• Fantasy

Agenti S.H.I.E.L.D. (2013) (seriál)

Tak a je to tu. Koniec jednej éry. Môj obľúbený seriál bohu žiaľ skončil. Ale ako sa vraví všetko dobré raz musí skončiť. Tento seriál ma proste zaujal na plno. A nikdy ma neomrzel. Ako to u seriálov býva čím viac sérii tým klesá kvalita, tu to neplatí. Tu si to držalo tempo celých sedem sérii. Nemám čo vytknúť, perfektné postavy, perfektný dej, super efekty, prostredie aj soundtruck. Niektoré série som dokonca videl aj zo trikrát a neomrzelo. Pre fanúšika Marvelu a Sci-Fi je to proste top seriál. Ukončenie seriálu bolo dôstojne a dojemné a to ma potešilo. Mám rád happyendy. Po siedmych sériach hodnotím 5*, 100%.

Agenti S.H.I.E.L.D. - Ďábelský komplex (2018) (epizoda)

And, of course Hail Hydra. Ako perfektná časť neskutočná zápletka neskutočne zvraty a super prekvapenia toho Rusa som už ani nečakal no pecka.

Agenti S.H.I.E.L.D. - Druhá věc (2019) (epizoda)

Fajn epizóda. Šiesta seria zatiaľ na kvalite neklesá. A dufam, že to tak aj ostane. A verím že posádka Zephyru sa ešte vráti do hlbokého vesmírnu lebo tie časti má bavia najviac. A sú to naj časti z celého seriálu. Nové rasy, nové planéty, iná kultúra. Stred mliečnej drahý no topka čo dodať.

Agenti S.H.I.E.L.D. - Kolizní kurz (2. část) (2019) (epizoda)

Ten koniec ma riadne rozsekal. Teším sa už ďalej ako sa tu bude ďalej vyvíjať. Táto séria je top u väčšine seriálov kvalita klesá pri nových sériach ale tu nie tu je to čím ďalej tým lepšie. Šiesta séria zatiaľ úplne najlepšia a najkvalitnejšia. TOP.

Agenti S.H.I.E.L.D. - Konec (2018) (epizoda)

Fantasticky koniec serie. Neskutočne dačo toto. Ale dosť emotívne to bolo. Ako toto dom fakt nečakal a teraz už len čakať na ďalšiu seriu toto bude brutal čakať ďalej.

Agenti S.H.I.E.L.D. - Minulý život (2018) (epizoda)

Dosť zaujímavé len ten koniec SPOJLER škoda Enocha a stihli to všetci a čo je s Coulsonom, že umiera? Škoda že bude teraz mesiac prestávka.

Agenti S.H.I.E.L.D. - Nová dohoda (2020) (epizoda)

Pekný štart novej série. Dobre zasadený príbeh do starého New Yorku. Veľmi sa teším na ďalšie pokračovania, na nové postavy nové zaujímavé prostredie aj akú novú techniku tam vymyslia. Aj na to ako to všetko skončí lebo toto je bohužiaľ posledná séria tak verím, že finále bude veľkolepé.

Agenti S.H.I.E.L.D. - Strach a hnus na planetě Kitson (2019) (epizoda)

Veľmi luxusný diel, napínavý od začiatku do konca. Teším sa ďalej. Konečne spoznávame marvel vesmír čím ďalej tým viac a to sa mi veľmi páči. Zatiaľ najlepšia epizóda série a možno aj jedna z najlepších vôbec.

Agenti S.H.I.E.L.D. - Vnitřní hlasy (2018) (epizoda)

No časť bola dosť dobrá Ruby je neskutočne super. Akcia v majáku má dosť prekvapila. No začína sa to ešte viac komplikovať ale proste pecka len tak ďalej.