic přečíst.Odpad už od principu.

• 19.8.2015  20:02

Špagetový western-táhne se to jako špageta.Na můj vkus je to opravdu moc natahované- nemyslím si,že byl Leone tak dobrý režisér,jak se o něm říká.Ale jeho scénář je zajímavý,charaktery ve mně vzbuzovaly o sebe strach a hudba to skvěle podkreslovala.Zajímavý příběh,který by se měl více doladit.80%

• 19.8.2015  19:57

Další německý romantický výblitek. Autoři mají představu,že na markézách všichni ještě chodí v sukýnkách z trávy.Hvězdička jen za závěrečný polynézký tanec a tu hezkou domorodku Ragu-když byla smutná,nejraději bych ji místo toho škaredého němce utěšoval sám.:-)

• 19.8.2015  11:04
    Jsou hvězdy, které nehasnou (TV pořad) (2002)

Tlustého a nevtipného Hrocha v tv viděti-hrůzostrašné noční můry mýti!!

• 18.8.2015  18:58
    Tajuplný ostrov (TV seriál) (1973)

Jedna z nejlepších adaptací Verneho děl,i když se občas nedrží předlohy.A Omar Scharrif coby Nemo je totální bůh celého seriálu,i když má pro sebe vyhrazený jen jeden díl.

• 18.8.2015  18:36

Absolutně se to nedrží předlohy,má to lacinou výpravu,triky i scénář-ale má to tak dobrou steampunkově-papundeklovou atmosféru,že jsem se nenudil...ale stále čekám na důstojnější novodobou adaptaci verneova díla.,,Kde je pan Barnes,neviděl jsi ho?"-,,Pan Barnes teď pravděpodobně rozšiřuje svou sbírku mých příborů.''

• 18.8.2015  18:28

Tento videofilm z kanadské série crayola kids,kde v klasických příbězích hrají všechny postavy děti,byl první věc,kterou jsem viděl v Tv po osmé hodině.Tehdy mi to připadalo úżasné a nedostižné,ale dnes-je to totální kravina s lacinou výpravou,triky a logickými chybami(jak dokázal kapitán Nemo zcela sám řídit svou ponorku?)Dávám jednu z nostalgie.

• 18.8.2015  12:11
    JFK (1991)

Hodně těžký film na sledovàní-je tu příliš mnoho postav,příliš mnoho se vysvětluje,příliš mnoho se konspiruje a navíc se tu často prolínají dobové záběry s těmi natočenými,což se daří ve velmi proměnlivých kvalitách.Na druhou stranu,s některými teoriemi bych možná i souhlasil a ani na chvíli mě to nenudilo.80%

• 18.8.2015  12:05
    Hotel snů - Brazílie (E18) (epizoda) (2012)

Další německý romantický výblitek od studia Lisafilm. Postavy se chovají jako dementi století.Jen jeden příklad: Kluk krade v hotelu cennosti,chytí ho a zjistí,že to dělal pro chudé děti.Nejenže ho pak nijak nepotrestají,jen udělají ty-ty-ty,ale ještě mu matka slíbí výlet! Vůbec neuvažují,že mohl klidně lhát a chtěl si za ně někde užívat.Odpad!

• 18.8.2015  12:00
    Hotel snů - Srí Lanka (E14) (epizoda) (2010)

Další německý romantický výblitek od studia Lisafilm. Hotelový manažer si klidně nechá v zaměstnání holku,která lhala o své identitě-to je jen jeden z mnoha kiksů,které mê už unavují.Hlavní hrdinové by museli létat rychlostí světla,aby stihli vše,co ve filmu udělají,hlavně ten manažer,který se občas prostě jen tak poflakuje.Německý odpad!

• 18.8.2015  11:53
    Hotel snů - Chiang Mai (E13) (epizoda) (2010)

Další německý romantický výblitek od studia Lisafilm.Hnus,jak řekl Tomasini Zlatý Dietl.Ale přidám jednu zeměpisnou vložku-filmový hotel se nachází v Chiang Mai a po celý čas jezdí postavy z hotelu taxíkem na pláž k moři,kde se koupou.Potíž je ale v tom,že Chiang Mai leží ve vnitrozemí Thajska,tisíc kilometrů od nejbližšího pobřeží.Pan scénárista si mohl alespoň otevřít atlas.

• 18.8.2015  10:55
    Hotel snů - Tobago (E16) (epizoda) (2011)

Další německý romantický výblitek od studia Lisafilm.Když za vámi přiletí manžel,který vás ožebračil a dá vám masku krokodýla,první,co uděláte je to,že mu padnete kolem krku.Když máte ztrátu paměti,zamilujete se do někoho a pak zjistíte,že jste ženatí,jako náhodou je právě manželství před rozpadem.A mimochodem-všechny chudé děti ze sirotčince na Tobagu umí plynně německy!

• 18.8.2015  10:48
    Hotel snů - Maledivy (E15) (epizoda) (2011)

Další německý romantický výblitek od studia Lisafilm.Otravná úvodní popová vyřvávačka ,,Do you wanna fly away with meeeeee'',jejíž hudební motiv se ve filmu opakuje stále dokola, vám brzy vymyje mozek.Z filmu se mimochodem dozvíte,že pokud se vám ztratí na dovolené zavazadlo či dítě,nemàte chodit na policii,ale rovnou za ředitelem hotelu a dále to,že každý ředitel hotelu umí létat s helikoptérou.Slovy Jolandy z ezo.tv:,,Jáj,bože můj!!''

