Pat a Mat - Jahody (2003) (epizoda)

Tento seriál hodnotím jako celek a ne pouze jeho jednotlivé díly. Pat a Mat jsou opravdu dva výtčníci, kteří dokáží pobavit a jejich nešikovnost mi dělá škodolibou radost. Pat a Mat jsou ,,živou,, ukázkou toho, že humor jde i bezeslov.

Pat a Mat - Jablko (1985) (epizoda)

Pat a Mat - Hrnčíři (1985) (epizoda)

Pat a Mat - Hrají golf (2004) (epizoda)

Pat a Mat - Houpačka (2003) (epizoda)

Pat a Mat - Houpací křeslo (1979) (epizoda)

Pat a Mat - Grill (1981) (epizoda)

Pat a Mat - Gramofón (1981) (epizoda)

Pat a Mat - Generální úklid (1990) (epizoda)

Pat a Mat - Garáž (1979) (epizoda)