Baby Driver (2017)

jedinny duvod, proc jsem dal 4 a ne 5 je, ze zhruba po hodine a ctvrt jde film uplne do kytek.. prvni hodina a pul je naprosto NASLAPANA! pomalu jsem skakal radosti, jakou pecku, jak co se tyce rezie, tak hercu i hudby, mam pred sebou.. a pak?! PROC?! z toho udelaji typickou Hollywoodovou sracku. Az me to uplne nasralo! skoda. Kazdopadne zabava to je paradni!

To (1990) (TV film)

knihu jsem četl, byl jsem na 4XD noveho TO a tak jsem si pustil teda i stare. Musim rict, ze nesouhlasim s vetsinou recenzentu zde.. videt do 27 let zpatky, tak jsem z klaun posranej strachy, atmosfera po celou dobu, krome konce dobra, hodne slusne se to drzi knizni predlohy a hlavne, neni to stavene na lekackach, ale na desu a hruze, kterou se snazi klaun v lidech vyvolat, coz jsem presne citil i z knihy. Novy TO, je jen o lekackach, zadna hruza - des, nic, nuda, prazdne. Novy drzi nad vodou jen kvalita jako takova a efekty. Skoda, ze u tohohle nemeli vice penez, ten konec je odflaklej a trosku komickej.. Kazdopadne Tim Curry mi jako klaun prisel daleko lepsi a i diky tomu sem dal 4 hvezdy.