• 18.8.2015  10:40
    Hotel snů - Malajsie (E11) (epizoda) (2009)

Další německý romantický výblitek ze studia Lisafilm.Scénář plný hoven-opět vidíme,jak někdo někomu odpustí,protože ho miluje,vidíme,jak stavební magnát podléhá prosbám malého kluka,zjišťujeme,že nêkdo někoho dvacet let tajně miloval.Deutsche fernseherstudio ARD ist schweine!!!!

• 18.8.2015  10:32
    Hotel snů - Vietnam (E17) (epizoda) (2012)

Další romantický výblitek z německého studia Lisafilm.Hvězdička snad jen za krásné vietnamky a dobrý hudební motiv,který se ale příliš často opakoval.Spoiler:Ten pan manažer musí být pěkný debil.Je vysvětleno,že se bojí špionů čínské společnosti,aby se nedozvěděli o hotelu.Následně se seznámí se sympatickou ženou,která si celý hotel nadšeně fotí,pozve ji na večeři,kde mu sama řekne,že umí čínsky a když jí vysvětlí své obavy ze špehů,dáma se zakucká-a on stále ještě nechápe,že je to dvojitá agentka??!Kriste ježíši-musí si snad nasadit sluneční brýle a začít předvádět karate,aby to poznal ???!!!

• 18.8.2015  10:14
    Hotel snů - Čína (E10) (epizoda) (2008)

Naštěstí všichni němečtí důchodci rozhodně nejsou takové nesympatické kreatury jako v tomto hnusu.Ale i tak je to slušnej odpad,obzvláště,když film končí větou:,,Mami,já hýbu palcem!''

• 18.8.2015  10:08
    Hotel snů - Karibik (E09) (epizoda) (2008)

Jedna hvězda za krásné dominikánky.

• 18.8.2015  10:06
    Hotel snů - Seychely (E05) (epizoda) (2006)

Jedna za krásné tanečnice v úvodu,jinak je to další německý hnus.Spoiler:Zmizelého otce té bankéřky najdou coby trosečníka na ostrově,kde si sám bez nástrojů a plánů postavil tak super domek,že by se za něj nemusela stydět ani Ikea!!! Ich liebe keine deutsche romantische film!!!!!

• 18.8.2015  10:03
    Hotel snů - Thajsko (E01) (epizoda) (2004)

Další německý výblitek z romantické série Traumhotel.Krásné zàběry na přírodu,ale za ně tu hvězdičku nedávám-dávám ji za líbeznou thajku v jedné z vedlejších rolí a za tohle hrůzostrašně směšné klišé:Na konci filmu najde bohatý hudební průmyslník chudého kytaristu na pláži,poslechne si pár motivů,co vybrnkává,zeptá se,kdo to složil a když zjistí,že on ,okamžitě mu dá svoji vizitku a nabídne mu spolupráci.Nechtěl ho náhodou rovnou nominovat na Grammy !!??

• 18.8.2015  09:56
    Hotel snů - Mexiko (E04) (epizoda) (2005)

Další romantický výblitek z německého studia Lisafilm.Otřesný a nesympatický Christian kochlund v hlavní roli vypadá jako scvrklej Elmo ze Sezame,otevři se.Klišé na entou(slavná herečka se zamiluje do chudého nicky) a v oficiálním textu distributora je chyba-milenec té tety není mladý manažer,ale starý bezďák.Najde se jen pár kladů-krásné slečny ve vedlejších rolích,za ně ta jedna hvězda. P.S.-V jedné scéně lze zřetelně slyšet hudební motiv z E.T. Náhoda?

• 12.8.2015  12:41
    V hlavě (2015)

Na konci projekce filmu v kině všichni tleskali a mě strhli taky.Tvůrcům Příšerek s.r.o. se podařil další zásah do černého s perfektním scénářem,načasováním vtipů i vizuální stylizací.Pochvalu si zaslouží i Michael Giacchino za vynikající hudební motiv ,,Birth of Joy".95%

• 12.8.2015  12:35

Excelentní zakončení toy story triologie.Modlím se ale,aby už čtvrtý díl nebyl.

• 12.8.2015  12:33

Jeden z případů,kdy dvojka překonala jedničku.Sekvence se zachraňováním Woodyho z letadla se může klidně měřit s kdejakým dospěláckým akčňákem.

• 12.8.2015  12:31

První 3D animovaný celovečerák,který dokonale uvedl na scénu studio pixar.

• 12.8.2015  12:28
    Hotel snů - Dubai (E08) (epizoda) (2007)

Další výblitek z německého studia Lisafilm ze série Hotel snů.Klišé na entou,ploché postavy,nesympatičtí herci...a krásné záběry ze SAE.To mne ale rozhodně nepřimněje zvednout hodnocení.P.S.:V jedné scéně lze zřetelně slyšet něco,co podezřele připomíná hlavní hudební motiv z Legendy o vášni od Hornera.Náhoda?

<< předchozí 1 2