Maynard.

Maynard.

Antonín Vezekmín

okres Hradec Králové

16 bodů

Moje oblíbené filmy

 • poster

  Kick-Ass (2010)

  Dalo by se říct, že nemám slov. Po druhé v jednom týdnu vidět 5* kousek, to jsou mi panečku filmové žně! Šel sem do kina s tím, že to bude jedna z těch týnejdžrovskejch potrhlejch komedií, ale ono ne, ono vůbec né. Můžu odpřísáhnout, že aspoň trochu podobný film jsem ještě nikdy neviděl. Neuvěřitelné na tom je, že je to celé úplně uvěřitelné. Chvíli se člověk smíchy za břicho popadá, chvíli je zhnusen americkým podvětím a krutostí s jakou se gangsteři vypořádávají se svými konkurenty. Chvíli si připadáte jako na střední škole v Beverly hills... To vše je podkresleno fantastickým soundtrackem, který k filmu sedí jako prdel na hrnec. Vypíchl bych rozhovor Marka Stronga se synem v autě kdy je pozadí slyšet zběsile naříkající a poté zastřelený "zrádce", brr. Strong i Cage na jedničku, Strong jednička s *. Dalo by se říci, že filmu nemám vůbec žádnou výtku... Jsem ohromen, nadšen a pobaven. Matthew Vaughn? O tomhle chlapíkovi toho ještě uslyšíme, tááákle moc!!! Pro mě zatím jeden z nejlepších filmů tohoto roku... Doporučuju úplně všem!!! /2.skouknutí/ Mazec a ještě jednou mazec. Člověk si může více všímat různých detailů, které tvoří neuvěřitelně silný celek! Big Daddy ve skladišti za doprovodu dokonalé hudby patří zarámovat! /3.skouknutí/ Ještě nikdy sem nebyl v kině 3x na stejným filmu...S ledovým klidem můžu říct, že to nebylo naposledy. Ten film má v sobě úplně všechno. Hit girl ve snaze osvobodit tátu a Kick-Asse, no prostě mazec. Jednoznačně nejoriginálnější režisérký počin, dovolím si tvrdit všech dob!!! Já se bezmezně zamiloval.../4.skouknutí/ Pochybuji o tom, že někdy v budoucnu navštívím kino 4x. A víte co? Na Kick-Ass nejspíš ještě jednou zavítám, páč je to přesně ten film, kterej si zaslouží né 6, ale 10 hvězdiček!!!

 • poster

  Kingsman: Tajná služba (2014)

  Váhám, váhám mezi 4 a 5*.Ale prozatím věnuju 4*. A je to kvůli tomu, že když sem z kina odcházel po Kick-Ass (stejný rejža, stejný žánr), tak sem měl pusu dokořán. Tentokrát jen tak do půlky :o). Po režisérské stránce je to stejná špička. Co mi trošku přišlo slabší, tak scénář. Ten by mohl být promakanější. Kdybych měl někoho vypíchnout, tak Colina Firtha, který Světu ukázal jak se chová a jak likviduje skutečný a opravdový gentleman. Další týpek, kterej film posouval nahoru, tak Samuel Jackson. Ten když se objevil na plátně, tak se kino řezalo smíchy. Je k nevíře, že jak je tenhle týpek schopnej zahrát jednotlivý postavy. V Djangu tlustýho mrzutýho dědka, tady maximálně ujetýho záporáka. Co mi přijde zbytečný, tak tolik násilí v těch bitkách, propíchnutý hlavy, nože v lebce, kůly v břiše... Matthew se v tom očividně vyžívá, ale já bych si to bez toho uměl představit. Každopádně tomuhle kousku dám ještě nejednu šanci, páč tohle je pravá emerická zábava! /2.skouknutí/. Opět v kině, tentokrát v Centrálu HK. Potvrdilo se to, čeho sem se obával - dávám 5*. Zcela zasloužených! Hned od dokonalých úvodních titulků (jedny z nej,který sem poslední dobou viděl) se film nakopne a už ho nic nezastaví. Málem sem se počů smíchy na konci,když hlavní padouch zemře na propíchnutí,před tím se zeblije z vlastní krve :o)). Kick Ass je stále number one. Ale tenhle kousek už se dostal na X Men First Class! Tenhle rejža je hned po Nolanovi nejlepší! /3.skouknutí/. Zažívám podobnou extázi jako u Kick Ass, už je to tady. Naposledy sem byl v kině vícekrát právě na tom. No a na tomhle už po 3. Ta hudba, to je prostě neskutečný! Taky ste si všimli, že tam není skoro žádná krev? Sice se tam brutálně zabíjí, ale prakticky bez krve a bez prošlápnutých kolen :o). Dal sem si slib, že na tohle už do kina nepůjdu, ale víš jak to chodí se slipama :o)

