OUCA - (NE)SKUTOčNí PRíBECH (2022)

Ten film je doslova o tom že ludia su hlúpy. Wow, aké šokujúce. Je jednoduché natočiť film o obyčajnych ludoch ktorí lahko uveria bludom, aj tak ísu medzi nami. Aký je však ich reálny dopad na spoločnosť ako celok ? Nepreceňujú sa ? Pravda je taká že najviac chýb ktoré má dopad na túto spoločnosť nepochadza od ludí ktorí veria v chemtrails, ale od štátu. Keby autor dal tolko energie na kritiku nášho štátu a toho čo robí, tak ako dal energiu do tvorby tejto sra*ky. Bol by som na to hrdý že sa u nás našiel niekto kto sa nebojí. Ale realita je iná. Obyčajny Slovák si robí srandu z obyčajného slováka......to je tak typicky slovenské. A to je dôvod prečo tu nebude nikdy dobre. Film som videl, neponúkol mi nič čo už dávno viem. Natočiť o tom ako ľuďom j*be nieje fakt terno, a vysoké hodnotenia nič neznamenajú. Hlupák sa zabáva na hlupákovi. :)

Párty Hárder: Summer Massacre (2022)

To iba v českej komedií končí film srbskou nacionalistickou hudbou, mrda :D Řezník je renesančny človek !

Po nás potopa (2022) (TV film) odpad!

ajaj alarmisticka lavicová agitka. Poroučíme vetru dešti :D Klíma sa mení, doba ladova sa skončila a bude sa oteplovať. To na tom nezmení žiada rezolucia EU ani ine aktivisticke somariny ktore ešte viac prehlbia ekonomickú krízu. Bohužial zmenu klímy zneuživaju lavicovy aktivisti na boj proti kapitalizmu a celá téma je tak silno spolitizovaná, čo je vidno aj v tejto propagande.

Proti Větru s Danem Vávrou (2022) (pořad)

Velmi zaujímavy hostia, paleoekolog, odborník na rozprávky a spisovatel sci-fi a další. Proste pán Vávra si vie kvalitne vybrať hosťa ktorý ma čo povedať a vždy to býva hodne zaujímavé nielen z konkretnej profesie daneho hosťa. Odporučam aj sledovať cely projekt VOX na youtube.

Šoumen krokodýl (2022)

Ten film je strašne zábavny, roztomilý krokodíl ktorý spieva, a ešte k tomu krásne naanimovaný. Koho napadlo ale povedať si "Natočim muzikál kde bude spievať......krokodíl !" :D Nech to bol ktokolvek, ale ten nápad je perfektný, chcem dvojku ! :D

Beastars - Série 2 (2021) (série)

Druha séria trochu slabšia, vražda sa napokon objasnila a tie cavyky okolo toho niektoré stály za to ine to moc naťahovaly. Posledny diel dosť crazy, otaznik nad treťou sériou visí, ten koniec je proste uplne iny ako v prvej sérií.

Bisangseongeon (2021)

No musím uznať že som mal stiahnutu riť celý film. A ten čo napísal scénar dokonalo vie ako sa ludia správaju pri davovej psychoze. Akože klobúk dolu ped týmto filmovým počinom, dokonalo prekonáva aj americke filmy podobneho žánru.

Čističi vesmíru (2021)

Konečne poriadne a krásne scifi ktore som za dlhu dobu videl

Děvjatajev (2021)

Darmo písať, Rusi su proste majstri v tomto žánru, napínave od začiatku do konca so zaujímavou zápletkou.