Pán kouzel - Ďáblův kámen (2001) odpad!

Bože to je shit. Mlátili jsme se s kamarádem do hlavy, co jsme si to pujčili. Ještě to navíc bylo potuplované opravdu "hrůzostrašným" dabingem, kde hluboký hlas záporného džina byl podložen jakoby žabým kuňkáním...no šla z něho hrůza...hrozný předvídatelný děj, katastrofální herecký výkony a hlavní záporný žabák. Vopruz.

Tenshi no tamago (1985)

Je to jeden z nejatmosféričtějších filmů, co jsem kdy viděl. Ze začátku se ve filmu vůbec nemluví a depresivní atmosféra tohoto animáku je jakoby zrcadlem zkažené doby nebo šílenství dneštní společnosti. Touhle bizarní krajinou prochází dívka, které nese andělské vejce jako by přicházela s poslední jiskřičkou naděje. Pro mě osobně to byl hodně duchovní zážitek, když jsem si dokresloval a vykládal jednotlivé scény a snažil se přijít na to, co je tím vlastně myšleno. Poté, když se ve filmu začalo trochu víc mluvit mi to dokonce ten dojem kapičku zkazilo, protože už mi byl výklad těch událostí nějak předkládán, takže jsem si nemohl pokračovat ve svém bádání. No, ale konec je opět naprosto fantastický. Nemluví se při něm.

Equilibrium (2002)

Equilibrium je jeden z mých nejoblíbenějších filmů. Vize budoucnosti, kde jsou všechny války a nenávist mezi lidmi vykořeněny tak, že je jim podáváná látka, která je zbavuje jakýchkoli emocí a bezcitní se snaží eliminovat všechny cituschopné a zničit vše, co by mohlo nějaké emoce vyvolávat (umělecká díla). Christian Bale je výborný herec...sice si myslím, že s tak dobrým námětem by určitě šlo napsat ještě mnohem lepší příběh, ale i tak se mi hodně líbí celková atmosféra filmu.

Braindead - Živí mrtví (1992)

Tak tenhle film je pro mně naprostá kultovka. Je napěchován takovým množsvím nezapomenutelných scén, že se u něj snad ani není možné nudit. Navíc závěrečný fight se sekačkou na trávu, kde tečou hektolitry krve je asi nejzábavnější a nejkrvavější masakr, co jsem kdy viděl. Tenhle film vám nakope prdel ve jménu Božím.

Slon (2003) odpad!

Tak tohle ne...Tohle opravdu ne. Sice jsme si užili při sledování hodně srandy, když jsem při nekonečných chodících scénách pokřikovali: "Kam až jde? Ježiš, jaká velká hala...Snad to nechce přejít celé!!" Kdybych byl na tomhle filmu v kině, tak bych z něj ani asi nebyl schopen odejít, protože bych byl za těch 81 minut tak nachozený, že bych neměl sil. Kdybych tomu měl dát jednu hvězdu, tak jen za to, že za celou dobu ani jeden z "hrdinů" nezakopnul. Vemte si z toho filmu ponaučení: Nikam nechoďte, chození je vopruz! A tenhle film je extrémní nuda!