Agenti S.H.I.E.L.D. - Okno příležitosti (2019) (epizoda)

Příště ho už najdou ne? Fajnová epizoda, akorát doufám, že od příštího dílu se to zas posune někam jinam. A vůbec mi vlastně až do závěru nedošlo, že tu chybí Quake, příště snad bude víc..

Agenti S.H.I.E.L.D. - Orientace (1. část) (2017) (epizoda)

Nevim no, ale nějak jsem se extra nebavil. Oceňuju, že se snaží ohromovat efekty, které jsou na seriálové poměry výborné a konec byl působivý, ale asi bych byl radši, kdyby se děj po pár dílech zas vrátil do své doby. A jak to navazuje na Inhumans? Absolutně vůbec.

Agenti S.H.I.E.L.D. - Probuzení (2017) (epizoda)

Opravdu skvělý díl, také jsem se dobře bavil. Málo Quake, chtělo by to pro ní zase nějakou zajímavější linku. Co bude s May, to už podle mě nebude nic racionálního..čekám absurdní záchranu, ale třeba se Radcliffe ještě vytáhne.

Agenti S.H.I.E.L.D. - Přetočení (2017) (epizoda)

Hunter potěšil, klidně bych ho vyměnil natrvalo s Yo-yo. Jinak konečně díl na Zemi, sice tady bylo celkem dost humoru, ale to utíkání před vojákama bylo zajímavější než nějaký otročení v kosmu.

Agenti S.H.I.E.L.D. - Sbohem, krutý světe! (2017) (epizoda)

Sákryš, poslední díl z matrixu a Ward nikde? :O Ježiš, tolik postav mi bude chybět, snad v páté poslední sérii bude nějaký reunion. Ale o tom i skvělý seriál je a Agenti se drží úplně neskutečně navrcholu..Jestli se to udrží do konce série..jde seroš do oblíbených..