Zázračná planeta - Džungle (2016) (epizoda)

Nádherná pestrofarebna príroda zachytená kvalitnou a detailný kamerou zaujala celú našu rodinu od malého dieťaťa až po dospelých. Sedeli sme pri tom s otvorenými ústami,poviem vám,že takéto dokumenty sú lepšie ako ktorýkoľvek film.

Zpackané operace (2014) (pořad)

Nuž, mňa to baví. Páčia sa mi jednotlivé "opravy" a niekedy fakt žasnem nad tými ľuďmi,čo tam vystupujú. Občas je to naozaj choré, ale to neznamená, že to nie je zaujímavé.

Zranitelná srdce (2022)

Pekná romantika,dobrá hudba,proste všetko,čo ma taka klasická romantická dráma v sebe mať. Jasné,že človek vie,aký to bude mať dej,je to predvídateľné,ale povedzme si úprimne,prečo by nemohli byť aj takéto filmy? Mňa osobne film potešil,dojal,ústredná dvojica bola pekná na pohľad,odsypalo to,na piatkový večer doma pri pohári vínka jednoducho dobré. Hodnotím na 3,5 * 💜

Ženy v běhu (2019)

Na to, že som od toho naozaj nič neočakávala, tak celkom dobré, ba až vtipné a dokonca aj milé. Konečne po sto rokoch český film, kde neboli žiadne prsia a podobné záležitosti. Oceňujem aj slušnú namotávku na beh, zase som dostala chuť chodiť behať. Po dlhej dobe konečne film, ktorý bol pozitívny a vtipný. Za mňa 4*.

Žít pro vášeň (2014)

Človek pochopí tú vášeň, až keď si vyjde svoj prvý štít a zažije ten neskutočný pocit hrdosti a čarovné uvedomenie si vlastnej maličkosti v porovnaní s horami. V každom prípade, nešla by som do tohto, ale pozerá sa na to s otvorenými ústami a možno aj myšlienkou, že tí ľudia musia byť blázni, avšak majú svoj cieľ a vedia si ho splniť. U mňa aj za 10*.

12 podmínek k dědictví (2006)

krasny film, po dlhej dobe opat nieco, co ma donutilo zamysliet sa nad svojim zivotom a inak, dobra hudba, zacinam sa brutalne namotavat na Switchfoot, po A walk to remember som myslela, ze ziadny ich song inde nenajdem a hla, tu to mame :-)))) a inak, aj som si poplakala, i ked som nechcela :-))))