Dračí srdce: Pomsta (2020)

Jo toto celkom ušlo, animácia draka sa vydarila aj tentokrát, zápletká napínava, akcia taka aká ma byť. Postavy sa niekedy správali hlúpo, ale oproti katastrofalnemu druhemu dielu je toto fajn film. Na jednotku to však nemá, legenda je len jedna ! :D

Jáma Pekel (2020) (pořad)

vypočuť si myšlienky človeka ktorý nesuhlasí s mainstreamovym diskurzom ? To je presne to čo mám rád.

Kočičky (2020) odpad!

41 % ? To je o 40 % viac ako by mal ten film mať :D Sfilmovaný pizzagate :DDD

Králové videa (2020)

Nebyť Káju Gotta tak sem tie filmy ťažko prídu :D to ma dostalo. Ondrej Neff taký dobrý, jeden z top daberov :D Moc pekny dokument.

Mlčanie (2020)

Film budem hodnotiť dvoma pohladmi, ten prvý technicky : - Film je ukažka že stále vieme natačať aj vojnove filmy, máme na to hercov, mame na to režiserov, mame na to techniku (aj armádnu). Dokazali by sme sa zaradiť medzi europske krajiny ktore nemaju problem natočiť vojnovy film (ako napríklad Dánsky 9.Duben) ktoré by boli konkurencie schopné. Ešte doladiť pyrotechnicke scenky a je to tak akurát. Chcelo by to len chuť, peniaze a hlavne dobreho scenaristu a tu začnem druhy pohlad dejový, scenáristický : - Totalna roztiahnutá sra*ka, samozrejme nechýba zo strany scenaristov infantilné zosmiešňovanie ruskych partizánov, samozrejme zaslužia si realisticky pohlad žiadnu agitku, ale vážne toto ? Preťahovanie sa o harmoniku kde scenka vyzerá tak nútené, neprirodzene a umelo že aj opici po lobotomií musí byť jasné že išlo len o zámer zo strany scenaristov vyplniť dnešnu ideologickú požiadavku na demonizaciu ruskych partizánov, režiser ich mal s tymto poslať do prd*le. "Nemcov sme zahnali...ale oni sa vrátili....mali tanky...nehrali moc fér." Ty vole pán scenárista a od kedy je vojna fér ? Tie dialogy su tragické. Takže na záver, prvá * za ukažku našej smutnej historie, druhá * za herecke výkony, tretia * za technicke spracovanie. Obrovské mínus za hovadenie ruskych partizánov totalne zbytočnymi scenkami ktore sa dali vyplniť bojovou akciou, a ešte mínus za scenár a dialogy. Je škoda že herci hovoria len to čo maju na papieri ale nedaju do toho trochu viac. To že je kratkometrážny mi nevadí, ak by s takouto "kvalitou" scenáru mal by ten film byť čo i len o hodinu dlhšie tak dam len jednu *.

Planet of the Humans (2020)

Z toho čo som videl, mi bolo fyzicky špatne. Tolko spoločností a medií ktore sa ohaňaju zelenou politikou spolupracuje s tými čo prírodu ničia, je to neuveritelné. Toto by sa malo premietať všade po školách a hlavne pošahaným členom Greenpeace.

Poslední hranice (2020)

Tradičný rusky vojnovy film, nieje čo vytknúť, toto je proste v Rusku normálka, natočiť ho američania tak je nominovaný na Oscara. Zvykol som si že pokial ide o tento žáner tak je už samozrejmosťou vysoká kvalita scén. Navyše vojnoveho nadšenca poteší účinkovanie našich tankov LT vz.38 ktoré nemci hojne používali v začiatoch vojny ako jediny tank ktorý nemal nemecky pôvod.

Rose Island (2020)

Tento film nielenže je genialne a pekne natočený, ale aj ukazuje to že štát rozhodne nieje žiadny kamarát, priatel, či nebodaj ochránca :DDDDDDD štát je predovšetkym najhorší vynalez ludstva od čias vzniku narodneho socializmu, lavicovej liberálnej demokracie a atomovej bomby. Tento film je doslova dokumentárny filmom, o odporných praktikách štátu, doslova je v tom filme ukazane znásilnenie a úkladná vražda štátom, na nevinnych a bezbrannych obetiach. Treba len dúfať že ludia časom pochopia že štát je zbytočná hovadina, a cely naš svet sa bude riadiť prirodzenymi právmi a tržnou ekonomikou. Nech žije ANCAP, nech žije libertariánstvo ! Rosa je borec, nezabudneme !

25 let neviny (2020)

Ludia dokažu byť neskutočné hovadá, kiežby bol tento film natočeny podla fiktívneho príbehu, ale najväčšia tragédia na tom celom je to že sa to stalo.  Po filmovej stranke perfektne natočene, herec čo hra hlavnu postavu do toho dal všetko, čo je aj vidieť.

Beastars (2019) (seriál)

Vynikajuci seriál, teším sa na druhu seriu.