• Rodinný
  • Pohádka

Zoo - Osudová otázka (2022) (epizoda)

Hurá, dočkali jsme se, vztah mezi Viky a soudcem dospěl ke kýženému happy endu. Původně jsem myslela, že tím i já skončím se sledováním seriálu, protože dějová linka s dvojčaty mě neoslovila. Ale kvůli Markovi Němcovi tomu ještě dám šanci:-)

Ruce v záruce (2022) (TV film)

Děj sice poněkud nereálný (pochybuju, že by rodina odjela a nechala maminku v tomto stavu doma samotnou), ale díky Aničce Polívkové to byl nejlepší díl z celé série.

Hořký svět (2022) (seriál)

Po prvním dílu jsem si myslela, že mě bude seriál bavit víc. Ale pak se to točilo pořád kolem jednoho, vařit - nevařit, odejít ke konkurenci atd., tak mi ani nevadilo, když jsem nějaký díl vynechala. No ale konec dobrý, všechno dobré.

Zoo - Rozchod (2022) (epizoda)

Zápletka s únosem fakt trapná. Říkala jsem si, jestli to scénáristé myslí vážně, nebo už jsme v oblasti sitcomu.

Vítr v kapse (1982)

Moje mládí, a ještě v mojí milované rodné Plzni. Kdo to nezažil, nepochopí....:-)

Zoo - Svádění soudce (2022) (epizoda)

V seriálu se kupí čím dál tím víc nelogičností. Všichni kromě soudce ví, jak je to s Viky a Alex, jediný soudce netuší, která bije, a Viky neví, co vlastně chce. Petrova matka jako soudkyně nejvyššího soudu asi nemá jiné starosti, než korigovat synovy známosti. A co se týká Vikyna těhotenství, jsou asi všichni kolem slepí. Petrova nová přítelkyně si po pár setkáních udělá z chůvy kámošku, se kterou se radí ohledně spodního prádla. No a vedení zoo, to by bylo na samostatnou kapitolu. Někdy se ptám sama sebe, proč to vlastně ještě sleduju. A sama si i odpovím :⁠-⁠) Protože i přes to všechno je seriál celkem vtipný, dobře zahraný, a je to můj čas, kdy můžu večer padnout a nad ničím moc nepřemýšlet. Líbí se mi i vedlejší postavy a postavičky ze ZOO, třebas Richardovi Genzerovi jeho role vyloženě sedne. A při závěrečných titulcích se kolikrát přistihnu, že se vlastně těším na to, jak to bude dál :⁠-⁠)

Hořký svět - Dědictví (2022) (epizoda)

Čekala jsem asi něco humornějšího, ale jinak jsem spokojená. Fajn herci, dobře rozehraný příběh, záběry na pěknou krajinu. Zatím tři hvězdy a uvidíme, jak se to bude vyvíjet dál....

2 na 1 (2022) (pořad)

Všechny protagonisty mám ráda a považuju je v jejich práci za profesionály. Proti srandě taky nic nemám a párkrát jsem se i zasmála. Ale upřímně: kluci, máte tohle zapotřebí??

1. MISE - Čtyři z šesti (2022) (epizoda)

Můj celkový dojem ze seriálu je pozitivní. Jelikož mě zatím míjely různé Ordinace, Sestřičky atd., ráda jsem nakoukla pod pokličku do lékařského prostředí, ještě okořeněného vojenským výcvikem. Jestli to tak chodí i ve skutečnosti, to ať posoudí jiní. Závěr vyzněl optimisticky a s konečným výběrem si myslím všichni zúčastnění taky poradili dobře, takže za mě spokojenost.