• Fantasy

Sebevražedný oddíl (2021)

Vážne nechápem, ako sa tu každý ukája, že to bolo boh vie čo... Obyčajný fantasy "akčnák" ktorý potiahli Idris Elba a Margot Robbie, to je cele. Btw. spoiler alert :) Ak by to malo fakt byť niečo extra ako to tu ospevuje väčšina osadenstva, tak by to určite neskončilo happy endom ale nejakou rebéliou typu fuck off, this is not my fight..

Dívka v pavoučí síti (2018)

Okrem mien hlavných postáv sa nestotožňuje s knihou viac menej nič. Jedna hiezda za celkové spracovanie nekvalitného "akčného" filmu

Ochránci (2017)

Musim reagovat na predosle komentare, lebo je dost ukrivdene tomuto filmu. Nie som nejakym zastancom ruskej kinematografie ale po vizualnej stranke moze tento kusok kludne konkurovat zapadnej produkcii. Herecke obsadenie bolo tiez priatelne a celkove spracovanie OK. No co sa tyka deja je nutne podotknut, ze ruska mentalita je ina od tej nasej a zapadnej. Nie je v nej az tak udomacneny sarkazmus, ironia, humor a predovsetkym znevazovanie vsetkych, vsetkeho a nic nikomu nie je svate.. Po dejovej stranke je to klasicky film aky pozname od tvorcou za velkou mlakou no scenaristiky su tam este obrovske medzery. Na akcne filmove lahodky a pod. si z ruskej prudukcie budeme musiet este par rokov zrejme pockat, lebo zatial sa im dari spracovavat lepsie vojnovu tematiku ako nejake kinohity.. No osobne si myslim, ze tento film je pozeratelny a odkaz pre vsetkych hejterov: "nikto vam nedrzal pistol pri hlave aby ste to museli pozerat, tak chodte do pice a pozerajte si dalej Jupiter vychází a Walking dead"

Morgan (2016)

Ak mate zaujem vidiet ramba v zenskej podobe vrelo odporucam... Za dej a vizualnu stranku 1 hviezdicka