Šťastné pondělí (2016) (pořad)

Úžasný pořad plný chytrého humoru. Každý díl mi vylepší jinak hrozné pondělí. Díky pane Šídlo a krtečku !

Teorie velkého třesku (2007) (seriál)

Ani nemám slov jak je to super. Každé ráno si pustím teorii ke snídani a takhle pořád. A nechápu jak se někomu tohle nemuže líbit. Člověk který dá odpad je pro mě d**il. I po 9.serii kvalita podle mě vůbec neklesla ani o procento. A jsem spokojen s tím že má teorie 90 procent ,ale mělo by to být 100 procent. Ale nelíbí se mi že je až 43. nejlepší serial.Měl by být v 1. desítce.Moje oblíbená posvata je samozřejme Sheldon je proste super můj největší vzor.Ostatní postavy mám rád skoro stejně ale na Sheldona nikdo nemá.Takže doufám že Teorie bude pokračovat ve stejném duchu jako do ted a že kvalita vytrvá.Dávám 5 hvězdiček, ale dal bych rád tak 100 hvězd. sláva TEORII a Sheldnovi.

Trosečník (2000)

Dávám 4 hvězdy za Tomáše, protože to zahrál fakt dobře. Film i přest o že tam toho moc nenamluvili my utekl vážně rychle. A to jak nakonci uplaval Wilson mě dojalo. Wilson je totiž kámoš kterýho by chtěl každej. Moc to ho nenamluví vždycky tě podrží a má fakt hustý háro. A jak už jsem říkal dávám 4 hvězdy.

Všechno nebo nic (2017)

Je to průměrná česká komedie. Je to sice vtipné, ale jinak pokud tam zrovna není něco vtipného tak se nic neděje. Taky to vypadá, že došli čeští herci. Ono bylo fakt nutný tam dávat ty poláky. Dabing poláků je úplně nepřirozený a tudíž úplně na hovno. Je to jako kdybyste nějaký romantický seriál smrskly do jedno ho filmu a vyjde vám tohle. Proto si myslím jak už jsem řekl že je to průměrný a je tam chyb jak hoven ty už jsem konstatoval v předchozí části. Takže dávám 2 hvězdičky.