Tenno

Tenno

Česko

• 20.9.2019  20:42

Řekl bych, že role byly dobře obsazené, ale osobně mi tam chybí stálí herci. Co se týče příběhu, tak bych to přirovnal k béčkovému seriálu. Něco se stane, nikdo mu nevěří, zvoní telefon, který nefunguje apod. Nějak strašidelná tato epizoda nebyla, jen se objevilo pár lekaček. Doufám, že další epizody budou zajímavější.

• 11.8.2019  22:34
    Demoliční četa (TV seriál) (2017)

Totální katastrofa. Vypadají spíše jako banda amatérů, kteří ohrožují život ostatních. Aneb když se Pat a Mat naklonují.

• 15.6.2019  21:56
    Jsem matka (2019)

Začátek zajímavý a námět taky, očekával jsem ale vnesení do příběhu, nevíme co se vlastně stalo, kdy se to stalo, proč se to stalo a ani jak to dopadlo/dopadne. Co jsme se dozvěděli? Že existuje nějaké zařízení na záchranu lidstva, které vymyslela "Matka" a chce lidstvo povznést na novou úroveň. Cca od poloviny se ve filmu nic moc nedělo. Zbytečné natahování.

• 18.4.2019  12:51

Dle mě jedna z nejsilnějších epizod z celého seriálu. Hodně lidí si toho nejspíš nevšimne, ale v některých scénách, hlavně ke konci se postavy vracejí ke vzpomínkám a věcem, které si kdysi dávno řekli. Tvůrcům seriálu držím palce, tato série byla opravdu povedená.

• 10.2.2019  20:57
    The Voice Česko Slovensko (TV pořad) (2019)

Fraška v podání rádoby zpěváků - coaches. V porovnání se zahraničním "The Voice", kde v křeslech sedí opravdoví zpěváci, je toto opravdu k smíchu. Na pódium ve většině případů chodí talentovanější soutěžící než jsou coaches sami. Ostuda pro ČR.

• 8.2.2019  19:42

Řekl bych, že kvalitu epizod znázorňuje sinusoida - jednou nahoře, jednou dole. Tento díl byl zase jeden z těch lepších. Pocity posádky, napětí do poslední minuty, poznání nové životní formy. Až na tu aférku s Tilly, která je nudná, někdy až trapná a typ problému milionkrát omílaný v jiných seriálech a filmech. Pořád nějak postrádám ten starý Star Trekovský "feel". V neposlední řadě mě docela mrzí, že 98% se odehrává ve vesmíru, na povrchu skoro nic. Doufám, že v dalších epizodách se polepší.

• 7.2.2019  14:47

Po dlouhé době napínavý díl, tak jak má být. Konečně to vypadá reálně, nikdo neporušuje předpisy, zákony, za které by ve skutečnosti byl hned za mřížemi. Námět zajímavý, nikdo si nehraje na super hrdiny a nemají až bych skoro řekl "trapnou" 100% úspěšnost.