Agenti S.H.I.E.L.D. - Síla gravitace (2018) (epizoda)

Talbot mi teda připomíná víc Supermana než Gravitona (oblek, póza). No nicméně si to předchozím konečně suprovém díle drží tempo a jsem zvědav na finále.

Agenti S.H.I.E.L.D. - Skok (2019) (epizoda)

Celkem našlapaný díl a konečně mě to pořádně přikovalo. Ale ještě ždibec tomu chybí, snad v příštím díle. Ps: maj vážně koule zabít nejmíň důležitou postavu. :D

Agenti S.H.I.E.L.D. - Spolu, nebo vůbec (2018) (epizoda)

První díl z budoucnosti, který mě opravdu bavil. Hlavně kvůli tomu, že zabili dvě úplně debilní postavy a Sinaře, do které jsem se zamiloval. Doufám, že to takhle precizně bude ubíhat i nadále.

Agenti S.H.I.E.L.D. - Strach a hnus na planetě Kitson (2019) (epizoda)

Zfetované holky nebyly tak vtipné, jak asi tvůrci zamýšleli. Ale jinak dobré, po minulé řadě určitě. Akorát doufam, že se všechny linky spojí dohromady. Takhle je divné, že se jeden tým vůbec neobjeví.

Agenti S.H.I.E.L.D. - Tajná dohoda (2018) (epizoda)

Prvních 20 minut bych hodnotil na 60%, ale pak se to příjemně rozjíždělo a místy mi to připomnělo skvělou 4 sérii. Krásné. A závěrečný twist jsem tedy osobně nečekal. Kdyby se objevil ještě Deathlock, tak bych se vůbec nezlobil. Nicméně asi všichni doufáme, že se opět objeví ve formě strachu Ward..:D

Agenti S.H.I.E.L.D. - Veškeré pohodlí domova (2018) (epizoda)

Konečně je příběh na Zemi (na té pravé) a konečně mě to chytlo. Snad bude příběh nosný a druhá část bude o něco zajímavější. BTW : Ruby je teda zvláštní postava, herečka vypadá jako modelka a to duševní rozpoložení jsem jí moc nevěřil, ale snad se s tím ještě bude pracovat. Zato generálka mi nesedí vůbec, zlatej Talbot.

Agenti S.H.I.E.L.D. - Vlastenec (2017) (epizoda)

Ta fotka z Vídně byla strašně divná od začátku, myslel jsem si, že až vyřídí Radcliffa, tak půjdou po Maceovi, ale doktor s Aidou asi vydrží. Co se ale chystá s May? A Phil opět se štítem potěšil. Agents si drží svůj standard a snad si ho udrží alespoň do konce série, snad i ta pauza bude k přežití.

Agenti S.H.I.E.L.D. - Vstávat a cvičit (2018) (epizoda)

Nabírá to grády a začlenění starých známých tváří rozhodně pomáhá, ale pořád tam prostě ty rezervy cítím. Bude to ještě zajímavé a doufám, že tvůrci ještě na ten plyn pořádně dupnou..A fight Ruby vs Daisy by mohl být hodně zajímavý.