psekera

Pavel Sekera

okres Praha

<< předchozí 1 2
    • 23.11.2018  11:57

Podle mě, zatím nejlepší. Nevím jestli je to tím, sněhem nebo vánoční atmosférou nebo tím tématem ale funguje to pěkně. Mimochodem sníh opravdu se tváří jako sníh, nechápu to. Ve velkých filmech je cítit, že se v případně sněhu produkce uchyluje k nějakému polystirénu atd.. Ale tohle je opravdu pěkné. Baví mě i jednotlivé pointy a délka něco přes hodinu je opravdu fajn, extra pro ty nejmenší.

• 26.10.2018  10:20

Tak takhle ne, z toho filmu bolí hlava. Drak je jako by ho vytáhli ze skladu, použitých rekvizit ČT kde původně byl součástí Studia kamarád z konce sedmdesátých let. člověk by řekl, že v hlavní roli bude Karel Gott aspoň podle plakátu traileru a propagace k filmu. Tak to také není, navíc mluví Slovensky - proboha proč? Opravdu každá sra...ka co se tu natočí musí jít do kina?

• 10.8.2018  11:02

Příjemná komedie, která velmi dobře pobaví. Dobře vystavěný scénář, který příjemně postupně graduje.

• 10.8.2018  10:48

Absurdní pohled ze silnici na lidi které míjí autokar švédských turistů. Film jsem viděl nedávno a mám pocit, že dnes má více co říci než tenkrát.

• 7.6.2018  07:14

Je velmi příjemné vidět Pata a Mata na plátně, prostě si to lépe prohlédnete. Je vidět, že tvůrci jdou s dobou a nezasekli se v osmdesátých letech a to mě baví, používají solární panely dron tím osvědčeným patmatovským způsobem a to je milé. Film je poskládán, z jednotlivých příběhů jako minulý, pro malé děti je to ideální mají radost z toho , že se sosstředí vždy na příběh a nic jim neuteče. A největší změna je ve zvuku, hudba je od Zdeňka Zdeňka občas si odskočí k takovém pohodovému jazzu je to jiné ale né špatné, hodí se to a pak jsou tam vloženy krátké skeče a pozor v těch se mluví. Rozhodně to nepůsobí rušivě první bylo to překvapení, trochu nás to zaskočilo, ale skeče fungují.

• 16.5.2018  11:56
    El bar (2017)

Mě se to líbilo. První půlka má spád je velmi promyšlená ta druhá není o tolik horší ale, chybí ji gradace k závěru. Jinak velmi dobré úplně mi nesedí to označení komedie. Když tak velmi černá nebo mrazivá.

• 16.5.2018  11:47
    Tělo (2012)

Výborná visualita a atmosféra filmu, celou dobu dobře dávkované napětí.Pro mě thriller s velkým T. Je to přesně ten film který vás pohltí a dostane.

• 1.5.2018  18:51

Další Česká romantická komedie, jakých dnes každým rokem vzniká 10 až 20. V této bohužel není ani nosný nápad ani scénář ani režie. Film jen tak plyne a nic neřeší. Bohužel.

• 15.4.2018  12:54
    Pepa (2018)

Tenhle film se opravdu nepovedl.

• 26.3.2017  10:01

Dlouho mě žádný, film doslova tak neuhranul. Z popisku bylo jasné, že je to komedie, ale trochu jsem se bál scénáře a takové té plytkosti, jednoduchosti tématu. Jenže ono je to jinak! Napadá mě srovnání jen s Nedotknutelnými o vážném tématu s humorem a ironií, ale nikdy to nepřeleze do trapnosti. Je to život, z jiného pohledu se vším všady, někdy tak a někdy tak. Lazar Ristovski v hlavní roli je úžasný, doteď jsem ho moc nevnímal. Jedním slovem je to skvělééé.

• 26.12.2016  10:30

Podle mě problém je, že film působí jako slepenec dvou příběhu Bolka, který se chce ženit a příběh Matáska a Novotného, ti se motají okolo bazénu. Ve filmu to působí, jako dva samostatné příběhy, které jsou násilně propojeny protože ani jeden nedá na samostatný film. V hereckém hodnocení se nevyhnu srovnání s jedničkou. Nemůžu říct , že by to bylo horší spíš jsem čekal něco víc oproti jedničce nějaký vývoj. Tady mě mrzí, že Studenková tomu nedala víc šťávy určitě to umí a určitě by to dala. Naproti tomu Šimčík s Příkazským v roli jehovistů se snaží přinést vtip, jenže dost toporně a k stylu celého filmu to vyznívá velmi trapně. Už v traileru mě to přišlo blbé, ve filmu kde se všichni chovají velmi civilně působí jak pěst na oko a rozhodně né vtipně. Suma sumárum dvojka nepřináší nic nového, bohužel naopak hodně věcí kopíruje z jedničky jedna k jedné hudba, penis atd.. 25% je adekvátních.

• 22.10.2016  10:56
    Ostravak Ostravski (2016)

Dlouho jsem se rozmýšlel jak hodnotit. Ale nakonec rozhodl nekompromisní rozum. Film má mít předlohu v geniální knížce aspoň tím se film chlubí - ale z té knížky tam opravdu mnoho nezůstalo a rozhodně né ta podstata. Film má ukázat region Ostravsko - výsledek mi připomněl Tv inscenace z komunistické éry, kdy se v Praze točili jako, že příběhy z USA a všichni se tvářili děsně americky. Má to být komedie - ano jsou tu úsměvné momenty, ale z hodně trčí taková herecká umělost a přehrávání. A poslední důvod který rozhodl. Ten film nemá děj ! - já ten film nemůžu ani nikomu převyprávět, prostě tam není pointa nic. Proto nakonec bez bodu.

• 16.9.2016  06:46

Jasně Mel už není nejmladší, ale to neznamená, že film musí být ukecaný. Zklamání.

• 16.9.2016  06:37

Tohle musí vidět všichni kdo chtějí zakládat kapelu a nebo kdo ji už mají. Tohle je pro každého hudebníka povinnost !! Dokument je neuvěřitelný, když je neuvěřitelně sugestivní, když jsem odcházel z kina měl jsem pocit jako bych se vracel z šedesátých let.

• 30.4.2016  08:04

Zírám a nechápu. Šel jsem na film, v kterém uvidím příjemný hůmor Hodinového manžela, lehkou nadsázku a jasný příběh. Jak se zbavit nevěsty nic z toho nemá, je to hloupé, nepřehledné a vůbec ne vtipné. Rozhodně bych neřekl, že to má stejného otce jako Hodináč. Z Nevěsty čiší zoufalá režisérská bezradnost. Hrůza pro mě jednoznačně zklamání.

• 31.3.2016  19:25

Děti, byli nadšený. Vrátil jsem se do dětských let a děti jsou nadšeny doteď, dokonce i manželka se chechtala. Je to fakt složené z jednotlivých příběhů, které jsou provázané v celku jednoduchou zápletkou. To asi má za následek to, že to pořád šlape a není tam takový ten filmový efekt, kdy se děj zpomalí a děti odpadnou. Tady to fakt šlape. Ale co musím opravdu vyzdvihnout je jak je to DOKONALÝ to si všimnete až na plátně nevím jestli je to extra pro tuhle verzi nebo jen v těch nových dílech. Prostě motorový pila má řetěz, kladivo je ošoupané jak u mě v dílně atd... Nevím v jakém je to měřítku ale je to machrovina do totálního detailu. Naopak jsem měl pocit, že to je takové uhlazené, že co si pamatuji staré díly bylo to takové "brutálnější" a trochu překvapivější. O to více bych se přimlouval, kdyby vzali staré díly a ty upravili pro kino myslím, že pro oslavu 40 let by se to určitě hodilo. Rozhodně nelitujeme.

• 18.3.2016  10:31
    Dvojníci (2016)

No to je trapárna. Fakt mě nic jiného nenapadá.

• 5.12.2015  16:08
    Vánoční Kameňák (2015)

Asi jednoduše Brabcovi se na Troškův Kameňák navázat nepovedlo. Tak, že je to hozená rukavice. Kdo bude dálší? Alice Nelis pak Hřebejk a pak Svěrák? A co povolat někoho ze zahraníčí ? Pojďme udělat anketu koho by jste chtěli za režisera příštího Kameňáku.:)

• 21.8.2015  13:52
    Uuups! Noe zdrhnul… (2015)

Jirka89 musel být ten pán co seděl včera v první řadě a spal, jinak si neumím vysvětlit ten plný počet. Bohužel film je takový úplně nijaký. Vtipy jsou asi německé proto se jim neumím smát a nebo je nechápu. Děti na to koukali nesmáli se a já jim vysvětloval co se děje aby pochopili trochu smysl. fakt děs.

• 4.6.2015  13:38
    Druhá míza (2015)

Je to skvělé, a to jsem se až poté dozvěděl , že je to podle skutečné události. Pokud je to opravdu tak a není to jen marketing tak tten film má ještě zajímavější rozměr. Al Pacíno je kouzelný 80%

• 23.5.2015  21:43
    Život je život (2015)

Myslí si tvůrci, že divák je trouba a nebo , že když už zaplatil vstupné tak je to vlastně jedno co mu pustíme. Mám to v hlavě akorát čerstvé. Prostě Vetchý je super evidentně je o mnoho lepší než je Cieslar režisér a Horský scénarista. Už to tu někdo psal to nejlepší z filmu je opravdu v traileru.

• 3.1.2015  13:34
    Burácení (2015)

Kdyz, proste vidim jiný aktuální debut, tak tohle tomu nešahá po kotníky.To se jinak bodovat neda. Já myslím, že ten projekt prostě neuzrál. Je to zajimávé téma asi i celkem těžké, ale o to víc je třeba věnovat více času a zkušeností aby vše dobře vyšlo. Tady je vidět, že zkušeností času bylo proinvestovano příliš málo na to co by si to zasloužilo a doplatína to jen divák.

• 22.12.2014  19:28

Tahle parta (Novotný,Matásek, Latinák, Polívka) mě opravdu rozsekala smíchy popravdě celé kino. Předně je to opravdu výborné, postavené na eskapádě vtipných situací, které ale fungují pohromadě. Možná, že i díky tomu se občas dá něco předvídat, nicméně tak jak je to zahrané tak stejně vybuchnete smíchy. To u českých komedií vůbec nebývá zvykem, proto dávám plný počet bodů. A ještě jedna věc rozhodla pro plný počet. Vlastně celý film máte úsměv na tváři a střídáte úsměv se smíchem. Tenhle film je laskavé a milé zjevení na české filmové scéně. Poklona tvůrcům...

• 10.12.2014  10:31
    Modelky s.r.o. (2014)

Po prvních 20 minutách odešli 3 lidé, někdy v půlce se to zlomilo a v krátkých intervalech po sobě odešlo asi tak 15 lidí. Tím jsem tam zůstal s partnerkou v kině sám..

• 25.11.2014  15:35

Dětem se to libilo. tak davam 4 body. m.

• 25.11.2014  15:17
    MY 2 (2014)

Tak já nevím asi jen vzkaz tvůrcům není třeba točit za každou cenu.

• 15.9.2014  16:26
    Místa (2014)

Víme, že Špeček má talent a umí točit lepší filmy. Tady se proste netrefil.

• 15.8.2014  10:37
    Tři bratři (2014)

No tak pánové, při vší úctě splácat 3 klasické pohádky dohromady propojit to písničkou tak to mi přijde pod úroveň Svěráků. Těšil jsem se na milou klasiku s písničkama. Písničky pěkné ale na to našroubovaný obraz, po projekci jsem měl pocit jako bych si dal vepřo knedlo, ovocné knedlíky a krevety dohromady a to vše mám rád ale dohromady se to jíst nedá. Některé vtípky opravdu dítě nepochopilo z toho jsem byl dost v rozpacích . Pro mě je to zklamání, je to možná dobrý počin do TV ale na plátno to není. Svěráci umí lepší věci. Písně to trochu zachraňují proto jedna hvězdička.

• 7.8.2014  14:00

Tak jo : Kamera - skvělá fakt dlouho mě nenapadlo si v duchu říkat to je krása to je atmosféra Herci - Colin Firth úžasné klobouk dolu, Emma stone - paráda Režie - co dodat prostě Woody Allen tak jak má být

• 28.7.2014  22:46

Přijemné francouzské pohlazení. Film , který funguje jak pro děti nevadí jim, že to není animované a nejsou tam mluvící auta nebo letadla tak stejně tak pro dospělé které si tam najdou také svou zábavu. Skvěle obsazené herceké role, které jsou precizně zahrány jak na straně dětí tak dospělích. Škoda že takových filmů je jako šafránu.

<< předchozí 1 2