Domislava95

Domislava95

Dominika Lakomá

Dánsko

4 body

Moje oblíbené seriály

 • poster

  Přátelé (TV seriál) (1994)

  Je to už půl roku od setkání s kamarádem, kde mi řekl, že nemá rád Přátele. Ani po šesti měsících jsem to pořád nerozdýchala. Přátelé jsou klasika, která nikdy nepřestane bavit.

 • poster

  BoJack Horseman (TV seriál) (2014)

  Jak by asi vypadal můj život, kdybych byla vyhořelá star televizního seriálu. A kdybych byla z půlky kuň. Trvalo pár dílů než jsem si troufla seriál ohodnotit 5*, ale kombinace sarkastických vtípků, alkoholu, drog, sexu a někdy až moc pravdivých momentů ze života mě tam nakonec dostalo. Co víc říct, snad jen - "I spend a lot of time with the real me and believe me, nobody's gonna love that guy."

 • poster

  Hra o trůny (TV seriál) (2011)

 • poster

  Šílenci z Manhattanu (TV seriál) (2007)

  Rozjezd Mad Menů je pomalý a může diváky odrazovat od pokračování. Pokud to ale jednou člověk překousne, najde si novou závislost a seriál, o kterém bude mluvit ještě hodně dlouho. Nejenom totiž, že jsou Mad Meni situováni do zlatých šedesátých let a krásně a reálně vyobrazují tehdejší šťastně se tvářící americké rodiny plné hloupočkých manželek, nevěrných manželů, cigaret a alkoholu, seriál je kromě toho taky plný nádherných a vkusných kostýmů, zajímavých postav, ke kterým si divák postupně vytvoří silný vztah, ať už kladný či negativní, a hlavně je plný reklam a síly marketingu! V kombinaci s reálnými událostmi a Donaldem Draperem je seriál pětihvězdičkovou podívanou, která k udržení pozornosti diváka nepotřebuje ani nečekané plot twisty nebo šílené cliffhangery. Don a jeho na první pohled cílevědomá a sebevědomá postava tohle zvládne sama o sobě bez sebemenších problémů a to převážně díky jeho komplexnímu charakteru plného nečekaného a sebedestruktivního chování, které jen poukazuje na to, jak je Don vlastně ztracený a neví, co chce. Ale to přece neví nikdo z nás, že? (Mezi nejoblíbenější postavy patří správně drzá Sally, nádherná Joan, rozkošná Dawn a přes veškeré frustrace i Peggy, která si dokázala vydobít místo v reklamní agentuře mezi muži i přes všechny pochybnosti a která za svůj největší vzor bere právě Dona, což jejich vztah dělá tak nádherně speciální. No romance needed.)

 • poster

  Rick a Morty (TV seriál) (2013)