Pokoj 1408 (2007)

Normoš, docela hezkej horor :-) Stojí za shlédnutí na plátně. Je tam pár scén při kterých poskočíte v sedadle.

Hvězdný prach (2007)

Super film. J v něm opravdu všechno včetně extrémně vtipné scény s Robertem de Nirem když si zkouší dámské šaty, hrubý a sexu chtívý námořníci. Jednorožec, čarodějnice, krásky, sedmero bratrů duchů a hlavně HUMOR! Při tomhle filmu se i zasmějete i vám na konci ukápne slza. Naprosto skvěle je udělaná záře Yvanie(spadlá hvězda). Efekty sice nejsou bůh ví jaké ale naprosto to stačí neboť vás naprosto pohltí příběh. Závěrečné slovo: GENIÁLNÍ!

Shrek Třetí (2007)

Hezké, zábavné a rodiné, ale přesto lepší než průměr.

Dannyho parťáci 3 (2007)

Velmi povedený film. Nezklamal a nenaplnil moje obavy. Při scéně kde se mění hercům obličeje jsem brečel smíchy. :-)

Simpsonovi ve filmu (2007)

Mat Groening určitě nezklamal. Takových skrytých vtipů pro fanoušky se opravdu moc nevidí. Člověk to musí vidět víckrát aby si to všechno uvědomil :-) Vřele doporučuju, nejen pro fanoušky

Stopařův průvodce po Galaxii (2005)

Zábavné ale průměrné. Kniha je 10x lepší. NEjvíce mě uchvátila postava depresivního robota Marvina už v knize mě zaujal a byl jsem zvědav jak se podaří ve filmu. Podařil se. Ale jedna postava nezachrání celý film.

Prázdniny pana Beana (2007)

Příjemná komedie pro celou rodinu. Během celého filmu jsem měl úsměv na tváři. U scény kdy Mr.Bean stopuje motorkáře jsem brečel smíchy. FIlm je oproti ostatním beanovkám o něco horší ale rozhodně vám náladu nezkazí. Moje obavy z toho že film nebude mít děj a bude poskládán pouze s epizodek, se naštěstí nevyplnil. Děj to relativně má. Závěrečná scéna kdy všichni co jsou na pláži zpívají mě nepříde až tak vtipná jako asi Steve Bendelack chtěl ale na druhou stranu nevím čím jiným bych to já ukončil takže nic proti. :-)

V jako Vendeta (2005)

Film mě naprosto uchvátil. Super scény, báječný příběh. Nezapomenutelné jsou monology slavného V, zvlášť ten ve ktrerém se představuje. Při scéně kdy vybuchuje House of Parlament a Big Ben mi z nadšení naskakuje husí kůže. Doporučuju ho shlédnout všem. A určitě potěší všechny kteří zažili nebo alespoň mají nějakou reálnou představu o komunistickém režimu.

Pýcha a předsudek (2005)

Velmi dobře vystihnutá atmosféra doby. Pár vtipných okamžiků. Nicméně je to film, respektive knížka, dělaná na míru pro dámskou část obyvatelstva. Oproti knize se to občas liší ale né tak výrazně.