 • poster

  Sbal prachy a vypadni (1998)

  Jedním slovem paráda!!! Už dlouho jsem se takto nepobavil, jako s tímto filmem. Neskutečně neuvěřitelný děj, který musel napsat naprostý šílenec, samozřejmě v dobrém slova smyslu... Každá postava úplně perfektně seděla na svou roli. Nejvíc mě asi bavili 4+1 domácí pěstitelé ganji, jejich obranná zbraň neměla chybu. Na Ritchiem se mi strašně moc líbí propracovanost postav a totálně zamotaný děj, no a ten konec???Bomba! Taky si v pár scénách vzpomněl na Sergia Leone. Tímto si mě totálně zjískal a já už se teď teším na Rocknrollu a o Sherlockovi ani nemluvě... /2.skouknutí/ Na 5* neměním vůbec nic. Z postav mě navíc hodně bavil zrzavej týpek s copánkem, kterej má neuvěřitelně chraplavej a směšnej hlas a ještě Sting a jeho bar :o). Též scéna, kdy jeden z hla.hrdinů prohraje vypůjčené prachy. Ještě bych chtěl dodat, že tento a podobné filmy chce v každém případě sledovat v původním znění! /3.skouknutí/ NEmůžu si pomoct, ale tenhle film prostě dává jako málo kterej. Guy Ritchie se pomalu, ale velmi jistě stává mým hodně oblíbeným rejžou. Páč takle si pohrávat se záběry, takle do filmu kombinovat různý žánry hudby, to se vidí a slyší málokedy. Tentokrát sem bohužel viděl v českým znění, což nedoporučuju, tady to chce jednoznačně origoš./4.skouknutí/ Hmm, tak už mám podobnou závislost jako svýho času u Kick Ass. Ale musel sem si to stáhnout v originále, páč tenhle film je prostě daleko lepší. Fakt doslova uchcá.ám z toho rezavýho chraptícího týpka, taky z těch dvou zlodějíčků, pěstitelů trávy, z řeka Nicka a z černýho bosse gangu. Prostě posavy uplně nejdokonalejc promáknutý. Už sem si to píchnul do topky

 • poster

  Trainspotting (1996)

  Ačkoli je čas Vánoční, tak sem vyhledal tenhle majstrštich a rovnou sem si ho střelil do žíly. A zážitek? No, představte si ten nejkrásnější orgasmus a pak vynásobte stem :o). No, tak to už trošku přeháním, ale při sledování Trainspottingu skutečně prožívám něco víc než u jiných plně ohodnocených kousků. Danny Boyle se tímto nesmazatelně zapsal do dějin kinematografie. Není příliš takto odvážných filmů, který si neberou servítky vůbec s ničím. Ve své době se není čemu divit, že pobouřil společnost, no ale jak jinak než krutě a tvrdě chceš ukázat problém drogově závislých? Každičký záběr, každičká scéna je prostě a jednoduše dokonalá. Asi nejvíc ve mně zůstává návštěva navoněných skotských záchodků, to bych to rači pustil přímo v hospodě než-li toto. No a po té při odvykací kůře psycho stavy, to je skutečně filmařská dokonalost. Danny Boyle je vyjímečný rejža, který se nebojí vůbec ničeho, což obdivuju. Soundtrack, herecký výkony, charaktery postav, příběh, to je všechno dokonalost sama. Další snímek, který bez sebemenších problémů oznáčuju snímkem kultovním a pro všechny povinným!

 • poster

  Orel Eddie (2016)

  Tak tohle se mi snad ještě nikdy v životě nestalo. Buď sem se smál a nebo mi tekly proudem slzy. A to během uplně celýho filmu, neskutečný. Ty vole, takle mě citově vyždímat, to je se fakt povedlo, nádhera. Sem strašnej vůl, že sem na tohle nešel do kina, páč to by byl ještě tuplovanější zážitek. Fakt nemám slov :o). Přemejšlím, kdy sem naposledy viděl film, kterej by mě takle nadchnul, pobavil a neskutečně dojal. Jo, Kokosy na sněhu byly dřív než tenhle kousek, ale Eagle je daleko líp natočenej a mnohem víc zábavnej (a to Kokosy žeru). Dobrý je, že se oba tyto příběhy odehrály na stejný olympiádě v Calgary 1988. Eddie celýmu Světu ukázal, že i brejlatej ňouma z anglie dokáže jít za svým vytouženým cílem a splnit si ho. Tohodle filmu se asi nikdy nenabažím! Bomba!!!

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace