Kabinet kuriozit Guillerma Del Tora (2022) (seriál)

Za mě luxusní třešnička. Některé díly slabší než jiné ale celkově si to za mě zaslouží plný počet

Škola dobra a zla (2022)

Já to našel náhodou a ani nevěděl co to bude ale jsem překvapený. Ano, mohlo to být kratší ale celkové provedení se mi líbilo. Až se divím že to nebyl Disney ale Netflix. Líbilo se mi to že si to nehrálo na Pottera a šlo si to vlastní cestou. Nejspíš podle předlohy. Nečetl jsem. Důležité je že jsem se bavil a celkový vizuál a efekty mě přišli úplně v pohodě a nápaditě. Herecké obsazení bylo příjemné. 4/5 spokojenost pustím si to za pár dní znovu

Médium - Pilot (2022) (epizoda)

Tak to je hodně cool. Viděl jsem jen teaser a říkal jsem si "popu to vypadá mega" a taky je. Obsazení je fakt super a celý koncept taky. Vizuál je díky bohu nepřeplácaný Future sci-fi a příběh se pěkně představuje. Tohle jestli si udrží kvalitu pilotu i nadále tak to bude velký 👏🏻👏🏻👏🏻

Black Adam (2022)

Takže...(bez spoileru) podle recenzí spíše záporných jsem s vlastní jistotou věděl že se mi film bude líbit jako vždy díky své inverzitě. Řekl bych, že je to pro mě po Aquamanovi druhý nejlepší film od DC, který je udělán trochu jinak než jak je u nich zvykem. Hlavně po vizuální stránce. Vizuál je tou nejsilnější stránkou díky které jsem neměl jako u většiny Marvelovek duhový Bobík na záchodě ☺️ nechápat špatně (marvelovky mám taky rád) film nenudil v žádném případě a přišel mi dostatečně dlouhý a plný skvělého obsahu. Jediné co bych vytkl tak je proces jakým film příběh vypráví. Myslím si (a to se nechci považovat za střihače bože chraň ale nějakých videí jsem už taky nastříhal) že kdyby se film rozstřihl na pár fázi ve kterých dochází k nějakému důležitému pro diváka odhalení nebo zvratu a následně se jen přeskládal do trošku jiné formace, byl by film lépe sladěný a měl by trošku plynulejší spád. Co je pro mě teda jediné mínus na celém filmu tak to, že je tam až moc podobností s jinými filmy a to ne jen z DC a MCU a po skončení filmu, když si o něm chcete s někým kdo ho viděl taky hned pokecat problém vzpomenout si na názvy některých věcí a postav, protože vám to bude pokud jste fandové MCU a DC motat názvy a jména postav z jiných filmů právě díky jejich až brutální podobnosti. Takže se zaseknete a začněte přemýšlet na jakém filmu jste vlastně seděli celou dobu. Kvalitě snímků to nijak neuškodí ale hůř se vzpomíná. Což znamená že to bude chtít vidět vícekrát aby si člověk všechno pořádně zapamatoval pro nějaké pokračování v lince DCU. Je to bohužel tím, že už je tolik moc supráckych filmů, seriálů a komiksů, že se to jednomu v hlavě míchá jako noc strávená v cocktail baru s vypij co chceš vstupenkou. Bylo to super ale f*ckt nevím co jsem to už pil všechno. 🤣🤣🤣 Nicméně film je jak říkám od DC až nadprůměrný a užil jsem si ho komplet. Hudba, vizual , postavy, příběh, potitulkový hype = 4/5. Je a myslím si že potitulkova scéna měla navnadit úplně na něco jiného než to co tam dali. Bojím se aby neskončil další film kde Adam bude fiaskem jen kvůli hypu a posledním novinkám v DCU

Lucy (2014)

Geniální Bessonovka která má drive. Prostě film na kdykoliv. Nechybí akce, jednoduchost, Scarlet a trochu toho fetu 😄😄😄

She-Hulk: Neuvěřitelná právnička - Čí je tenhle seroš? (2022) (epizoda)

Jako konečně to vypadalo na pořádnou zelenou melu ale to co se pak stalo bylo jak dostat pistolí na hřebíky stovkáčem do spánku 🤣 do hajz...je proč? Ztracený čtyři minuty s Kevinem. A malý velký cameo konec? Jo konečně se potvrdil aspoň po spekulacích z června. Bože ale co po tomhle šílenství s těmi postavami bude. Snad po tom fiasku nezmizí úplně